ערב טוב לכולם!

ערב טוב לכולם!

לגלית בטח לא יהיה זמן היום אז אני אספר: היום היה הברית וקראו לבן זיו. מתאים מאד לנוגה לפי הפסוק בתפילה: מלאים זיו ומפיקים נוגה. התינוקות היו טובים מאד וישנו בשלווה במשך כל הברית. שרק ימשיכו להיות טובים גם בלילות.

anat30g

New member
מזל טוב ../images/Emo23.gif שמות מקסימים

אהבתי את החיבור של השמות לפי הפסוק... זה בדיוק החיבור המתאים והיפה באפשר לעשות בשמות של תאומים - לא משהו רגיל ומתבקש - אלא משהו עם רעיון... כאילו סוד שרק קרובים יודעים למה אלה השמות.... מזל טוב

אבל הערב יש לי זמן, ואפילו קצת כח..

לא שישנתי בלילה הקודם, אבל כנראה אחה"צ החביב שעבר עלינו העניק לי כוחות זמניים להתפנות קצת אליכם. אז ככה, הברית עברה עלי בלא נעימים בכלל (אכן, נגה וזיו חרפו מרגע שהמוהל סימם את זיו ועד שאחרון האורחים הלך, אבל שלף, לעומת זאת, היה מאוד מסכן, אכל בטעות משהו חלבי וחטף התקפת אלרגיה שכללה פריחה, גירוד, צווחות ולקינוח הקאה, כשאמו החכמה לא הביאה לו בגדים להחלפה...מאוד נחמדה לאורחים לא הייתי...). אבל אחה"צ נגולה אבן גדולה מאוד מלבי (לפחות באופן חלקי): פעם ראשונה מאז שחזרתי הביתה היינו בבית רק משפחתנו ה"מצומצמת", והחלטנו שאחרי 3 ימים שנמנעתי בכל דרך מלטפל בתאומים כששלף בבית (סבתא רות האכילה אותם והחליפה להם ואני הייתי רק עם שלף) צריך לנסות בהדרגה להרגיל את שלף לעניין. בימים הקודמים אדיר הראה לו כל הזמן את התינוקות בעריסותיהם, הוא ראה את סבתא ואבא מאכילים אותם, הוא ישב לידם בנסיעה לברית (וליטף את נגה בפנים בכזו עדינות, פשוט מקסים)ואדיר הקפיד ששלף יגיד להם לילה טוב כל ערב. והיום העזתי להחליף לנגה חיתול בזמן ששלף מסתכל מהידיים של אבא. ואז אדיר האכיל אותה ושלף ישב לידו. כשהגיע תור זיו כבר הלכתי עוד צעד קדימה והאכלתי אותו בעצמי (לא הנקתי, זה עדיין קצת מוגזם בהתחשב בתגובות שהיו לשלף עד היום) כששלף לידי, מלטף לו את היד, ואח"כ כשזיו שכב עלי ער, שלף היה מאוד מבסוט וחייך אליו וליטף אותו. אחרי כמה זמן הוא כאילו פתאום נזכר שבעצם אני כבר יותר מדי עם ילד אחר והתחיל לקטר, אבל בכל מקרה מדובר בהתקדמות משמעותית...לפחות הוא לא פרץ בבכי ההיסטרי שכבר זכינו לפגוש. זהו. חוץ מזה, כדרכם של תינוקות, השניים ישנים כמו מלאכים ביום, אוכלים כל שלוש שעות (הנקות ובקבוקים לסירוגין) ומייללים בלילות בעיקר בין הארוחות (כלומר, כמעט כל הלילה. הלילה זיו היה מסטול מהברית אז נגה לקחה על עצמה גם את התפקיד שלו, וגם שלף תרם את חלקו). מחר נלך לשקול אותם בטיפת חלב.

למעלה