על הצגות ושאר ירקות

על הצגות ושאר ירקות

אז היום חגגנו גם אנחנו בהצגה ראשונה "סבא טוביה-הפסטיבל". שוקולד ישב קורן מאושר, והריכוז שלו הלך והעמיק, לרמות שאסור היה אפילו לגעת בו לקראת הסוף. עונג צרוף- לו כילד, ולי -מלהביט בו. ההצגה- בכללי חמודה, עם השירים המוכרים מהקלטות. כמה קטעי קישור וחיקויים - שמיועדים יותר לאוזני ההורים - היו בשפה שהייתי מוותרת עליה עבור הילדים. האמת- היה לי די מוזר להיכנס לאולם תיאטרון אחרי 4 שנות היעדרות מאולמות (קולנוע , שלא לדבר על תיאטרון- בכאלו לא הייתי יותר שנים ממה שאני מוכנה אפילו להודות...) אבל היה נחמד לראות שהוא מסוגל להחזיק מעמד בשקט את כל משך ההצגה (וגם יותר- אם היה נדרש), ושאפשר להתחיל לחשוב על סרטים בקולנוע (לילדים, כמובן). וואוו- יש לי כבר ילד גדול...(או: גבר קטן)

catנוע

New member
איזה כיף!

נשמע מעולה. אני לא חושבת שחבצלת עדיין מוכנה להצגות, אבל זה בסדר מצידי. היא בתקופה שהיא פוחדת מהחושך, וממפלצות ושאר דמויות מפחידות, אז אני לא מכריחה. אבל זה נשמע כיף גדול ללכת להצגה עם ילד שנהנה. מאחלת לכם עוד המון הצגות מהנות

נהדר!

גם אני חושבת לקחת את הילדונת לסרט בחוה"מ הארוווווווווווך הזה שלפנינו.

אורora

New member
נישמע נהדר

גם אני מתכוונת לחפש איזה הצגה לפסח. בקשר לסרט - יש משהו שמתאים לגיל הזה (4+ )

lollla

New member
אז קחי אותו לאיי איה ואאוץ' - וקודם תקריאי

לו את הספר

נשמע מעולה ../images/Emo13.gif

גם אנחנו נתארגן על איזו הצגה בחול המועד. הבייב אוהבת הצגות מאוד. הראשונה היתה בגיל שנה וחצי ומאז...השמיים הם הגבול

נוRית

New member
נשמע נהדר

אנחנו לא בקטע של הצגות. אחרי שהיא ראתה הצגה אחת לפני שנתיים (!!!) היא ממש חוששת להכנס לאולם, פוחדת מהצגות, חוששת מהחושך... והיות ואני בעצמי לא ממש חיה "תרבותית", אני לא לוחצת. זה בטוח יגיע מתישהו, ובינתיים אני חוסכת את הכסף

איזה יופי ../images/Emo140.gif

אצלנו סבא טוביה אהוד במיוחד אבל לא היינו באף הצגה שלו עד כה... ה
שלך נשמע גבר גבר

למעלה