ערב טוב

מצב
הנושא נעול.

יצחקA

New member
ערב טוב

ערב טוב
ברצוני לספר שני דברים: 1. אתמול יצא לי להיות בירושלים. שמתי לב שתחנות האוטובוס צבועות בירוק, הצבע של אגד. יהיה כדאי אם אם בת"א במקום להחליף את מושבי התחנות, יתלו בחלון התחנה מפות ותעריפי הנסיעה והכרטיסים השונים בכל המרחב שחברת "דן" מסיעה. 2. היום נסעתי בקו 5 באוטובוס הירוק 3957. למרות השרב הכבד, הנהג לא הפעיל מיזוג אויר, (אולי הוא היה מקולק). נזכרתי בימים שבהם היו אוטובוסים חסרי מיזוג אויר שנסעו בימי הקיץ.

היי איציק

ערב טוב
ברצוני לספר שני דברים: 1. אתמול יצא לי להיות בירושלים. שמתי לב שתחנות האוטובוס צבועות בירוק, הצבע של אגד. יהיה כדאי אם אם בת"א במקום להחליף את מושבי התחנות, יתלו בחלון התחנה מפות ותעריפי הנסיעה והכרטיסים השונים בכל המרחב שחברת "דן" מסיעה. 2. היום נסעתי בקו 5 באוטובוס הירוק 3957. למרות השרב הכבד, הנהג לא הפעיל מיזוג אויר, (אולי הוא היה מקולק). נזכרתי בימים שבהם היו אוטובוסים חסרי מיזוג אויר שנסעו בימי הקיץ.
1. האם תוכל לכתוב את הודעתך שוב, ללא כל הסמיילים, כי זה יוצר בעיות... 2. מה הכוונה באוטובוס ירוק 3957? האם מדובר באוטובוס הנושא את הפרסומת "לב הפארק רעננה"?

יצחקA

New member
אני מצטער.

היי איציק
1. האם תוכל לכתוב את הודעתך שוב, ללא כל הסמיילים, כי זה יוצר בעיות... 2. מה הכוונה באוטובוס ירוק 3957? האם מדובר באוטובוס הנושא את הפרסומת "לב הפארק רעננה"?
אני מצטער.
ביום חמישי הייתי בירושלים ושמתי לב שתחנות האוטובוס שם צבועות בירוק, הצבע של אגד. כאן, בת"א התחנות נצבעו במקצת והוחלפו הספסלים וגם החלונות בתחנה. המלצתי היא, לתלות בחלון האמצעי "פוסטר מידע" של "דן" ( אפשר גם של "אגד") ובו מפת הקוים בכל תחומי הקוים שדן נוסע, תעריפים למקומות שונים, מחירי כרטיסים וכו'. אתמול, יום שישי, נסעתי בקו 5 עם האוטובוס שעליו מודבקת פרסומת ירוקה ( ככל הנראה "לב הפארק רעננה") ומספרו 3957. היה לי מוזר לראות דווקא את אוטובוס זה עם םפרסומת, מפני שאני זכרתי תמיד ש 3956 נוסע עם פרסומות( הפרסומת של פפסי ועוד פרסומת כתומה שאני לא זוכר מהי). באוטובוס לא פעל מזגן והיה חם מאד. ***4066, 3956 ו 3957 אלה האוטובוסים העירוניים, ללא המפרקיים, היחידים שעליהם ראיתי פרסומת לאורך כל האוטובוס*** > יש עוד אוטובוסים עם אותה פרסומת (לב הפארק...)? עוד דבר: נזכרתי שראיתי בקו 9 את 7336 פעמיים ועוד נידרפלור "תוכי" שאני לאראיתי את מספרו מפאת המרחק הרב , באותו קו - קו 9.

מצב
הנושא נעול.
למעלה