עזרתכם פליייז! מצלמה דיגיטלית

Asaf S

New member
עזרתכם פליייז! מצלמה דיגיטלית

קניתי היום מצלמה דיגיטלית של CASIO, דגם Exilim, EX-Z120. הבעיה היא שקיבלתי עם המצלמה דיסק התקנה על מנת שאוכל להעביר את התמונות למחשב, אבל אני לא מצליח להתקין את הדריבר. רשום שם כי לא ניתן להתקינו עם Windows XP, 2000, Me, כלומר, אין באפשרותי להתקין את זה כי יש לי ווינדוס אקס פי. מה עליי לעשות? ואיך ייתכן כי לא ניתן להתקין את זה בווינדוסים האלו?

Roy M

New member
אז עם מה כן ניתן להתקין אותו

אם הכל "אי אפשר"??? נסה לחבר אותו ישירות ללא דרייבר. ב-XP זה יתכן ויעבוד לך ככה.

uriler

New member
כנראה - הדרייבר הזה הוא עבור

חלונות 98 SE, שהיא המערכת הפרימיטיבית ביותר שתומכת ב USB. מערכות חדשות יותר - בד"כ לא צריכות דרייבר. שתי הצעות - 1. כמו ש roy הציע - תחבר בלי דרייבר. 2. לא עובד - גלוש לאתר היצרן ותחפש דרייבר מתאים לXP

Asaf S

New member
קודם כל..

תודה רבה על תשובתכם. ניסיתי להוריד את הדרייבר וזה בכל זאת לא עוזר. ראיתי שכתבת שאני אנסה להעביר את התמונות בלי הדרייבר. אבל איך אני אמור לעשות את זה בדיוק? הרי צריך את הדרייבר בשביל שיתמוך בתוכנה, לא?

trcoh

New member
במערכת XP לא חייבים דרייבר

לי יש מצלמה של cannon ולא התקנתי שום דרייבר במחשב של המצלמה. מחברת אותה ישירות למחשב עם הכבל שלה ואז הXP מזהה אותה ישר ופותח את התמונות והסרטונים. תנסה, זה עובד וחוסך התעסקויות בתוכנות מיותרות. בהצלחה!

ramboli

New member
תגובה

שלום, תנסי לחבר את המצלמה ללא התקנת הדרייבר והמתיני עד שוינדוס יזהה את החומרה ויתקין אותה. לאחר מכן, תכנסי למחשב שלי, ושם תחפשי כונן שנמצא ב'התקנים עם אחסון נשלף'. תדאגי שהמצלמה תיהיה דלוקה. אם מצאת את הכונן של המצלמה, תוכלי לצפות בתמונות שצילמת וגם להעביר אותן למחשב (העתק / גזור והדבק). להתראות!

Asaf S

New member
תודה רבה!!!!!

אני מודה לכם ממש! הצלחתי לבסוף להתקין ללא כל דריבר! תודה רבה רבה רבה!!

למעלה