ערב בנות ועוד...

ערב בנות ועוד...

אתמול בערב הגיעו אל הקומונה הקטנה והיפה שלנו 6 חברות של סניף צפון. (כל הכבוד לעינת שהגיע מנצרת עלית ולדניאל שהגיע מכפר ורדים). היה הכי כיף בעולם! גילתי כמה הבנות מתנדבות לעזור שצריך אותן...
אחרי לילה מאוד כיף, משביע ומרגש, קמנו בבוקר והלכנו להצטלם לתוכנית מערכונים בכיכובם של קרן מור ומוני מושונוב. לצערנו הצילומים התאחרו בשעתיים, ולכן לי, עינת ודניאל היו צריכות לחזור לצפון הרחוק. השאר נשארו ושיחקו תלמידים בכיתה. דפנה וענבל לבשו חולצות נוער! (התוכנית תשודר בימי שני ב21.45, אבל אין לי מושג מתי המערכון שלנו ישודר) אומנם היה קצת ארוך, כי מסתבר שטלווזיה זה דבר מאוד מייאש ונוטה לחזור על עצמו, אך בכל זאת היתה אחלה חוויה! ואין ספק שקרן מור ממש מגניבה! לכל הבנות- מאוד נהנתי, אני מקווה שגם אתן ונתראה מאוד בקרוב בסמינר. יו סניף צפון פווווול מגניב. אוהבת סתיו

עינת הגיעה...

טוב, כמו שאתם רואים, שעות שינה וכאלה זה לא הצד החזק של הזמן האחרון. אני צריכה להפסיק לכתוב הודעות ואחר כך לתקן אותן... יום מקסים, עם כמה שפחות שגיאות סתיו

that girl

New member
סתיו,

גאווה סניפית זה לא משו. אבל, אנחנו בכל זאת, אחד הסניפים היותר מגניבים ביקום כולו. וזה. בברכת "מעגלי שיתוף זה ההמצאה הכי טובה שיש", לי

einattt

New member
סתיו ../images/Emo187.gif

סניף צפון פוּוּוּוּוּל מאגניב. רק שהסמינר יבוא כבר ולי תחייך חיוכים פחות מלנכוליים. :) -- עינת.

D u n i

New member
יו סתיו ../images/Emo66.gif

הספה בקומונה כל כך נוחה, פשוט ישנתי טוב. וחוץ מזה, היה פווווול כיף! אנחנו כל כך מגניבות. אוהבת אתכן הרבה!

einattt

New member
כה אמר דרור וצדק. ../images/Emo187.gif

היה כיף לראות אותך בבית יחד ל2 דקות וכל זה. :) -- עינת.

Islington

New member
את אוהבת את סניף צפון יותר ../images/Emo10.gif

מצטער, זה עמד שם וביקש ממני לעשות את זה, כל הכבוד וכאלה.

einattt

New member
../images/Emo12.gif שי.

אני אוהבת את כלכם. :p אם הפנימייה הייתה נסבלת, הייתי נשארת בסניפכם החביב והשמח. צפו לביקוריי.
אראה אותך בסמינר? -- אוהבת, באמת שאוהבת. עינת.

Islington

New member
אני דווקא התכוונתי לסתיו, אבל היי

אם את מתעקשת, גם את לא אוהבת אותנו
וכן, אני בסמינר, אני גם גי בטוח שהיה שרשור של מי מגיע והכל

einattt

New member
פדיחה.../images/Emo122.gif

ואני כן, אוהבת אתכם. -- עינת
{היום בכפר סבא, אגב}

../images/Emo187.gif

יוו סתיוו כמה אופייני לך לא להזכיר את התפקיד הענק שנתנו לך, כה כה, סתיו היתה הניצבת המסוקסת שעוברת עם שלט {לא מצחיק בעליל, ובכלל כל התוכנית הזו לא מצחיקה בכלל, ואני אומרת שאל תטרחו ממש לראות אותה} ואפילו קרן מור {שהי נניח, רבע אלוהות או משו קרוב, כי הוא תומכת בסרבנים} אומרת לה במערכון המהולל "תודה סתיו" {!!!!!!!} סתיו שלנו בדרך למעלה !!! הורי!!! חוץ מזה היה הערב הכי מגניב בעולם. תהיו בריאות סניף צפון { : אהבה בהמונים. ענבל וכאלה.

למעלה