ערב טוב...

ערב טוב...

סתם כי בא לי לפתוח שרשור ערב חסר משמעות :) אכשהו תמיד כשאני מתחילה ללמוד, המחשב קורא לי לגשת אליו... אחרי 15 שיעורי נהיגה נזכרתי להזיז את התחת ולגשת לתאוריה. מחר בבוקר. זה אומר שכדאי שאני אתחיל ללמוד , לא ? :) נעלמו כל עקבותיה של רולן. שמתם לב ? שחר גם, אבל היא הציצה לומר שלום. ויאניב... לאן נעלם הילד ? וכדי שזה יהיה גם קשור לנושא הפורום - מחר יש לזוגתו של אבא יום הולדת. כך אומרות השמועות. מה אתם אומרים - אולי כדי להיות נחמדה, להביא לה מחווה נחמדה: לשלוח לה עוגה לכבוד יום הולדת.עם מילוי מדהים - רעל עכברים ולקישוט - כדורים משלשלים, בצורת לב, כמובן. סתם סתם... לא לזרוק עלי אבנים. צחקתי. אני הולכת ללמוד לתאוריה, ובלי להפסיק הפעם כל 5 דקות זה כל כך משעמם) מקווה שהערב שלכם יותר מרתק משלי :)

azaria

New member
ערב מצויין...

סיפור נחמד שקרה לי היום. דיברתי עם הפרימדונה (ביתה בת ה 15 של אישתי) והגענו לנושא של המראה שלה. היא אמרה שבתמונות היא תמיד יוצאת דומה לאבא שלה. אני אמרתי שברור שהיא יוצאת ככה בתמונות, כי גם במציאות זה כך. יש דברים בפנים שלה שדומים לו. וזה רק טבעי. ואז הגברת נכנסה למונולוג מעניין על איך היא דומה לאבא רק בדברים פיזיים כמו במראֵה, ואילו בכל מיני תכונות אופי וצורות חשיבה היא דווקא דומה לאמא ו.. וכל מיני אנשים. אני לא שמעתי כלום! ולא שמתי לב לשהייה הקטנה... אבל "כל מיני אנשים" שנהג ברכב באוטו רגע, הסמיק מנחת
ורץ לפורום לספר את הסיפור.

בטח שאתה רץ לספר,

כמו כל ישראלי מצוי
באמת נחמד :) וואלה אפילו הסמקתי לרגע בשבילך... המונולוג שלי בנושא זה יראה בערך ככה: אני לא דומה לאבא שלי בשום דבר. מזל...

אוי,

ניסחתי את זה גרוע. עזוב... בלאט.. אני עייפה. במצב רוח התפלספותי משהו, עלה בראשי החלול הגיג קטן. זה מה שקורה שאני מפעילה שרירים שאני לא רגילה להפעיל (מוח). הולכת לפתור מבחן אחרון בתאוריה וחוזרת לקשקש לכם במקלדת את הגיגי להיום...

החתולית

New member
בוקר טוב...

עוד יומיים יא מנייאק לחופש שלנו :))) בובונת - בהצלחה בתיאוריה :) רולן עובדת כמו משוגעת - אבל אני יכולה להעיד שהיא חיה וקיימת... שחרית כנ"ל :) עזריהו... שמת לב שבזמן האחרון אתה מסמיק לא מעט ????? יום נעים וקליל לכולנו שיעבור הכל ממול...

ניקולי

New member
אויייייי ../images/Emo12.gif

בטח את כבר אחריי...
אני מקווה שעברת!!! בעצם אני בטוחה שעברת!!!!
אני אחרי 7 פעמים עברתי .. טסט מכה ראשונה .. אבל 7 את קולטת ??? הלוואי שעברת,

רק עכשיו ראיתי את ההודעה שלך..

אני מכירה מישהו שעבר אותך - 8 פעמים נכשל בתאוריה. לא נורא, בטח אחרי כל זה את יודעת את הכל ממש מעולה :) תודה! וגם תודה לחתולית

למעלה