עידכונים לטבלת הפיצוחיות מאיכילוב:

אילה40

New member
עידכונים לטבלת הפיצוחיות מאיכילוב:

לאחר שיחה עם פרופ' יעבץ, (בעיקר על נושא ההשבחה שנדון כאן לפני כמה ימים) להלן כמה עדכונים: א. לשנות בטבלה - באיכילוב יש קטלוג שניתן לעיין בו למי שמבקשת. אפשר או להגיד ליעבץ מה רוצים והוא מציע, או לעיין בקטלוג. ב. לטענתו המילה "השבחה" מטעה. מדובר בתהליך הכנת הזרע להזרעה תוך רחמית, של שטיפת הזרע שבמהלכו מופרשים מהנפח: הנוזל המוליך, חלבונים שונים, לוייקוציטים וזרעים מתים. נשאר סך הכל בין 0.3 ל- 0.5 סמ"ק שזו הכמות המתאימה להפריה תוך רחמית. לדבריו, יש כל מיני שיטות לשטיפה זו. באיכילוב שטיפה כזו מתבצעת תמיד לקראת הזרעה תוך רחמית. לדבריו, אין צורך בהשבחה מעבר לכך כי לא נעשית הפריה עם מנה שבה פחות מ- 8.000.000 זרעים בתנועה. בדרך כלל לדבריו, יש במנות פי 1.5 עד 3 מכך. (אם קורה שמופשרת מנה עם פחות - הוא טוען שלוקחים אחרת). דבר נוסף, בניגוד למה שכתבה "באפלו" בשירשור בעניין זה, לדבריו אין באיכילוב אפשרות להשבחה נוספת תמורת תשלום של 260 ש"ח והוא לא יודע על מה מדובר. (יתכן שבהתחייבות שקיבלה מהקופה לא הופיעה השבחה ולכן אמרו לה לשלם על זה לחוד או להשאיר צ"ק ביטחון עד לקבלת ההתחייבות כמקובל והן פשוט הבינו לא נכון).

../images/Emo22.gif../images/Emo51.gif על העדכונים../images/Emo70.gifחשוב לקריאה

עבור כולן, בהחלט יעודכן

דידיאן

New member
תוהה../images/Emo35.gif

אני בספק אם יכולה להיות במנה כזו כמות ועוד אחרי השטיפה והסינון, שכן לכל תורם יש למעלה מ 10 מנות, אלא אם כן הוא נתן כמה תרומות. אני יודעת שבטיפולים שלי היו הפריות והתפתחו עוברים אז יש מספיק זרע לעשות את העבודה, אבל לגבי הנתון הכמותי, נראה לי גבוה...

דש1דש

New member
למה גבוה?

אני דרשתי לדעת את נתוני המנה שלי והתוצאות היו - ביום הראשון 11 מיליון זרעים תקינים בתנועה טובה וביום השני 12 מיליון. והתוצאה התהפכה אתמול מהבטן לגב

דידיאן

New member
הי

בהחלט תגובה מעודדת. התהיות הן חלק מהחרדות המלוות אותי בדרך, כמה שאני מנסה להיות חזקה לפעמים אני חרדה...אבל אני בהחלט מעדיפה את התשובה שלך
אם אפשר עוד שאלה, מנסיונך? אני אחרי החזרת עוברים (4 ימים) ב6 IVF, והיו לי הלילה התכווצויות בבטן של דאגה, (משהו בלתי נשלט מתך שינה שהרגשתי, לא של כאבים ברחם). הייתי משווה את זה להתכווצויות שיש כשמרימים משהו. האם זה מזיק לעוברים או שהם מוגנים?

דש1דש

New member
אם זה משהו שאת עושה

רצונית או לא רצונית אין מצב שזה יזיק לעובר, שבמצב הטוב רק בתחילת השתרשות שלו - או שעדין סוכן נוסע ברחם, ככה שלא- זה לא מזיק! אם זה התכווציות פנימיות - צריך לברר מאיפה הן נובעות, אבל זה לא נשמע שזה המצב אצלך. בכל אופן - שיהיה לך בהצלחה!!!

דידיאן

New member
הי

שוב תודה, עזרת המון. זה לא רצוני וזה מתוך שינה למרות שאני מרגישה את זה בסבך השינה, זה בודאות משהו נפשי (זמני
), אני אחרי טיפול נהדר
שהניב יופי של עוברים
אז במקום לשבת בסבבה אני מפחדת...אני מניחה שהפחד הוא דבר מוכר.

גליה שמ

New member
מנסיון שלי...

ב- IVF האחרון, בכל השבועיים של ההמתנה הייתי חולה והשתעלתי בטירוף - ממש!!! ככה שבלילות יכולתי לישון רק בישיבה. ושיעול משפיע על הרחם זה ידוע (בהזרעות תמיד אמרו לי להשתעל...) ובכל זאת זה היה ה- IVF האחרון (ולא כי התייאשתי...) אז תצמדי להרגשה הטובה שיש לך מהטיפול ככל שאפשר אבל "תשכחי" מלשבת בסבבה... עכשיו זה הקליטה, אח"כ כל הבדיקות, אח"כ הגזים, אח"כ הנפילות וכן הלאה וכן הלאה... בהצלחה

דידיאן

New member
הי גליה../images/Emo13.gif

אני עדיין לפני בדיקת הבטא (אם הבנתי אותך נכון?). אבל שמחה לקבל מזל טוב על טיפול מוצלח, עוברים חסונים וב"ה בשורות טובות בהמשך
.

אורora

New member
זה לא נתון גבוה בכלל

אני מכירה נתונים גבוהים בהרבה בד"כ.

טלטל11

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo51.gif אילה

הבהרת לי סופית שאכן יש הבדל בין שטיפת זרע להשבחה, וסידרת לי בראש את הדברים שנאמרו לי בזמנו ברמת מרפא

דידיאן

New member
שאלה נוספת../images/Emo92.gif

מה עמדתכן ונסיונכן לגבי צביעת שיער בשלב שאני נמצאת בו (אחרי החזרה). לא מתכוונת למשהו רציני, רק שורשים (הלבן חוגג...).

למעלה