עצות עצות עצות בבקשה

קרןPUNCH

New member
עצות עצות עצות בבקשה

הכלב שלי, מאוד תוקפני לכלבים אחרים. כל כלב שעובר לידו ברחוב, הוא מתחיל לנבוח עליו, לא סתם נביחות אלא נביחות מטילות אימה, ממש מפחידות, וברגעים כאלה אי אפשר לשלוט עליו , ממש כמו פרא... זאת לא עוזר ממש לתת לו תיקון בקולר חנק. למשהו יש דרכים להיפתר מזה? בבקשה... למה הוא כזה לא נחמד? יש סיכוי שפעם הוא יהיה נעים הליכות? שמישהו ינחם אותי........ בתודה

Dog Master

New member
אוקי, אז כך :

דבר ראשון, חבל שלא רשמת עוד פרטים על כלבך, זאת אומרת, מאיזה גזע הוא/ממה הוא מעורב, מה גודלו וכולי. דבר שני, תכונת התוקפנות זוהי תכונה שבדרך כלל טבועה בתוך הדם, כמו לדוגמא שתלמד דוברמן פינצ´ר ללקק אנשים, אני לא מתכוון שלשנות את התנהגות כלבך היא בלתי אפשרית, אבל אני ממליץ לך לפנות למאלף.

lilithmm

New member
אז כך....

דבר ראשון לסרס, ובדחיפות. הסירוס בד"כ גורר ירידה בתוקפנות הכלב. נשמח לקבל עדכונים לאחר הסירוס. בהצלחה

Dog Master

New member
סירוס זה רעיון טוב... אבל תלוי במצב

זאת אומרת... רצוי לסרס במיוחד במקרים שהכלב חרמן יותר מידי. סירוס יכול לגרום לשינוי בהתנהגותו, לחיוב ולשלילה : חיוב - כפי שהוסבר בהודעה העליונה, גורם לירידה בתוקפנות, בקשר לשלילה אני לא יודע מקרוב מה סירוס גורם, אך שמעתי על מקרים שהוא אכן כן, משפיע גם לשלילה.

קרןPUNCH

New member
הנה פרטים על הכלב

הוא בגודל ביינוני, 15 ק"ג , מעורב בטרייר, (מה שמסביר את המזג) והוא בן שנתיים. כבר סירסנו אותו, זה ממש לא עוזר. אולי יש לכם בכל מקרה שיטות לריסון התוקפנות? בתודה

מאיפה אתה מביא את המידע הזה?!?!?!?

לסרס במקרים שהכלב חרמן יותר מידי?!? לידיעתך, זאת לא אחת מהסיבות לסירוס! בקשר לחיוב ולשלילה - קרא את הקובץ המצורף (ושמור לך עותק ממנו...) אני עדיין לא נתקלתי בתופעות "שליליות" בעקבות סירוס.

למעלה