עולם טוב יותר

Pete® Pan

New member
עולם טוב יותר ../images/Emo23.gif

קודם כל, כל הכבוד על היוזמה של פתיחת הפורום
אוטופיה - עולם אחר, עולם חדש, גן עדן עלי אדמות, אמיתי, חי, מול העיניים שלנו - לא בדיה, לא אגדה - הלוואי. כל חיי רק חיפשתי מקום שכזה, אבל אין... פשוט אין. הלוואי והייתי יכול לאסוף את כל האנשים הטובים, באמת טובי הלב. לאסוף אותם לעולם משלנו, שם הכל מותר - כל מה שאנשים טובים רוצים לעשות. שם נשמור אחד על השני. נלמד ביחד, נעבוד ביחד, נשמור אחד על ילדיו של השני, נעזור ללא תמורה, ללא צורך בכסף. נגדל עצים ונאכל מהם, נזרע ונקצור ביחד את כל מה שנרצה לאכול. דמיוני, אה?

Pete® Pan

New member
Michael J - Will You Be There מומלץ

כדאי לכם להקשיב למילים, ממש להקשיב! זה מדהים!
המילים ישנו חלק שמייקל מדקלם בשיר, זו מין תפילה שכזו - תקשיבו לזה, זה יפייפה!
כנסו למילים... זה מתחיל מ- "In our darkest hour..."

*מצטרפת לחלום שלך* ../images/Emo2.gif

הלוואי שאפשר היה לאסוף את כל טובי הלב לפלנטה אחרת ולהתחיל מחדש! ואת כל הפושעים היינו אוספים במעין בניין ענק <או אולי מספר בניינים> ועושים להם שטיפת מוח...
זהו פיתרון מושלם. בלי להרוג, בלי שום דבר - רק 'לסדר' אותם.

miss tambourine

New member
הממ..

את יודעת שבשביל לאסוף את כל האנשים הטובים בעולם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר צריך קודם כל לבצע הרג המוני של כל האנשים הלא מספיק טובים, כן?

Pete® Pan

New member
מה פתאום... ../images/Emo23.gif

קודם כל זה "אתה"
מממ... לא צריך להרוג אף אחד, חס ודחלילה
פשוט ללקט אחד אחד את כל האנשים הטובים... אני לא אומר שצריך ללקט אותם מתוך 6 המיליארד אנשים שיש על גבי כדור הארץ, אלא שאפשר פשוט לחפש וכשאתה מוצא להציע לו \ לה לבוא איתך לעולם הקסום שלך. רונן.

EdisonGirl

New member
לא דמיוני ../images/Emo13.gif

למה זה מקובל כ"כ לומר שזה דמיוני? אם היית כותב את ההודעה הזו בלי מילות הסיום "דמיוני, אה?" קרוב לוודאי שהיית מקבל תגובות פחות אוהדות. חבל שזה כך... ובכל זאת, אינני באה "לקטרג"! בוא ניצור את העולם הזה!! לא בפלנטה אחרת, אלא כאן! איחוד פיזי לא יתרום לנו מבחינה מעשית. בשביל זה יש את הפורום. כדי להפוך את העולם הזה לעולם טוב יותר נתאחד מבחינה ספיריטואלית! נשפיע מהמקום שבו אנחנו נמצאים. כל יום נצליח לצרף ל- KLUB שלנו לפחות אדם אחד...? זה כבר טוב. נהיה אימפריה כמו שהרוע הפך לאימפריה. אנחנו נצליח בזה, לא? יש לנו כוח! ובכוונה אני לא מסיימת ב"דימיוני". יהיו אולי מי שירחמו על תמימותי ועל האופטימיות העיוורת שלי. אינני תמימה. אני יודעת שזה קשה, אך אם יש ביננו מי שרוצים לראות עולם טוב יותר, למה שלא "נסתכן" וננסה? לא נוכל להתלונן שלא זכינו אם אפילו לא מילאנו את טופס ההגרלה!

למעלה