עריכת קובץ PDF

evike

Active member
מנהל
שלום.

שילמתי רשיון נהיגה באינטרנט, אישור התשלום עם כל פירטי הרשיון הגיע כקובץ PDF. הבעיה, בצד הקובץ יש לכל אורכו כיתוב מסויים, שאני רוצה להסירו. אומנם אפשר לחתוך לאחר ההדפסה, רק שהקובץ הודפס כשבצידו השני (כנראה בשל חוסר מקום) חסרה המסגרת הצבעונית המיוחדת. כנראה לא סתם מסגרו את הטופס בצבע שמתכהה לאורכו, כנראה כדי למנוע זיופים.

אני מקווה שהובנתי. אני מעלה לכאן את הקובץ כשכל פרטיו מחוקים פרט לשוליים הכתובים באדום שאני רוצה למחוק. מכיוון שכל הפרטים נמצאים עליו. מאותה הסיבה אני לא מעבירה לעריכה באינטרנט.

איך ניתן להסיר קטע צידי לכל אורכו של המסמך?

תודה.

קבצים מצורפים

• רשיון.jpg
    רשיון.jpg
    KB 43.2 · צפיות: 5

HelpSupport

Active member
שלום.

שילמתי רשיון נהיגה באינטרנט, אישור התשלום עם כל פירטי הרשיון הגיע כקובץ PDF. הבעיה, בצד הקובץ יש לכל אורכו כיתוב מסויים, שאני רוצה להסירו. אומנם אפשר לחתוך לאחר ההדפסה, רק שהקובץ הודפס כשבצידו השני (כנראה בשל חוסר מקום) חסרה המסגרת הצבעונית המיוחדת. כנראה לא סתם מסגרו את הטופס בצבע שמתכהה לאורכו, כנראה כדי למנוע זיופים.

אני מקווה שהובנתי. אני מעלה לכאן את הקובץ כשכל פרטיו מחוקים פרט לשוליים הכתובים באדום שאני רוצה למחוק. מכיוון שכל הפרטים נמצאים עליו. מאותה הסיבה אני לא מעבירה לעריכה באינטרנט.

איך ניתן להסיר קטע צידי לכל אורכו של המסמך?

תודה.
יש לך כבר קובץ JPG - עורכים אותו עם כל תוכנה גרפית כמו צייר.

1619720374037.png
1619720395033.png

נערך לאחרונה ב:

evike

Active member
מנהל
תודה. את זה עשיתי לפני ששאלתי. רק שכקובץ JPG הוא יוצא פחות חד, הצבע דומה מאד אך לא זהה, וגם קשה להדפיס בגודל האורגינלי. באפשרויות ההדפסה בתוכנת התמונות יש כל מיני גדלים, לא את הגודל הרצוי. גם העברה לוורד כדי למתוח את הגודל והדפסה משם, משנה צבע וגם שם קשה להתאים גודל מדוייק.
זה הרשיון של אישי שנוא נהג מונית, הרבה בכבישים, לא רוצה ש"יחפשו" אותו בשל בעיה ברשיון.
בקיצור, הכי אורגינלי כPDF, לכן אני רוצה למחוק את הקטע המיותר.

evike

Active member
מנהל
תודה רבה.
אומנם אני הופכת קובצי PDF לקובצי JPG ע"י פוטושופ, אבל האיכות לא משהו. בתוכנה שהצעת ושאשמור ל"מבצעים" נוספים, יצא יופי של איכות, מה עוד שאני שולטת בכך.
יצא הכי טוב ודומה מכל הנסיונות, וגם אם זה לא זהה אחד על אחד, (מעט כהה יותר) לא נראה לי שמי שיבדוק רשיון ישים לב להבדלים, במיוחד שאין לו את המקור להשוואה. העיקר שהשוליים של שני הצדדים נכנסו להדפסה, (בניגוד למה שמתאפשר ב PDF, למרות שבמחשב רואים את שני הצדדים, אבל מודפס רק צד אחד)
סופ"ש נפלא.

למעלה