עם כל הכבוד להתחלות..

פיצושקה

New member
עם כל הכבוד להתחלות..

ויש כבוד, זה מעצבן אותי. אוקיי אז אנחנו יוצאים עוד מעט חודשיים והכול טוב ויפה א-ב-ל.. אין שום הפגנת רגשות!!!!! אני משתגעת!! אני לא יודעת מה הוא מרגיש ומה הוא חושב ואני צריכה להסיק ולחשוב לבד רק לפי ההתנהגות שלו וכמות התשומת לב שהוא נותן לי! וכמובן כמו כל בחורה ממוצעת אני נכנסת לסרטים מכל דבר קטן." למה הוא התכוון כשהוא אמר.." "מה הוא חושב, מה הוא מרגיש?" וכל המרבה הרי זה משובח.. בקיצור זה מעצבן אותי. והקטע הכי לא נעים בכל הסיפור הוא שאני כן מרגישה דברים ואפילו יותר מזה נראה לי שאני מתאהבת בשלבים מתקדמים. אז למה אני לא יכולה להגיד לו את זה???? (אני שואלת ועונה) מכמה סיבות: 1. למה שהוא לא יגיד קודם? 2. אולי הוא רוצה לנפנף אותי ואחרי שאני אגיד לא יהיה לו נעים? 3 והכי חשובה- אולי הוא לא מרגיש אותו דבר ואז זה יהיה ממממממששששששש לא נעים!!!בלשון המטה. בקיצור, למה הכול מסובך? (כן, נו אולי קצת בעזרתי) אבל כל מי שהגיע לסוף ההודעה שלי יכול להזדהות בטיפה לא?
בקיצור, להגיד? לא להגיד? להתוודות או להמשיך לחכות?

y o v a l i

New member
אני בעד ש...

פשוט תפתחי איתו את שיחת "יחסנו לאן?". תגידי לו ככה: "אנחנו יוצאים כבר חודשיים, ואני מרגישה שממש כיף לנו יחד ורציתי לדעת מה אתה מרגיש.." זה הכל. משם כבר השיחה תתפתח מעצמה.. תעעלי את זה בצורה קלילה לא בצורה של שיחה כבדה.. כדי שלא ילחץ.. תעלי את זה כבדרך אגב בזמן שתשבו בבית קפה או אצלך או אצלו..

dudusch

New member
ואולי היא רק תבריח אותו ככה?

משפט פתיחה בסגנון שרשמת יכול להכניס פחד בבחור... בתור בחורה את רוצה לאמר לי שאין לכן דרכים טובות יותר לחוש או להוציא את התשובות האלה במכות?

y o v a l i

New member
אני תמיד בעד להוציא תשובות במכות..

אבל יש בחורים שמשום מה זה מרתיע אותם.. :)

פיצושקה

New member
את השיחה הזו כבר עשינו..

הגדרנו את עצמנו כזוג ויש ביננו מחויבות. אבל עדיין אין הפגנת רגשות.. וזה מה שמפריע לי. אני רוצה להיות מסוגלת להגיד לו שאני מתאהבת בו או שאני כבר.. או לדעת מה הוא מרגיש, מבלי כמו שהזכרתם קודם, להבריח אותו...

פיצושקה מה הלחץ...

אם הגדרתם את עצמכם כזוג, לפי דעתי תזרמי עם הקשר וחכי עוד קצת... חודשיים זה לא כזה הרבה זמן, או שאני טועה? נראה לי שאת לא בטוחה בקשר שלכם, ואולי זה קצת חוסר ביטחון בקשר ל-
בינכם, אל תחפשי "אישור" שהכל בסדר..פשוט תהני מכל רגע....וגם זה יגיע - אולי אפילו ברגע שהכי לא תצפי לו

dudusch

New member
ואולי..

הוא לא מאלו שמבטאים ומחצינים רגשות? ואולי הוא לא אוהב לדבר על דברים שכאלו ולהיות "פוציניו מוציניו"? כל אדם שונה בתפיסות שלו ובהתייחסות שלו לדברים. האם הוא נתן לך להרגיש שהוא מסתייג ממך? שירד לו העניין ממך והוא מחפש איך לצאת מהקשר איתך? יכול להיות שהוא עדיין לא מגדיר את עצמו "אוהב", "מאוהב" או מה שלא יהיה שיגרום לו להוריד את החומות ולהפגין חום. אל תדחקי בו, אל תעמדי לו עם סטופר (או אקדח לרקה). תני לו זמן, אולי תראי לו איך היית רוצה שיתייחס אלייך, ע"י זה שתפגיני רגשות, תחשפי את עצמך ותראי לו שזה "בסדר" להתנהג ככה...

רק שתדע לך

שזה מתסכל לאללה כשאחד הצדדים לא מפגין רגשות... אני בהחלט לא אחת של קוצי-מוצי-בונבונצ'יק-דובי ורוד עם בלון בצורת לב כל היום אבל אני בהחלט שמחה להראות עד כמה הבן אדם חשוב לי ועד כמה אני אוהבת במידה ואנחנו בקשר רציני . ואם הצד השני לא יראה גם כן עד כמה אני חשובה לו אני אתבעס וזה יוציא לי את כל הרוח מהמפרשים! אנשים-תראו כמה שאתם אוהבים ! לא עולה כסף להגיד "אני אוהב/ת אותך" או לתת נשיקה כשחוזרים מהעבודה...וזה נותן המון... פשוט נותן כוח נפשי ואושר פנימי עמוק... תחשבו על זה...

מזכיר לי שיר

tell him I know something about love You gotta show him it and make him See that moon up above Reach out and get it If you want him to Make your heart sing out And if you want him to Only think of you Tell him that you’re never gonna leave him Tell him that you’re always gonna love him Tell him, tell him, tell him, tell him right now

dudusch

New member
זה מתסכל רק אם

את לא מקבלת את דרך ההתנהגות שלו, ומצפה שהוא יהיה בצורה שאת רוצה. ואם את רוצה שהוא יהיה "קצת יותר", או "קצת אחר", הרי זו לא בדיוק אהבה.. לא כך? נסי לקבל אותו כמו שהוא, עם השריטות שלו, עם הפחדים, העקרונות ומה לא ותראי אם את יכולה לחיות עם זה בשלום. ככל שתקדימי לוותר על הציפיה לשנות אותו כך תוותרי על האכזבה והתסכולים על אי היותו כזה...

Dr Liri

New member
מסכימה חלקית...

הם יוצאים כבר חודשיים, היא באמת צריכה לבדוק עם מה היא יכולה לחיות בשלום, ולדעת שהוא לא הולך להשתנות ולא לצפות לשום שינוי מצידו. לקבל אותו כמו שהוא- רק אם "כמו שהוא" מתאים לה. אם לא, והיא סתם מתייסרת במחשבות "מה הוא מרגיש ומה יהיה?" וכו' אז כנראה שהבחור לא בשבילה, קשר זוגי אמור להיות כיף וחיובי לא מבאס ומתסכל. קחי את השליטה לידיים. אפשר להיות איתו ישירה גלוייה ואסרטיבית- כפי שנאמר פה- פתחי בשיחה קלילה של יחסינו לאן, ולפי התגובה שלו כבר תדעי, אם הוא "ייבהל" המסכן ויברח אז שיברח, כנראה שבאמת לא היה שלך מראש. מניסיון, מי שרציני, כבר יודע עוד לפני שעוברים חודשיים ולא נבהל. חודשיים זה לא מעט זמן, עם כל הכאב כדאי פשוט לחשוב אם אתם מתאימים, אני ממש ממש נגד להתייסר, לא משנה כמה "איכותי" הבחור. אם מאוהבים זה מכאיב מאוד, אבל אם לא מתאימים וממשיכים בכל זאת זה מכאיב הרבה יותר. בהצלחה!

ואחרי זה עוד אומרים שאנחנו ל מסבכות

דברים...
אני אישית מאוד מזדהה עם מה שאמרת (עברתי מצב דומה)...מאותן סיבות שהזכרת (שנעוצות בגאוה המטופשת והעקרונית שלי) מעולם לא אמרתי לו איך אני באמת מרגישה כלפיו ועכשיו אני מתחרטת. תראי, בכלליות ,לדעתי ,בחורים פחות אוהבים לה-ג-ד-י-ר דברים ובמיוחד כשזה נוגע למערכות יחסים... משום מה הם נרתעים ונותנים לדברים יותר לזרום חופשי...נוח להם המצב הזה של חוסר ההגדרה המחייבת,את מבינה? (ושוב, אני בהחלט מקצינה וכמובן שיש הרבה יוצאים מהכלל ואני מודעת לזה! לא לסקול!) אם הוא איתך חודשיים המצב כבר די ברור לשניכם בלי לשבת לשיחת הבהרה לא? אתם חברים.טוב לו איתך מן הסתם.הוא נהנה... כמובן שאת (מעצם היותך בת) מתכננת בשלב זה את שיחת ה"יחסינו לאן?" הידועה... אבל לדעתי תני לזמן לעשות את שלו. תני לו ליזום ולהוביל...וזה יבוא בסופו של דבר... חודשיים זה לא הרבה זמן יחסית... אם לאחר שלושה או ארבעה חודשים את עדיין מרגישה שהמצב תקוע, או אז כן כדאי לעשות צעד ולגשש... בהצלחה!

t o t a l

New member
רגשת, משחקים, כנות, חברות ואמת

יקירתי, סלחי לי מראש שאני הולך לומר לך כמה דברים קשים: מה את משחקת משחקי טקטיקה עם האיש בו את מתאהבת? ממתינה שהוא יגיד ראשון? מפחדת לחשוף את הרגשות שלך? מה את בגן ילדים? שניה, פותח את הכרטיס לראות בת כמה את.....כן את באמת מאוד צעירה. אני לא הייתי רוצה מישהי כמוך כבת זוג. את נשמעת לי אחת שמפחדת מהרגשות שלה. לא כנה, ולא אמיתית. אני אישית בורח מקשר עם שחקניות כמוך. תקראי. הרגשות שלך הם הדבר הכי שלך. אל תחששי אף פעם לחשוף אותם. אם זה יבהיל אותו והוא ילך....אז שילך. מי בכלל צריך אותו אם הוא כזה? בהצלחה

למעלה