ערב טוב לכולם..שירשור פאדיחות

star43

New member
ערב טוב לכולם..שירשור פאדיחות../images/Emo3.gif

מכירים את הפדיחות הקטנות שקורות לנו... אז כרגע הייתה לי פדיחה מבישה... הגעתי לביתי וחברתי מתקשרת אלי לנייד ואומרת לי שהטלפון קווי שלי (הוט)לא פועל היה לי מוזר ..החשבון שולם ולא הגיוני אני מרימה את השפורפרת ודממה מנסה להתעסק בחיבורים ובמכשירים ונאדה... התקשרתי מהנייד לחברת הוט כדי לבדוק את הבעיה עונה לי צעירה נחמדה ושואלת מה הבעיה? אני משיבה לה בנימוס ..אין קו או קיי משיבה לי הצעירה ,אנחה אותך בכמה פעולות שתעשי ונבדוק את התקלה.. היא שולחת אותי לממיר לבדוק את הנורות הדולקות ואני אומרת לה שום נורה לא דולקת היא מבקשת ממני בעדינות לבדוק אם הממיר מחובר לחשמל נו מה...פדיחה...הבן הוציא אותו מהשקע.. יפה לי להתקשר לחברת הטלפון כדי שיגידו לי לחבר את הטלפון לנקודת החשמל...

litzuf

New member
פאדיחה שקרה לחברה שלי

היא הלכה עם בעלה לחנות בגדים. התחילה לקנות ולמדוד. עד שהיא ראתה אישה בת חמישים בערך מסתכלת על עצמה בראי. הגברת שאלה אותה "איך זה עלי?" אז החברה שלי שרצתה להיות מנומסת ענתה לה בנימוס, שהחולצה לא יושבת עליה יפה ושהיא ממש לא יפה. האישה הייתה אדומה ואמרה לחברה שלי שהיא לא מודדת את החולצה , אלא את המכנסיים. החברה שלי רצתה לקבור את עצמה באותו הרגע.

or1

New member
../images/Emo13.gif על זה נאמר .. לא נעים ../images/Emo6.gif

jozefin3

New member
../images/Emo152.gifפדיחות

טוב זה בטח מוכר
ולא אני היחידה שזה קרה לה...
ככה בבוקר נחמד..פגשתי מישהי שלא פגשתי מממממזמןןןןןןןן
וככה איך שאנו מברכות אחת את השניה לבוקר טוב
אני ברוב תמימותי , אומרת
יווווו מזל - טוב .......ממתי הבטן.........
אז היא מביטה ..ככה..מבט שתיכף.........
ואומרת לי
לא אני סתםםםםםםםםם שמנה.........
מה זה פאדיחותתתתתתתת

star43

New member
יא פדחנית ג'וז../images/Emo6.gif

קרה לי דבר דומה .. הייתה אצלי לקוחה עם בטן לפניה ושאלתי אותה מתי היא אמורה ללדת? והיא ענתה לי "האמת אני כבר אחרי לידה רק שעברו כבר 5 שנים מאז" פדיחה

jozefin3

New member
../images/Emo9.gifסטאר

ועל פדיחה כמו שלך
הייתי אומרת.......
שגם לי זה יכול לקרותתתתתת
חחחחחחחח
עדיין לא התעוררת מהבוקר

or1

New member
איזו פאדיחה ... ../images/Emo10.gif

היו לי כל כך הרבה פאדיחות בחיי ופתאום ... לא זוכרת אף אחת

חצי שנה אחרי הלידה של הזאטוט

נכנסתי לחנות ומדדתי חולצה. כשיצאתי מתא ההלבשה אמרה לי המוכרת בחדווה וגיל - או, עכשיו רואים שאת בהריון!!! ורק שתדעו שאתמול התחלתי לחזור להרגלי אכילה נכונים יותר ואני מקווה סוף סוף להעניק לעצמי את המשקל האידיאלי מבחינתי (רק 7 קילו להוריד)

or1

New member
../images/Emo13.gif בהצלחה קורות ויום נעים ../images/Emo140.gif

תודה רבה, תמיד לפני הצגות אני נכנסת

למשטר רק שבשנה האחרונה הרשתי לעצמי כנראה להנות יותר מדי מאוכל....

dardara

New member
אז הנה לכם הפדיחה שלי ../images/Emo151.gif../images/Emo151.gif|

כולם בטח מכירם את המבצעים של מכירות סוף העונה אז גם אני הלכתי לחגוג ונכנסתי לחנות נעלייים שהמצע שם היה שתי זוגות במאתיים שקלים נו ,הכל טוב ויפה בחרתי לי בכיף שני זוגות מגף מאוד יפות ,מדדתי והכל היה בסדר למחרת ,רציתי כמובן לנעול זוג אחד לעבודה ,ולהשויץ חחחח הנה גם אני קונה במבע נעלתי את אחד הזוגות שקנינתי ומשום מה נעל אחת לחצה לי מעט על הרגל חשבתי לעצמי אולי .......אני צריכה להתרגל אומנם ראיתי גם משהו משונה אבל לא נתתי יותר מדי תשומת לב לזה והכלתי שמחה ומאושרת לעבודה והנה לפתי ..חברה בעבודה אומרת לי יו איזה מגף יפה אבל מה קרה לך ? היא אומרת את נועלת שני נעליים של רגל ימין הסתכלתי שוב ואיזו מבוכה אפפפה אותי .....אוה נכון בגלל זה הרגשתי לא נוח נו ,מה תגידו? מרוב מבוכה התחלתי לצחוק וכל אחד שאל מה קרה ?ואז היתי צריכה להסביר ו..........היו קטעים חבל על הזמן . כמובן שהלכתי להחליף את הנעלים ויותר מזה ברור שלא מצאתי את אותו נעל אבל בסוף מצאתי זוג נעליים יפה יותר וקניתי והפעם זה היה כל רגל נעל מתאימה

jozefin3

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo151.gifחחחח דרדרה

מרוב התלהבות של מבצע......לא שמת לב........טוב שרגלייך שמו לב להבדל

or1

New member
חחחח דרדרה ../images/Emo6.gif

פאדיחה ורווח בצידה
ליל מנוחה

star43

New member
פדיחה של שבוע שעבר../images/Emo13.gif

הגיע אלי לקוח מאותם חכמולוגים המחפשים מציאות... כבר בשיחת המכירה הבנתי שהוא בא לקנות הנחה ולא דירה איכשהו אחרי משא ומתן שלא התקדם איתי...הוא החליט לנסות מול הבוס שלי לפני שיוותר... בשיחה שניהל עם הבוס שלי שלא בנכחותי הוא ציין את המחיר שהוא מוכן לשלם בדיוק כפי שציין בפני הבוס שלי שקל את הצעתו וכמובן בחישוב מהיר הבין שאין מקום למכור לו במחיר שנקב... הוא התקשר אלי וביקש ממני שאחזור ללקוח במחיר דומה שאני הצעתי לו שרחוק מאוד מהצעתו...החל ויכוח ביני לבין הבוס שלי שאין טעם להתקשר אליו במחיר זה והסברתי לו שהבחור ממולח ולא נעים לשיחה ולדעתי הנחרצת אין טעם לבזבז עליו זמן וכדאי שיתייחס אליו כאל לקוח שרוף... הבוס בעקשנות ביקש שאתקשר נכנעת ומעוצבנת מלאתי את בקשתו והתקשרתי אליו ... כמובן מהאבחנה שלי מול הלקוח ידעתי את תשובתו החסרת היגיון וציפיתי לתגובה מזלזלת ומתנשאת מצידו...וכך בדיוק היה... כולי כועסת ועצבנית (נו טוב הבוס שלי עדיין לא מכיר אותי)אני מחזירה צילצול לבוס שלי וכך אני פותחת את השיחה... "למה אתה לא סומך על שיקול דעתי וגרמת לי להתקשר לטמבל הזה והרי כל כך צפוי היה שיגיב בדיוק כפי שאמרתי לך,כל כך מיותר היה שאשמע שוב את הטימטום החסר היגיון שלו הבן אדם מהמר לא קונה..." השתיקה מעבר לקו הייתה חשודה לי וגרמה לי להשתתק מרצף הדיבור עד ש... משיב לי קול ..את מדברת עם צביקה אם לא שמת לב....יא וואלדי התקשרתי בטעות ללקוח שחטף בפרצוף את דעתי עליו... איך יצאתי מזה אתם שואלים?...השבתי לו ...אווו היי צביקה וואלה זכית.. בחיים לא היית מקבל אמת כל כך ישירה כמו שקיבלת עכשיו...הוא השתתק ואמר " שיהיה לך יום טוב" עניתי "גם לך" וניתקתי... ומה אמרתי לבוס אתם שואלים?....התקשרתי אליו אחרי התקרית וביקשתי ממנו שישב... וכך אמרתי לו "אם לקחת אפילו סיכוי קטן שצביקה לקוח פוטנציאל אז תוריד את זה סופית מהראש" הוא שאל "למה?" כי כרגע שרפתי אותו עד עפר.. אחרי שסיפרתי לו הוא התפוצץ מצחוק הסטרי ואמר שעשיתי לו את היום כל היום יהיה לו מה לספר לברנז'ה.... פדיחה פדיחה...

dardara

New member
זאת אכן פדיחה

אבל כאילו היתה שם יד מכונת והלקוח קיבל את מה שמגיע לו ואין יותר אמת מהאמת הישירה | וגם אם לא תכננת זאת הרי שיצאת נשרת . לפחות את אמונו של הבוס שלך רכשת .......

or1

New member
חחחח סטאר ../images/Emo6.gif

זו פאשלה אמיתית
לידה השקע של הממיר היה מחוויר
לילה טוב

jozefin3

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifסטארררררר

אני חייבת לומר , קודם כל ......שאני נהנת מהפדיחות שלך......... הם מהחיים .....וזה מה יפה בזה!!!
אמיתי .......פדיחית מצחיקית!!
ואין כמוך אמיתית , יצאת מזה הכי יפה שאפשר..........
לילה טוב........תשני טוב טוב...
......ותקומי אל בוקר רעננית.........

למעלה