עזרה במשחק איך לשחרר את ,,,

מקס6

New member
עזרה במשחק איך לשחרר את ,,,

הגמד, שובר את הראש כמה ימים אם למישהו יש טיפ

מקס6

New member
מה שהבנתי צריך,,,,,,

להגיע ל100 נקודות ואני לא מתקרב לזה

מקס6

New member
היי אילנה ,,,,,

איך היה סוף שבוע? הספרות למעלה ,אלו שעות היום כל שעה צריך לעשות משהו ואז את מקבלת ניקוד ,עד שאת עושה הכל נכון ואז את מקבלת ניקוד אני הגעתי ל35 נקודות

מקס6

New member
אני היתקדמתי ,מה שהספקתי,,,,,,

ב12:25 -לשים זר בתוך האח,ואת השעון בקיר14:55 - ללחוץ על המפתח בשעון,כדי למצוא את הזמן האבוד ,9:45 6:15 - לשים את הזר על השולחן ואת הביצה בתוך הזר ולפתוח חלון 9:05 -תופיע מפלצת מהביצה,אחר כך הזזתי את המדף שבתוך האח ולחצתי על החבל וקשרתי את המפלצת למדף,ואחר כך לחצתי על הבקבוק חלב הריק9:45 - המפלצתבורחת דרך האח וכשלוחצים על החבל,המפלצת חוזרתעם חלב זה מה שהספקתי ויש לי 40 נקודות

מקס6

New member
על השעון הופיע,,,

כדור קטן ,אולי ביצה ,לחצתי והיא נימצאת על האח ,יש למפלצת פרי אדום ,לא מצליח לקחת ,יש לי 44 נקודות

מקס6

New member
הגמד בחוץ ואין לי מושג איך ,,,,

לחצתי על כל מיני חפצים [סתם ניחוש] אבל לא הגעתי ל100 נקודות רק 72 נתנתי את המראה למפלצת ,לקחתי את העצים מתחת לכלוב של הגמד ושמתי באח אח"כ שמתי בתוך הסיר את 2 הצנצנות את הביצה שהיתה על השעון ,חלב,מים,רעל ושמתי את את הסיר באח .ב7:00 שמתי את הסיר והם אכלו המפלצת מתה מחוץ לדלת והגמד על הגג

ilanama1

New member
כן גם לי הוא יצא החוצה אבל פעם שניה

לא יכולה לחזור על הצעדים שעשיתי

For Eternity

New member
../images/Emo58.gif פתרון ../images/Emo58.gif

12:25 שימו את הזר באח לשים את השעון על הקיר 14:55 לחצו על השעון שמעל השעון (ממש בקצה העליון של השעון) כדי לחשוף את השעה החסרה 6:15 שימו את הזר על השולחן ואז את הביצה הלבנה-ירוקה הזאת פתחו את ההחלון 9:05 (מפלצת תבקע מהביצה) תורידו את המדף מתכת הזה מתוך האח חברו את החבל למדף שימו את בקבוק החלב הריק בידיים של המפלצת (מצד שמאל של השולחן) 9:45 תלחצו על החבל כדי למשוך את המפלצת חזרה פנימה. 12:25 לחצו על הפרי האדום (שליד המפלצת) כדי לשים אותו על הרצפה תחברו את החבל לפרי האדום שימו את הבקבוק מצד ימין של השולחן בצד שמאל של השולחן ואת בקבוק החלב מצד ימין של השולחן 6:15 שימו את השעון על הקיר 9:05 תלחצו על ה"זנב" של השעון כדי להאריך אותו 9:45 תלחצו על העצים (שמתחת לכלוב של היצור הצהוב) ושימו אותו על המדף העליון לחצו על הביצה מהחלק העליון של השעון 12:25 שימו את המראה בידיים של המפלצת (המראה תלויה מעל האח) תשימו לב שהפתח בגג צריך להיות פתוח תשאירו את הזר על השולחן 14:55 שימו את הזר באח שימו את העצים (שעל המדף העליון בתוך האח שימו את המדף בתוך האח שימו את המחבת על השולחן שימו את המרכיבים (חוץ מהמים והרעל) בתוך המחבת (יש ארבעה על האח ואחד מימין לשולחן) שימו את השעון על המדף העליון 18:10 שימו את המחבת באח הבוערת שימו את השעון על הקיר 19:00 מזל טוב!!! סיימתם! נ.ב אם משתמשים ברעל (כשמוסיפים את המרכיבים) המפלצת הגדולה נהפכת לאבן והמפלצת הירוקה זרוקה בחוץ- לא הפתרון אבל די נחמד

למעלה