עזרו לי לעזור להם

עזרו לי לעזור להם../images/Emo53.gif

יש לי חברה. חברה טובה מאוד!! אני אשת סודה, היחידה. אישה רווקה בת 38 שמנהלת רומן עם גבר נשוי כבר למעלה משנה וחצי. מערכת היחסים ביניהם מבוססת בעיקר על מפגשים למטרת סקס, הגשמת פנטזיות, גיוון ופורקן (בשבילו). מלבד המפגשים, יש ביניהם קשר יומיומי טלפוני, חברים ונאהבים. אתמול, באחת מהשיחות היומיות שלנו, היא זרקה את הפצצה. היא בהריון ממנו!! היא לא מתכוונת לעשות הפלה, זה עכשיו או לעולם לא (ככה היא אומרת). מוכנה לקחת הכל על עצמה. לדבריה, היא כבר החליטה. לא מוכנה לוותר. נשמעה נחושה מאי פעם. ומה איתו? מה הצד שלו? מה עם המחשבות שלו? הרצונות שלו? הממה אותי עוד יותר בתשובתה. אישתו גם בהריון, מקדימה אותה בחודשיים. ניסיתי לדבר איתה בהיגיון. להוציא אותה ממצוקתה. להראות צדדים נוספים, מלבד האובססיביות לילד. הסברתי לה, ישנן דרכים נוספות. היא בשלה. אומרת שזה מלמעלה (ולא, היא לא דתיה). השעון מתחיל לתקתק, ואני יודעת שהיא עושה טעות. מתנתקת מכל הסביבה וחושבת רק על עצמה. ואני מרגישה תחושת אחריות כחברה כל כך טובה וקרובה. איך עוד אוכל לעזור בסיטואציה הזו? אני מרגישה במבוי סתום. יש לי מועקה.

י ו א ב

New member
לכי כמה דפים אחורה

יש שירשור ענק על אותו נושא, מלפני כמה ימים. תוכלי למצוא שם ים של דעות.

פ ר ח בר1

New member
שהחברה שלך

תיקח בחשבון שהיא הולכת לדפוק עוד משפחה אחת עם ילדים הולכת לפגוע בילדים עם אח שידעו על קיומו בעוד כמה שנים <ותאמיני לי שיידעו! > הולכת לפגוע באישה שתצטער שהכירה את קיומו כלל. מעבר לכך, ילדים זה סבבה, אי אפשר בלי ילדים הרי.

dedikilcool

New member
לפי דעתי...

מרגע שהזרע עזב את הגוף שלו דעתו היא בגדר המלצה בלבד. החברה שלך נושאת את הילד בגופה וזו ההחלטה שלה לגבי מה יעשה איתו. מיחסי מין נולדים ילדים. כל מי שמקיים יחסי מין צריך לקחת זאת בחשבון. נכון יש אמצעי מניעה אבל שום אמצעי מניעה לא מספק 100% בטחון. המהדרין יכולים לעשות ניתוח קטנטן שיינתק את צינוריות הזרע. אבל מעבר לזה, זה פשוט סיכון שצריך לקחת (ולדעת שלוקחים).

מזלעקרב

New member
לפי דעתי...

אין לי מילים להביע את מה שאני רוצה והמסך כנראה לא יסבול את מה שאני רוצה להגיד, ותבין מה שתבין !!!

מזלעקרב

New member
כי הודעה כמו שלך חייבת תגובה...

מאחל לך שהזרע שלך יעזוב את הגוף...

dedikilcool

New member
וואלה, אז זרקת כמה ביטים חסרי משמעות

אל תדאג חמוד, עוזב ומודה ירוחם. תדאג לזרע שלך... יותר עדיף

Love To love u

New member
דבר אחד אני יודעת

"מתנתקת מכל הסביבה וחושבת רק על עצמה" כמו שאני רואה זאת - זה הדבר הכי חיובי מהודעתך הלוואי גמני הייתי מגיעה להחלטתי בצורה הנ"ל .. עדיף להיות קשוב לסביבה ולהגיע להחלטה שהיא אולי תצטער עליה ?? מדובר בהחלטה שמביאה למעשה בלתי הפיך במקרה הנ"ל. לגבי הדילמה עצמה .. את דעתי כתבתי לפני מס' ימים .. חפשי אחורה.

הקרבו האמיתי היחיד פה הוא הילד שיוולד

שאין לו אחריות או בחירה אלא הוא נתון בחוסר אונים לקסלת החלטת פזיזה ומוטעית של שני אנשים אגואיסטים למדי... לצערי זה תמיד ככה. הילדים משלמים את המחיר.

אל תתערבי../images/Emo70.gif

תהיי בשבילה, אל תתימרי לשפוט אותה, ולגבי המועקה שלך הדחיקי אותה-זה החיים שלה. נסי לתת לה את כל התמיכה בכל דרך שתבחר אם את חברה באמת טובה שלה.

למעלה