עזרה במערכת שעות->

LiA n

New member
עזרה במערכת שעות->

אני תלמידת שנה א' ובגלל שאני לא עובדת השנה החלטתי לקחת קצת יותר נקודות מהמומלץ. בסמסטר א' עשיתי 24 נק' שכללו 6 קורסים. ההתלבטות שלי היא בקשר לסמסטר ב'. אני בניתי על פטור מאנגלית, שלא קיבלתי, והתווסף לי למערכת מתקדמים 2. הקטע שיש לי אומנם 23 נק' אבל 8 קוסים (מתוכם אחד חנ"ג אקדמי וסדנה) ועוד 4 שעות אנגלית כל שבוע (מה שמוסיף לי עוד מבחן), ז"א 9 קורסים. מכיוון שאין לי עוד מושג כל כך לגבי עומס (הסמסטר הזה עבר בשלום) רציתי לדעת מה סטודנטים מנוסים ממני חושבים...

C H 4

New member
אפשרי אבל גבולי

תסתכלי מה זה עושה ללוח הבחינות שלך, אצלי הסמסטר זה יצא סבבה (יש לי 9 או 10 מבחנים, אני משתדלת לא לספור כדי לא לבכות) לגבי המערכת, אני פשוט לא טרחתי להגיע לחלק מהקורסים אז לא היה לי לחץ היסטרי, אבל עכשיו בבחינות אין לי יום שאני יכולה להפוך ליום חופשי להרגע מהלחץ.. בסמסטר הקודם היו לי גם מספר דומה של מבחנים וזה היה קצת יותר בעייתי כי היו התנגשויות או מבחנים של יום אחרי יום, שזה קצת יותר מאתגר.

LiA n

New member
אז זהו ש

באונ' חיפה הם לא מפרסמים משום מה את לוח המבחנים מראש... בסמסטר א' זה היה חודש לפני וכרגע אין לסמסטר ב'.

shlulit

New member
בקשר לאנגלית-

אני בדיוק סיימתי את מתקדמים 2, ולמבחן לא צריך ללמוד, אבל במהלך הסמסטר יש הרבה שיעורי בית. (לפחות אצלי זה היה ככה, ואני מניחה שבכל מקום).

נצל"ש- רשימת קורסים חיפה

יש איפשהו באתר את רשימת הקורסים- ההיא המכוערת, של קורסים לפי חוגים, שהיתה באתר של האוניברסיטה בתחילת השנה? יש לי הרושם שהיא הורדה
וזה די מעצבן, מאחר ובקטלוג הקורסים שעכשיו באתר יש כמה קורסים שחסרים.

למעלה