עכשיו הדברים הופכים מוזרים.

Clayborn

New member
עכשיו הדברים הופכים מוזרים.

עד עכשיו, לא היה שום ספק בהיותי א-מיני, לפחות בתחום הא-פור. לא היה לי עניין בסקס למעט מקרים מאוד נדירים וספציפיים.
עד שהתחלתי לקחת טסטוסטרון. ושם דברים התחילו להשתבש. אחת מתופעות הלוואי הידועות היא הגברה של החשק המיני, והנחתי שזה לא יקרה, משום שאין לי אחד [ואיך אפשר להגדיל משהו שלא קיים]?
במידה מסויימת, כן קרה משהו. אפשר לומר שהדחף המיני שלי כן עלה- אבל בצורה מאוד עקומה, משום שזה לא באמת מתוך צורך או רצון בהנאה מינית, אלא מתוך עניין שהוא רגשי לחלוטין. לפעמים פשוט עניין אסתטי ותו לא [האם זה בכלל הגיוני להציג זאת כך?].
גם הרגישות הפיזית שלי עלתה קצת- אבל אני מוצא אותה רוב הזמן בעיקר מטרד, גם תוך כדי סקס. התחושה שלי היא שהרגישות הפיזית -מפריעה- לי להתרכז במה שכן מעניין אותי [אובדן שליטה/קרבה/כאב/שליטה באדם אחר/אסתטיקה].

עד כמה זה עקום? [:

hatzilonit

Member
מנהל
זה לא "עקום" :)

(התחלת לקחת טסטוסטרון כחלק מתהליך שינוי מין? או כחלק מטיפול אחר?)

לא משנה לאיזה צורך ספציפי זה היה, המטרה הייתה לשנות את הגוף, באופן זה או אחר, - והנה, הגוף משתנה :)
אל תשכח שהמוח, שאחראי על תחושות ורגשות, גם הוא חלק ממכלול הגוף וגם הוא חווה איזשהו שינוי.
אולי זה יחלוף, אולי זה ישאר ותצטרך להסתגל, איך שלא יהיה, זה נשמע כמו חוויה מרחיבת אופקים :)

סיפור הכי מפתיע ששמעתי (בהקשר הזה): MtF שהיה לפני הטיפול א-מיני הטרו-רומנטי מאד חד-משמעי, בעקבות הטיפול ההורמונלי הפך לדו-מינית...
(אם תרצה לדבר איתה, אני יכולה לנסות לקשר בינכם).

קיצר, give it time

Clayborn

New member
כן. התחלתי לקחת טסטוסטרון בגלל הסיבה הזו.

מה שעקום הוא לא עצם הקיום של שינוי, אלא האופן הלא ממש ברור שבו השינוי הזה מתבטא. יש לי עניין במין - אבל לא בהנאה מינית. שזה עדיין נע בין חסר חשיבות למטרד.

שינויים מהסוג הזה הם גם משהו שזקוק לזמן

כדי להתייצב ולכן אני מניחה שתחווה לא מעט תנודות ושינויים בתקופה הקרובה, עד שהגוף שלך יגיע למצב מאוזן.

בנוסף, רגשות הם לא רק הורמונים, הם גם הרבה במוח.
ויכול להיות שהעובדה שבעבר הייתה X ועכשיו הגוף שלך 'מאותת' Y עדיין לא מתיישב טוב 'במוח' ולכן אתה חווה סוג של קונפליקט.

אני מאמינה שגם זה יפתר אם הזמן, ברגע שתמצא את 'האני' החדש שלך כתוצאה מהתהליך שאתה כרגע עובר.

niwo

New member
אומגאד אומגאד אומגאד

ראיתי אותך במצעד.
אני הבחור המסוקס, הגבוה, בעל הבלורית והפדחת....
סתם לא, אני זה עם הגובה מטר שישים בקושי, חננה עם קול של מורה. זה שנראה כמו בת.

הממממ..... http://transparrotfish.tumblr.com/post/23409071188/image-description-background-is-8-piece-pie
אני גם עוקב אחר בלוגים של אסקסואלים שהחלו לקחת T:
http://metapianycist.tumblr.com/

Clayborn

New member
מה רע ב-להיות מטר שישים?;

זה לא שאני ענק-אדם או משהו.

niwo

New member
כשהייתי ביסודי

היו צוחקים לי שאני נמוך (מורה אחת לספרות אמרה לנו שאומרים 'צוחקים לי' במקום 'צוחקים עליי', אך זה נשמע כ"כ לא נכון).
היו בנות בכיתה שלי שהיו מטר שבעים וארבע בכיתה ו'!
הייתי תמיד הכי נמוך בכיתה ולכן גובה היה נושא שמאוד העסיק אותי.
כשהגעתי לאוניברסיטה שמחתי לגלות גם בנות נמוכות וגם בנים נמוכים. ויחסית הרבה.
אני די צחקתי על הנורמה חברתית של ה"גבר" ה"מושלם". לא יכולתי להתאפק והוספתי גם פדחת בסוף.

niwo

New member
הו ושכחתי

לא רק בנים ובנות. שני אג'נדרים ואחד unicorn. אל תשאל.

hdpe

New member
לדעתי - אם הרגשת טוב ללא חשק מיני אז למה לקחת

טסטוסטרון? כדי להיות משהו שהוא לא אתה? אבל אם יש לך בעיה עם חוסר החשק המיני וההרגשה שלך היא שהטיפול יוצר משהו עקום אולי יש מקום לישר את ה"עקימות" עם טיפול ריגשי שיתאים למצב הגופני החדש וכן ייצור איזון.

Clayborn

New member
אני מבין שלא טרחת לקרוא את השרשור.

הטיפול לא קשור לא-מיניות. הטיפול קשור להיותי טרנסג'נדר. ועם כל הכבוד, זה היה לי קצת יותר דחוף ומהותי מעניין הא-מיניות.

נחמד מצידך לבקר אותי בצורה כזו מבלי שבכלל טרחת לברר את הפרטים.

hdpe

New member
לא ביקרתי אותך

אני רק רציתי להציע הצעה אבל זה אתה שהחלטת לראות בכך ביקורת.
באמת לא מופיע בברור העניין של הטרנסג'נדר ולא ראיתי את זה ואם תגובתי לא מוצאת חן בעינך תתעלם ממנה. זה ממש לא כדי להעביר ביקורת.

ברומבית

New member
ציטוטים

"התחלת לקחת טסטוסטרון כחלק מתהליך שינוי מין?"

"כן. התחלתי לקחת טסטוסטרון בגלל הסיבה הזו"

למעלה