עזרה בפענוח כתובת ממעטפה

עזרה בפענוח כתובת ממעטפה

אני לא מצליח לפענח את השורה השניה.
קיבלתי פניה מאדם מבודפסט שמבקש לצלם את מצבת קברו של יעקב וייס שקבור בקריות. צילמתי את קברו והכנסתי לביליוןגרייבס ושלחתי לאדם. חשבתי שסיימתי את המשימה ואז הוא מבקש ממני לאתר קרובי משפחה בחיים ושלח לי מעט פרטים שיודע מסיפורו של אותו יעקב וייס שעליו הוא יודע מעט מאד. בשבוע הבא אפנה לחברה קדישא לברר מי קברו את וייס. חשבתי גם לבקר בבית מגוריו לשעבר (מאד לשעבר) ולתשאל שכנים אבל איני מצליח לקרוא את שם הרחוב.

חנה2012

New member
דירות עממי אלף ?

אולי זכר לתקופת השיכונים המפורסמות? משהו מקביל לשיכון עממי, וכאן החלוקה , במקום מס. 1 , א'?

חנה2012

New member
ממתי המכתב?

אני מתרשמת שמדובר באולי בסוף שנות החמישים? אם כן, ברוח הכתובות שהיו אז בשיכונים העממיים שנבנו?

דירות עם אלף 48

ראה מודעה שהעתקתי מפייסבוק (2012):
&nbsp
שלום.. אני גר בקרית מוצקין גושן 2/11 (דירות-עם) אנחנו כול הדירים של הרחוב הגיל מעל 80-70 הסלולר שלי 057-550-6465, משה בן חיים.
&nbsp
אולי הנ"ל במספר זה יוכל לעזור לך. נראה שהיה שיכון כזה פעם וכבר ניתן לו שם אחר.
&nbsp
&nbsp

תודה תודה

דיברתי עם האיש, הוא לא צעיר וכבר לא יוצא מהבית ובאמת אומר שפעם קראו לבתים בהם הוא גר "דירות עם". "בן-גוריון בנה את הבתים והיום הם כבר מתפוררים...". הוא "חדש" שם אבל יש לו שכן רומני שגר הרבה שנים....
טוב, אין ברירה - מחר אלך לשם.

תודה זה היה טיפ טוב

התקשרתי. הם חברה בשם דירות עם בע"מ, אבל מפעם לפעם מקבלים מכתבים עם כתובת זו... ומחזירים אותם לדואר. האחראי שם ילך לדואר ויברר עבורי היכן המקום. הוא חושב שמדובר לא בשם רחוב אלא בשני בתים שנקראים כך ונמצאים היכן שהוא בשדרות גושן של היום. תודה , יצא טוב מהטיפ הזה.

למעלה