פג פליקו P3 - שאלה

יוקי76

New member
פג פליקו P3 - שאלה

סוף סוף החלטנו פחות או יותר על עגלה. קראתי המלצות מאוד טובות פה עליה, ואני שוקלת לקנות אותה. רציתי לשאול - כמה הכרחי האמבטיה, או שאפשר להסתפק במזרון? כמה הכרחי הכיסוי חורף והכיסוי רגלים אם אני מיועדת ללדת בשיא הקיץ?(תחילת אוגוסט) תודה רבה!

לנו יש את העגלה...

בלי אמבטיה ואפילו לא השתמשנו בכיסוי למרות שהקטן יליד חורף....למרות שזה דווקא נחמד שיש

arc55

New member
אנחנו מאוד נהנים מהאמבטיה...

היא עדיין ישנה הרבה(חודשיים וחצי) אז שאנחנו מטיילים היא יכולה לישון בשקט ובנוחות - אני לא מודאגת היא מבסוטה ... אני לא יודעת איך זה לישון בטיולון אבל אני בטוחה שזה פחות נוח - האמבטיה ממש כמו עריסה... וכמובן זו גם שאלה של תקציב ומקום בבגז' - איזה אוטו יש לך בדקת אם העגלה והאמבטיה נכנסות?

ניצנץ l

New member
האמבטיה לא הכרחית ואם את יולדת

בקיץ - גם כיסוי הרגליים לא קריטי. הורדנו אותו ברגע שמזג האוויר התחמם קצת. אצלנו היא ישנה בהתחלה בסבבה גם בלי האמבטיה. עכשיו היא סתם לא אוהבת להיות בעגלה. לא בזו ולא באף עגלה אחרת. הילדה חובבת מנשאים בלבד.

תות קטן

New member
גם לנו...

אנחנו ילדנו בשיא החורף (דצמבר האחרון)ולא השתמשנו בכיסוי החורף בגלל שיש לנו אמבטיה. נראה לי שבלי אמבטיה הכיסוי הוא ממש הכרחי.. השתמשנו המון באמבטיה והיינו מאוד מרוצים ממנה, זה ממש כמו מיטה שהולכת איתכם לכל מקום...החיסרון הוא שזה די מסורבל. אצלנו לפחות האמבטיה לא נכנסת ביחד עם העגלה לתא המטען אז שמנו אותה על המושב הקדמי, וזה תופס המון מקום.חוץ מזה היא משמשת בדיוק לשלושה חודשים. אם אתם יולדים בשיא הקיץ לדעתי זה לא הכרחי כי ההפרש הכספי הוא מאוד גדול, למרות ששוב, אנחנו קנינו וממש לא הצטערנו לרגע.

אצלי האמבטיה היא MUST

ויש לי שלושה ילדים. בשלב הראשון הילד ישן בה לידי כל הזמן (במקום עריסה). זה קטן ומוגן ועושה להם נורא נעים, ונורא נוח שזה מתנייד בקלות וזז איתי בלי שום בעיה לכל מקום. התינוקת הנוכחית שלי ישנה שם בלבד באופן קבוע עד גיל חודשיים בערך. היום, כשהילדה בת 3 וחצי חודשים, היא ישנה בעגלה במהלך היום ובמיטה במהלך הלילה. שוב, זה נותן אופציה נורא נוחה להתנייד איתה בלי צורך להעביר מהמיטה לעגלה וכו'. בטיולים אני עדין משתמשת אך ורק באמבטיה, זה נוח לה מאד,במיוחד לאור העובדה שקיימת האופציה להגבהת המשטח, ומוגן ובטוח לגמרי. אני מעבירה לחלק של הישיבה רק כאשר ממש קרובים לישיבה, לא קודם. ובענין העגלה באופן כללי, אחרי התלבטויות ארוכות, כולל מוטצי (בוגבו ירד מהפרק אחרי ההתרשמות הראשונה, הטיולון שלה מתחת לכל ביקורת), בחרנו בפג מודולר ואני מרוצה ממנה מאד, שיהיה לכם בהצלחה.

arc55

New member
איך מגביהים את המשטח של האמבטיה?

גם לנו יש את אותה עגלה ולא ידעתי שאפשר להגביה את המשטח...

יש ידית שיוצאת מתחת לאמבטיה בצד של

הראש, מבחוץ. כשמסובבים אותה עולה הצד של הראש לשיפוע, וסיבוב לצד השני מוריד.

Rossella

New member
לנו יש את העגלה עם האמבטיה

למען האמת, הילד ממש לא אהב להיות באמבטיה, והתחיל לחבב את העגלה רק כשהפסקנו להשתמש באמבטיה והושבנו אותו בזווית קטנה. אפשר להבין אותו, לא כל כך מעניין להסתכל למעלה... פה ושם האמבטיה כן היתה שימושית, כשהוא הצליח להירדם בתוכה. אני לא יודעת איך זה טיולון בלי אמבטיה עם תינוק קטן, אז קשה לי להגיד. לגבי כיסוי החורף וכיסוי הרגליים, אנחנו חיים בחו"ל וזה היה לנו מאוד שימושי בחורף. בארץ אני לא יודעת אם זה חיוני, אבל הוא מגן היטב מגשם ומרוח (אני ילדתי בסוף אוגוסט, אבל בכיסויים התחלנו להשתמש רק בחורף, כמובן...). באופן כללי, אנחנו מאוד מרוצים מהעגלה.

יוקי76

New member
מתי בערך מתחילים להשתמש בכיסוי

לרגלים? אם הם כבר גדולים, לא מספיק שמיכה טובה וביגוד טוב? האם אפשר לקנות את זה בנפרד, אם רואים צורך???

גרזנית

New member
תיקחי בחשבון שכרגע יש בעיית יבואן

החליפו ידיים ולכן אני לא יודעת איך יהיה השרות בהמשך הדרך וכנ"ל החלפים

jesenia

New member
בנוגע לאמבטיה

כשאני חושבת עליה, מאופסנת בארון ותופסת מקום היא נראית לי הדבר הכי מיותר עלי אדמות. ראיתי את העגלה המדוברת ונורא התלהבתי ממנה, הריפוד של הטיולון ממש אחלה ונראה שאין צורך באמבטיה נפרדת. אבל עוד נקודה למחשב בטיולון התינוק נמצא בגובה האגזוז, באמבטיה הוא גבוה יותר. אני לא הייתי מוותרת על זה, למרות שמגיל מסוים זה מרגיש כמו פיל לבן. ואם היה טיולון שממקם את היקר לי מכל גבוה יותר ממה שמקובל היום, ולא עולה כמו המכונית המשומשת שלי, הייתי קונה.

קניתי בלי אמבטיה

ואני מאד מרוצה. הטיולון נשכב ל 178 מעלות, שזה כמעט שכיבה מלאה. הילד שלי נולד בספטמבר ובהחלט הסתפקתי במזרון. טיילתי איתו המון והוא מאד נהנה לראות את הסביבה- עצים ועלים היו שוס בגיל שבועיים... אני השתמשתי המון בכיסוי רגליים החורפי, כי שמיכה מכסה- אבל עדיין זזה עם הילד. מה שעשיתי זה - קשרתי שרוך לכל אחד מצידי הכיסוי וקשרתי את זסה לעגלה וכך הילד היה מוכסה לחלוטין מפני הרוחות והקור בחורף

עונה...

קנינו בלי אמבטיה ובעיני זה ממש מספיק ככה לגבי הכיסויים - הכיסוי חורף נגד השמש לדעתי מאוד חיוני כי הוא מכסה הרבה יותר טוב מהמגן קיץ וזה חשוב בכל גיל. הכיסוי רגליים לא הכרחי אבל עוזר לפעמים.

הי

אני קניתי עם אמבטיה, אבל בהחלט אפשר להסתדר בלי. אצלי היא ישנה באמבטיה לא מעט וזה נוח, אבל לא חובה. כיסוי חורף וכיסוי רגליים לדעתי את לא תצטרכי. אני בכלל שמה לה שמיכה וזהו. אבל אם תרצי מתישהו ויהיו רק צבעים חדשים אז את בבעיית התאמת צבעים.

omerj

New member
ממש אין צורך באמבטיה

לנו יש גם את אותה עגלת פג המדוברת ללא האמבטיה - והקטנצ'יק נולד בינואר... ולדעתי רכישת האמבטיה היא לחלוטין לא הכרחית. אמנם יש לנו גם את הגגון לחורף וגם את הכיסוי לרגליים שבו השתמשתי למעשה עד לפני כשבוע.. ולגבי השינה - יונתן ישן בעגלה לכל אורך הטיול (שעה ולעתים אף למעלה מזה) ועד עכשיו (ממרומי גיל 4.5 חודשים) הוא נהנה לישון שם, כמובן בלי אמבטיה. ולגבי הגובה - אני לחלוטין לא מסכימה עם האמא שאמרה שללא האמבטיה העגלה בגובה של אגזוז! זה ממש לא נכון. הייתי חושבת כרגע פעמיים לגבי הכיסוי לרגליים, כי את יולדת בקיץ - אבל אולי כדאי לבדוק אם אפשר לקנות בנפרד לקראת החורף הבא. לדעתי הציוד לחורף נחוץ.

למעלה