עזרה דחופה-כלב שפוחד להיות לבד!!

• פותח הנושא missB
  • פורסם בתאריך

missB

New member
עזרה דחופה-כלב שפוחד להיות לבד!!

השכנה שלי אימצה לאחרונה כלב שכנראה ננטש או אבד לבעליו (נעשו נסיונות לחפשם שלא צלחו). הכלב בערך בן 3 לדברי הורטרינר. הבעיה היא שברגע שהיא יוצאת מהבית ומשאירה אותו הוא בוכה ללא הפוגה. זה יכול להמשך שעות. זה גם קורע לב וגם גורם לה לבעיות מול השכנים האחרים שמתלוננים על העניין. מאחר ואין אפשרות שכל הזמן יהיה איתו מישהו בבית אנחנו מנסים למצוא פתרון אחר. אשמח לעצות איך אפשר לפתור את הבעיה ולעזור לו להתגבר על החרדה הזו לפני שהשכנים יאלצו אותה לוותר עליו. תודה מראש.

shanzi11

New member
בעייתי משהו... ../images/Emo178.gif

אין לי בעייה כזאת, אבל הנה לך מספר פתרונות... ( אגב, בהחלט בעייה קשה ) * מה דעתה לקנות, להביא עוד כלב הבייתה, סביר להניח שכאשר תהיה לו חברה נוספת הוא לא יבכה, שכן הוא לא יהיה לבד. * כשהיא לא נמצאת, שתביא לך אותו ואת תשמרי עליו, או לכל בן משפחה אחר שלה, אני בטוחה שהיא לא חובבת הכלבים היחידה. * לנסות עוד מספר פעמים ללכת ולהרגיל אותו למצב החדש - לבד, אני בטוחה שהוא לא יכול לבכות כ"כ הרבה זמן. זהו, זה כל מה שחשבתי עליו ( גם לאור השעה ) מקווה שעזרתי... לילה מצויין ובהצלחה :))

missB

New member
ניסינו להשאיר אצלה את הכלבה שלנו

שתארח לו לחברה ותמנע ממנו לבכות. זה לא עזר. להשאיר אותו אצלנו זה פתרון חלקי כי לא תמיד אנחנו בבית כשהיא רוצה לצאת. מאוד מקווים שהוא יתרגל ויפסיק לבכות ככה, אבל בינתיים זה לא משתפר.

WTR

New member
מאלף?

פני לאבנר רז "הלוחש לכלבים", מאלף מעולה! הוא נמצא בפורום כלבים (קישור בצד שמאל)

*Trinity*

New member
בהחלט דורש התייעצות עם מאלף

או מומחה להתנהגות כלבים. יש שיטות להרגיל כלב להיות לבד, זה דורש זמן ואנרגיה וזה לא משהו שנפתר ביום אחד.

למעלה