עידכונים משמחים

יעל נור

New member
עידכונים משמחים

שלום לכולן

לפני כמה שבועות התייעצתי לגבי ירידה בכמות החלב וירידה במשקל ושאיבות

מצ"ב קישור http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=317&messageid=172386066#172376777

אז נכון לשקילה האחרונה אצל הרופאה הוא עלה מחדש את חצי הק"ג שירד.

שמחה לעדכן שבזכות החילבה, או בזכות זה שאני כבר לא במחזור (שמתי לב שיש השפעה על כמות החלב), נושא השאיבות התייצב קצת ועכשיו בכל שאיבה יש, לרוב, כ 100 מ"ל ולמרות שאולי הפיצקול היה שמח ליותר, נראה שזה בכל זאת מספיק לו.

גם צצו לו שתי שיניים חדשות והחומים נעלמו קצת (אחרי שבועות עם חום לפחות שלושה ימים בכל שבוע).

מאחר שבבדיקת דם התברר שיש לו המוגלובין 9.6 התחלנו לתת תוספת עצומה של ברזל (24 טיפות ביום) ואולי גם זה שיפר את המצב הכללי.

בלילות שאני לא בבית הוא מחפש אותי וכשהוא רואה שאני לא שם ישן יותר טוב. בלילות שאני בבית מנסה להיצמד יותר ומתעורר יותר, אבל זה היה ככה גם עם הבת הגדולה שלנו. אז הלילות נעים בין יצירת הרגלים ושבירתם...

המון תודה על העזרה והתמיכה.

יעל

שמחה שהוא מרגיש יותר טוב

ו...המוגלובין של 9.6 הוא לא קריטי נמוך
24 טיפות ביממה זה המון !!
זה לא עושה לו עצירות ?....
בכל אופן, אחח..השיניים ...השיניים.....איזה יופי ש2 מאחוריכם...

יעל נור

New member
לגמרי. כולו חיוכים.

רואים שחזרו לו הכוחות....

נמוך מספיק בשביל שהרופאה הלא היסטרית שלנו תרצה טיפול אינטנסיבי. בכל מקרה זה המינון הנכון 6 מ"ג לק"ג. בדקתי. כשאומרים את זה בטיפות זה נשמע המון ובאמת כל 12 יום נגמר בקבוק, אבל כבר התרגלנו...

קצת עצירות. משתדלות לגוון לו את התזונה עם עוד יותר ירקות, להמעיט בבננות (למרות שהוא אוהב ומשביעות אותו מאוד) ולהציע הרבה מים.

ב"ה כבר שש מאחורינו, אלו היו השתיים הכי חדשות. עכשיו יש לנו 4 למעלה ושתיים למטה.

תודה על התמיכה

יעל

אחח. איזה כיף זה כאשר בוקעות השיניים

נכון שזה סבל נוראי עבור התינוק (גם עבור אמא)
אבל פחת אחד יותר נחמד !!
6 זה אומר שאתם כבר ממש (כמעט) במחצית הדרך
לפה מלא בשיני חלב

היפ היפ הרי !!

יעל נור

New member
אני חייבת להודות שהשיניים הראשונות..

הן תענוג די מפוקפק.

בשן הראשונה הפיצקול נתן לי ביס שראיתי כוכבים וכאב לי עוד שבוע.

עכשיו הוא כבר יודע לא לעשות את זה (למרות שלעיתים נדירות הוא משתובב בנשיכה קלה וחיוך).
ועדיין לפעמים קירוב השד לפה מלא שיניים מרגיש כמו סכנה שעדיף להימנע ממנה.

חג שמייח!

יעל

|שאין על הפה המתוק והמלא שיניים שלו|

למעלה