ערב טוב לכולםםםםםם

ערב טוב לכולםםםםםם../images/Emo24.gif

אחרהצהריים ארחתי חברים מהגן של אופיר ושי והכנתי להם לארוחת ערב פפאנש . אשלח יותר מאוחר תמונות . לא האמנתי שהילדים יטרפו ויאהבו . אכלו את זה עם שמנת חמוצה ... יאמי... הכנתי גם לביבות ירק - מתכון ותמונות מאוחר יותר. תודה לכולם על איחולי ההחלמה לחגי. יאללה הולכת להשכיב את הילדים. [הרגע מנש סיים מיקלחות]. לילה טוב לכולםםםםםםםםם

pirge

New member
יעלי, תעדכני מה שלום הילד ואיך את

מרגישה? שיהיה לכולכם לילה טוב חמודה.

../images/Emo41.gifעידכון ../images/Emo41.gif

אני מתלבטת ולא יודעת מה לעשות . חגי מתלונן על כאבי ראש חזקים ואחרי המיקלחת הקיא. אני לא יודעת אם זה קשור לחבלה או מהזלילה של הפאפנש ולביבות הירק. להחזיר אותו למיון לבדיקה? לחכות? מה אתם מציעים לי? אני בכל אופן טסה למיקלחת, אני מסריחה מטיגונים
. כ"כ שמחתי שהקטנים אהבו את הפפאנש . אאמץ את זה לארוחת ערב. אעדכן בהמשך.... בינתיים המשך ערב נעים ושוב תודה על הכל

pirge

New member
יעלי, תחזרי למיון. תתני לרופאים

להחליט. אל תקחי אחריות לבד.

מאיה 72

New member
להחזיר למיון, עדיף להיות בטוחים

וללכת לישון שקטים שירגיש טוב

timiהאחת

New member
מנהל
לפי דעתי תחזרי למיון באוירה רגועה

אל תקחי סיכון אני לא יודעת מה הם יכולים לעשות הרופאים במצב כזה אבל עדיף שיהיה במעקב זה שהוא הקיא זה לא סימן טוב וזה לא נראה לי בגלל הלביבה, ברגע שבן אדם מקבל זעזוע קל הוא אכן מתחיל להקיא, ויש סחרחורות וכאבי ראש, ותנסי ללכת ולהיות רגועה כדי לא להלחיץ את האדון הקטן ואשמח לשמוע עדכון ממך שירגיש טוב אני אנסה לשלוח לו אנרגיה ובריאות ביי רונית.

ayeletba

New member
יעלי ../images/Emo24.gif רק עכשיו קראתי..

ללא היסוס - לרוץץ למיון. מחזיקה אצבעותשהכל בסדר
.

דנייאלה

New member
יעלי ../images/Emo24.gif

אתם בטח כבר לאחר החלטה מה לעשות... מחזיקה לכם אצבעות שהכל בסדר ושנשמע רק בשורות טובות א מ ן

למעלה