עזרה.. מועדי גיוס..

Mikz

New member
עזרה.. מועדי גיוס..

זימנו אותי לקצין מיון כמה חודשים לפני הגיוס.. צחקקנו קצת.. ואז הוא שאל אותי על פחדים או כל דבר שאני רוצה להגיד בקשר לגיוס.. אז נפלט לי משהו על זה שחיילים מתאבדים לפעמים תחת לחץ וזה נשמע לי נורא ... נורא אפשרי )אבל זה לא.) שלח אותי לקצינת בריאות הנפש. צחקקנו קצת.. ושכנעתי אותה שאני כשיר לשרת בקרבי (פרופיל 97) ובסוף השיחה היא אמרה לי "אוקיי.. אני מקווה שאני לא עושה טעות" בטון חביב כזה. מועד הגיוס שלי השתנה מה 24.11.03 אל ה 8.12.03 ואמרו לי שדצמבר (12) זהו גיוס ג'ובניקים.. אני מנסה להבין מה השתבש והאם מה שאמרתי אצלה שינה משהו. אין לי את מי לשאול - ואנשים שכבר בצבא אומרים שהם יבררו לי לאן זה בדיוק.. אבל זה לוקח יותר מדי זמן. יש למישהו מושג?

Bazooka Joe

New member
גדצמבר=>ג'ובניקים??

בדצמבר יש גם גיוסים קרביים והרבה. ה-8 בדצמבר זה להשלמות, אני חושב. ישבצו אותך ביחידה קרבית

Mikz

New member
בטוח שזה גם קרבי?

כי אני מזה רוצה ללכת לקרבי ואני מפחד שהרסתי לעצמי עם הקבנית

lulukabulo

New member
כן אתה בקרבי

השאלה איזה קרבי אתה רוצה גבעתי גולני או נ"מ תותחנים...? אין לי מושה מה הקטע של ההשלמות... סתם לוקחים לאיפה שחסר.. זה נשמע מוזר

Mikz

New member
בחרתי

בקצין מיון בחרתי 1. נ"מ 2. גבעתי 3. גולני אבל אני מעדיף גבעתי על נ"מ ולא נותנים לי עוד קצין מיון :\ יש אפשרות לשנות?

8.12 זה גיוס השלמות

כלומר, אם חסרים אנשים לשיריון אז יקחו אותך לשם, או אם חסרים לתותחנים וכו'.... זה גיוס מעניין, כי עד שאתה מגיע לבקום אתה לא יודע לאן לוקחים אותך... יש לי חבר שהתגייס בהשלמות באוגוסט ונתנו לו לבחור בבקום לאיפה ללכת.. זה לא גיוס ג'ובניקים.

למעלה