עזרה דחופה

mili37

New member
עזרה דחופה

יש לי ילד בן שנתיים שהלחם די מרכיב חיוני אצלו בארוחות בגלל הפסח עכשיו יש לנו בעיה...הוא לא ילד כזה אכלן של תפוחי אדמה ודב ברים שעוד ניתן לאכול. והמצות קשות לגילו..השאלה שלי מה אני עושה במצב כזה יש מתכונים טעימים עם מצות שהוא יכול לאכול??? תודה וחג שמח

תכינו לו לחמניות לפסח../images/Emo13.gif

אפשר גם לקנות בסופר מוכנות(אבל הם לאוכלי קטניות..אם אתם שומרים) אגב יש המון דברים כתחליף לביביות,בלינצ'ס,לחמניות פסח,מצה בריי,פשטידות..

אני הכנתי היום לחמניות../images/Emo45.gif

לפי המתכון של פירגה - יש בבלוג תחת קטגוריה פסח עוד המון מתכונים ורעיונות (כמו בלינצס עם קמח תפו"א) בנוסף אם אתם אוכלים קטניות אז אפשר גם להכין לו פולנטה/ממליגה - אני הכנתי בשנה שעברה פיצה על בסיס של פולנטה ויצא מעולה 1 כוס קמח תירס 2 כוסות מים כפית מלח מעט שמן זית לערבב הכל בתוך סיר ולהמשיך לערבב כ-10 דקות על אש נמוכה אפשר לאכול ככה או לשים בתבנית אלומיניום קטנה ולאפות קצת בתנור או בתור פיצה: לשטח על תבנית עם נייר אפיה לשים רוטב עגבניות, גבינה צהובה, זיתים ולאפות בתנור עד שהגבינה צהובה נמסה אפשר בנוסף להכין לביבות מצה/לביבות תפו"א/לביבות בטטה וכמובן גם פשטידות עם קמח מצה במקום קמח רגיל - כמו פשטידת תירס (שוב אם אתם אוכלים קטניות)

למעלה