ערב טובבבבבבבב

actress21

New member
ערב טובבבבבבבב

אני רואה שאף אחת לא פתחה שרשור ערב אז אני אפתח. היה לי יום לא רע בכלל , אכילה נורמלית (חוץ מ2 כפות שקדים במרק ירקות). הליכה של 55 דקות הייתה ברוח נעימה מאוד. לא הספקתי לעבור על הטקסטים עד עכשיו וגם לא לסיים את העבודה. מקווה שהערב אני עוד אספיק גם את זה לילה טוב מלכי

mirivs

New member
גם אני אומרת כאן לילה טוב

והרוח הנושבת כאן לפי הכותרות מאוד סתווית מקווה שבלילה הזה כל אחת תמצא את עצמה בחזרה אני בכל אופן כך מתכוננת לעשות לילה טוב מחר יום חדש השמש תזרח ואנחנו נקום כדאי לקום ליום חדש עם כוח לאהוב את עצמנו ולהתמודד עם הבעיות נכון אולי שוב מחר ניכשל אבל בסוף זה יהיה חייב להצליח שרי כולנו עייפות גם אני מותשת אבל מכאן נשאב את הכח ולא נהפוך את הכל לשחור כי זה לא כך אם תימנו את הדברים הטובים שיש לכם תיראו שיש מקום לצפות למחר............ לילה טוב מאוד מאוד

liza26

New member
מירוש יקרה לי

ממה את מותשת ? מההודעות האחרונות שלך את נשמעת על פול-גז בניוטרל כאילו את באויר כזה לא יודעת להסביר .... מקווה שאני טועה.

mirivs

New member
ליזוש אני מותשת מההתעסקות באוכל

הלכתי לאיבוד עם המזון...........

מירי

אז תפסיקי להתעסק איתו פשוט ככה תאכלי איך שאת מרגישה בלי רגשות אשם על כל דבר ודבר תקשיבי למה שהגוף אומר - רוצה מלפפון ? עגבניה ? טונה ? גבינה ? שוקולד ? תפו"א ? ברוקולי ? תפוז ? תתני לו את מה שהוא מבקש

mirivs

New member
אביטל קלעת למטרה

הערב אכלתי ארוחת ערב משביעה בלי זלילה ביצה לחם גבינה דג וסלט ואכלתי עוד לחם ועוד פרוסה ועכשיו כמה נעים וטוב שבעה שבעה. מחר אנסה לאכול כך שאהיה שבעה כל הארוחה נלחמתי בעצמי ואמרתי תפסיקי לחשוב אם זה משמין או לא תוכלי כמו אדם נורמלי ותשבעי ואני בטוחה שלא אזלול היום יותר ומחר בבוקר לפני העבודה אני צועדת כמו היום אולי זו ההתחלה????????

אולי כאן כדאי באמת לעצור ולחשוב..

יש משהו במה שפגי מנסה כל הזמן לומר. נסי להקשיב לגוף ולנפש שלך. את נכנסת קצת למעגל אכזרי של הצבת רף בלתי אפשרי לך-אכזבה-והצבת רף חוזר -וכה הלאה.. את חייבת להבין מה, למה ואיך את רוצה את החיים שלך. מה עם החיוכים, השלווה, האושר? (פיסות, רסיסים, קרעים או שלם) מה שבטוח מירי שאת לא בדרך שטובה לך וגם לא ממש יודעת איפה היא. והתוצאנ היא המון תיסכול, כאב לב ואכזבה. עיצרי לחשוב, בחייאת מירי

חן Y

New member
איזה שקדים אם מותר לי לשאול?

כי אני חושבת ולעניות דעתי-שקדים זה אחללה וגם מאוד מאוד בריא וגם שקדי מרק לא צריכים לשבת לך על המצפון אם הם היו בכמות סבירה ולא אכלת חצי שקית או שרוקנת אותה לגמרי (כי יש כאלה שלא מסוגלים שלא ליראות את הקרקכית של השקית ולא נירגעים עד שהשקית מרוקנת לגמרי. מי? אני? -ליפעמים). בא לך אכלת לבריאות -זו ממש ממש לא הגזמה . ועכשיו מה שצריך להנחות אותך זה האימרה של גוגי שום דבר לא משמין אם הוא במידה. (וחוזרת לשנן את זה לעצמי גם כן)

actress21

New member
שקדי מרק

אכלתי אני חושבת לא יותר משתי כפות של שקדי מרק. הבעיה היא שכבר אחרי שכתבתי את השרשור ערב הלכתי לאכול , וחבר של אחותי הביא ג'בטות נורא טעימות והייתי חייבת לאכול אחת. אז אכלתי. אני מאוד מקווה שזה לא יהרוס לי. האמת שחוץ מזה בקושי אכלתי היום , באמת בקושי ואכלתי בעיקר ירקות ככה שאני מקווה שזה לא כזה נורא. והעיקר, גם פעילות גופנית עשיתי ככה שאולי הדברים פחות או יותר יתקזזו. אני מקווה מאוד. מלכי (שעוברת ל"דום מתוח" לשאר השבוע....)

חן Y

New member
הגשמה לכל צד - לא טובה

וזה שאת אומרת "אכלתי בקושי, ומקוה שזהלא יהרוס- מדאיג אותי. תתחילי לחשוב איך להקפיד על תזונה נכונה שתתאים לך לאורך זמן ולא שביום אחד פיתאום בקושי תאכלי משהו וכמובן שאחרי זה מגיעה ההיתנפלות כי הגוף שלך ניבהל מזה.

actress21

New member
לא התכוונתי שאכלתי בקושי דברים

התכוונתי שאכלתי בקושי כמויות מדברים חוץ מהירקות. תודה על הדאגה

actress21

New member
אני חושבת שאני אוכלת משהו כזה.

אולי 100 200 לכאן או לשם אבל זה נראה לי פחות או יותר הכמות.

mirivs

New member
מיכלי גם עלייך חשבתי הערב

חשבתי על כך שאמרת שאני צריכה לאכול נדמה לי 1800-2000 קלוריות וזה נפלא מזה אפשר לשבוע ממש כל הארוחה דיברתי אל עצמי סמיילי אמרה וליזוש אמרה.... הפורום הזה עוזר עוזר

לא מזמן נכנסתי הביתה אחרי יום עמוס

מאוד הייתי היום בהשתלמות נוספת, הפעם מתמטית. מאוד נהניתי בה, היה מאלף ומאוד מעניין חזרתי הביתה ב- 17:00 בערך ואכלתי כל היום הזה לא הרבה, הצלחתי לשמור יופי כמובן שעל ספורט לא ויתרתי, ואכלתי כשעתיים לפני מעט איטריות סיניות עם ירקות מוקפצים הספקתי לבקר חברה אחרי הספורט, ו... זהו הולכת לנוח אחרי צ'ט קצרצר לילה טוב

חוזרים לתלם

חזרתי עכשיו משיעור ספינינג מדהים (ככה זה כשמתגעגעים לדברים טובים כשמקבלים אותן חזרה הם טובים יותר) תזונה מוזרה ובכלל יום מוזר (הגעתי היום לפנות בוקר הביתה ועוד לא התאפסתי ) , מחר חוזרים לשיגרה , חוזרים לתפריט נורמלי , חוזרים לשתות מים (חסר לי נורא בימים האחרונים )חוזרים ללמוד ... לילה טוב

למעלה