עשיתם לי מצב רוח טוב...

עשיתם לי מצב רוח טוב...

אז החלטתי להסביר למה אתכם נוח לי לאהוב אוהבת את צאר כי הוא כל כך ישר הגון ותמים את אלניניו על טוב הלב וההומור את מרקי על העוקצנות המסתירה לב כל כך רגיש את אורמור על הנשמה הענקית האוהבת עולם את אישה חמישים על הרצינות והדקדקנות את ליס על חיבוקה את העולם את סבא אליעזר על הכבוד, ההומור והציונות את הנוסע השמיני על הישירות החייכנית את TUSHA על ריח האביב והאהבה שמשרה את שועלית המדבר על חוש ההומור והשובבות ולידה, את שועלת המדבר על הנחישות המסתירה כל כך הרבה נועם את מריפוסה, על היותה האשה המדימה והמצחיקה מכולן את שקיעה על מילות האהבה הפורצות מליבה את Sודית על החן והחברות את EINDE על גיחותיו הקולינריות את יערית על קפיצותיה לעידוד החברים את אבו-דני על דבקות במטרה וחברות מתוקה ו..יודעת שחלק לא ברשימה, כי עדיין לא מכירה :)) ורוצה גם לפעמים לדעת למה? מיכאללה ב-
חובק עולם

elninyo

New member
../images/Emo25.gif ../images/Emo7.gif../images/Emo23.gif [נסער../images/Emo40.gif ] ../images/Emo24.gif ../images/Emo51.gif

יערית

New member
ללההההההההההההה ../images/Emo23.gif

תודה לך על האהבה, רוצה לומר לך ולכולכם שבשבילי כל יום הוא יום אהבה, יום לאהוב חבר , יום לאהוב ילדים, יום לאהוב עבודה, יום לאהוב חברות, יום לאהוב את בעלי החיים, יום לאהוב את אמא, יוםלאהוב את אבא, ויום לאהוב את האנשים הורטואלים שחקלם הגדול גורם לי בכל יום לרצות להתחבר לכאן
אז מאחת שבשבילה כל יום הוא יום האהבה למרות הקשיים, יום אהבה שמח ומלא אורגזמות שמימיות וארציות
יערית-שבת שלום לבל נשכח.

אורמור

New member
ואת עוד מדברת על האהבה.. ../images/Emo23.gif ../images/Emo45.gif

את שליבך הרחב אלסטי ומואר את שמקשיבה ומבינה לא כמו שוטה הכפר את שכל כך קל לאהוב אותך.. את שמי שלצידך ישמח.. לחשת לי פעם על אוזן.. אשרייך שיודעת לאמר.. מה חסר לך יקירה.. הצפת את הפורום באהבה בפירגון,ונתינה.. מאחלת מן התחתית.. שחייך יהיו חג של אהבה תמיד אור שגאה ושמחה להיות לך חברה..
גדולללללללללללללללללללללללללללללללל

מיכאלה-לך התודה ../images/Emo51.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo25.gif

שיודעת להגדיר אותי כה מדויק למרות קטע בלתי נסבל שלי.. בלי חשבונות,ובלי טינות ידידת-אמת את אף,שלעיתים,קצת מנדנדת. תודה. מרק.

Tusha

New member
לה לה יקירה, פורום חביב ...

ולך צאר במילה אחת - אוהבת
מחבקת
ענק ברוך ועדנה ומאחלת לכולנו שלעולם לא נפסיק לאהוב, נלמד לפרוט על הנימים , ולעולם לא ניתן להם להחליד.... נגנו את המנגינה שב-
הפיקו את הצלילים משם עמוק בפנים...... Tusha

L&H

New member
../images/Emo23.gif ../images/Emo24.gif

אם איננו מכירים זה הזמן לעשות זאת את תכונותי תכירי עם הזמן ועד אז זיכרי שגם אני כאן פפו

zar

New member
להלהלהלהלה ../images/Emo25.gif

אהבתי את ההחתלה, עם הישר וההגון, אבל מה? בעטת בדלי
וכבר חשבתי למחוק ולהגביל
הצגת אותי כתמים, שווה-ערך לפראייר
עכשיו כל נתינה שתחפוץ בכהונה, חיש מהר תישא רגליה ואנא אני בא? שלא לדבר על חלוקת שלל, דיור, מענקים ושאר מנעמי החיים. עורו חכמים, עוצו עצה ותופר
ואת לה לה למעצר שלא יברח האוצר צאר- על תקן שומר ה-

אדוני הקיסר!!!!

יכולה, בטובך, לקבל קצת פרטים על תנאי המעצר? יהיו אזיקים? תהיה מיטה? מי יקשור אותי? משימות כאלה אתה מבצע לבד? תבוא כל יום? פשוט חייבת לדעת איך להתכונן מיכאללה אורזת שוב

למעלה