עזרה דחוף

shanti19

New member
עזרה דחוף../images/Emo53.gif

טוב תקשיבו אני נוסעת עוד חודש למזרח והקטע הוא שאני לא יודעת מאיפה להתחיל,
אמרו לי שבעיקרון תאילנד זה המקום אז רציתי להתיעץ איתכם.אני נוסעת לזמן לא מוגבל ועם תקציב לא מוגבל...עם תוכלו לעזור לי אני יודה לכם מאוד

ממממ....המון מקומות...

תאילנד זה המקום אבל המקום היותר טוב (אבי אתה תסלח לי נכון?
) הוא הודו ואם לזמן בלתי מוגבל אז גם לנאפל וללאוס ולא לשכוח את בורמה ואת סין ויפן ופיליפינים וטיבט וסינגפור וקמבודיה אהה...והינה עוד כמה... דרום קוריאה האיים המולדיביים הונג קונג טיוואן לאוס מונגוליה מלזיה נפאל סינגפור סרי לנקה קמבודיה כל אחד יכול להגיד לך את דעתו תחקרי קצת על כל מדינה תראי מה מעניין אותך ומה לא מתי את טסה בכלל??? למשל לפי מזג האוויר באותה התקופה את תדעי למשל היכן להתחיל... תני יותר פרטים.... אבל כמו שאמרתי אם את נוסעת לזמן לא מוגבל עם תקציב לא מוגבל "SKY IS THE LIMIT"

shanti19

New member
הודו ונאפל

לא מסוכן עכשו במקומות האלה בכיף היתי מתחילה משם למרות שהיתי שם לפני3 חודשים אבל כל המלחמה הזאת דופקת לי את הטיול...אגב אני מתכננת ליסוע כמה שיותר מהר...

פיני007

New member
המזרח

תאילנד היא המדינה הנוחה ביותר להתחיל מסע במזרח מכיוון שיש שם מהמזרח ומהמערב מעורבבים יחד. מדינה סמי-מודרנית עם הסטוריה, פולקלור ועם זאת כספומטים ומטוסי סילון. משם כבר תוכלי לנוע לאן שתחפצי. קחי בחשבון שהודו עלולה לגרום לך להלם כי קשה לתאר את ההבדל על הניר (מחשב). למרות שאני עברתי אותו די בקלות אבל רק במסע השני שלי למזרח.

noaaaa

New member
אני דווקא חושבת שכדאי

לך לחוות את ההלם הראשוני של ההבדלים בין מזרח למערב,ובתאילנד אני לא חושבת שתחווי את זה הכי חזק שאפשר. אני התחלתי בהודו ולא משנה איזה עונה את נוסעת כי לכל עונה יש איזור מתאים אלא אם כן את נעולה דווקא על איזור מסויים. נחתתי וישר את מקבלת את הודו בפרצוף,לטוב או לרע עם כל מה שיש לה להציע לך,ואת תהיי חייבת להתרגל,זה כאילו שהקפיאו אותך בזמן. אני זוכרת שהחווית ההלם הראשונית שלי לא היתה כשנחתתי ולא ביום הראשון בכלל אלא בתחנת הרכבת של דלהי,הויייייי אז הייתי ממש בהלם ופתאום לא ידעתי מה לעשות,איך לעזאזל יוצאים מפה,ראיתי המון ואני מתכוונת באמת להמון!!! הודים שיושבים ברציפים ומחכים לתורם לקנות כרטיסים והם כ"כ פסיביים,בארץ בחיים זה לא היה קורה,ויש שם גם מקלחות ,והם מרגישים חופשי להתנקות לפני כולם,ועד שקלטתי שיש בקומה השניה תור לתיירים בלבד והוא מתנהל בדיוק כמו שאני מכירה... בקיצור אני קצת נסחפת עם נוסטלגיה,אבל אני באמת חושבת שכדאי דווקא ללכת לקיצוניות ואז כאילו "לעלות ברמה" לאט לאט עד תאילנד ומשם החזרה לארץ. מה גם שנראה לי לקנח באיי תאילנד את הטיול יותר מאשר להתחיל אותו בסטלבט...

yalyal

New member
אבל...

ישנה גירסה שאומרת שדווקא לא כדאי להתחיל בקיצוניות, כי אז מקבלים הלם, ולא חסר סיפורים (אני אישית מכיר), על ישראלים שנחתו בהודו, קיבלו את ההלם של החיים שלהם, וחזרו תוך יום-יומיים-שלושה, לארץ. אגב, כשהייתי בתאילנד הגיע בחור ישראלי לבד,יומיים-שלושה לפני חבריו כי לא הסתדר לו טיסה ביחד איתם, ואיך שהוא ממש נחת, החליט כמעט בבכי שהוא רוצה בחזרה לארץ, הוא בקושי יצא מהגסט-האוס, היינו צריכים לשכנע אותו שיסתובב איתנו קצת לפחות, שיצא לאכול משהו, לבסוף אחרי שלושה ימים חזר לארץ.

זה היה בתאילנד? ../images/Emo2.gif

פעם ראשונה אני שומע על מישהו שמקבל הלם בתאילנד ולא רוצה לצאת מהגסטהאוס שם זה ממש כמו כאן לפעמים בקאווסן הייתי מרגיש כמו בצ´כונה יושבים עים החברה ככה בחוץ ברחוב והכל רועש ויש ים של אנשים... בהודו הרבה יותר "קל" לקבל הלם היא שונה מאוד מתאילנד אני עדיין נשאר עם דעתי ומצדיק גם את נועה... הודו היא התחלה מצוינת משם תמיד אפשר לברוח למקום מערבי יותר כגון תאילנד...

רומריו11

New member
אם את חוששת

תתחילי מלאוס ואז הודו אם לא אז ישר מהודו מה אנשים אני חושב בלי להשתחצן שזו ההצעה הטובה ביותר

noaaaa

New member
תסובבי את הגלובוס

ומהמקום שהאצבע מונחת תתחילי... רק שלא יצא לך מישראל

למעלה