עוד שאלה לגבי סידורי ישיבה...

עוד שאלה לגבי סידורי ישיבה...

יודעת, יודעת. כבר שאלו פה 200,000 שאלות בעניין. ובכל זאת. שאלה לגבי רזרבות, חישובים ומה שביניהם- יש לי 390 אורחים, והמספר הזה כולל כבר אנשים שאמרו אולי (כלומר כ-30 רזרבות). איזו כמות להגיד לאולם? בטוח לא יותר מ-360. השאלה היא, האם מה-360 להוריד גם, כלומר עוד 10%???? תודה על העזרה (ואגב, זה טיפהל'ה דחוף, אנחנו צריכים להגיד כמויות מחר!)

תיראי..

אצלי אישרו 365 אנשים.. לא רציתי לקחת סיכונים..אמרתי לאולם 325.. הגיעו 355..היה מספיק אוכל לכולם!!! ועוד קיבלנו שאריות.. לדעתי תתחייבי על 340

ואפילו 330-335

אצלינו מי שאצר אולי, לא הגיע, והיו עוד אנשים שלא הגיעו בטעות..(זוג חברים של ההורים שהתבלבלו בתאריך, עוד זוג שבדרך הילד נהיה חולה..וכד'..)

מקשה ושואלת עוד שאלה...

אז מה עושים עם הרזרבות? איך רושמים אותם? אני רושמת מקומות ל-350 שאמרו 'כן', ול-40 שאמרו 'אולי' אני גם רושמת מקומות, ואם הם פתאום מגיעים בכ"ז אז מביאים להם כיסא כדי להושיב אותם במקום הנכון??? לא מבינה!!! הצילו!!!

jak44

New member
מאמינה לך !

שיהיה במזל טוב ושתדעי שכל אחד עובר את ה"ימים הנוראים" הללו שיהיו רק בעיות שכאלו . לדעתי תסגרי על 300 מספר עגול ותשרייני לך שולחנות רזרביים . אנשים לצערי בימינו לא עושים חשבון ולפעמים מבריזים מאירוע למרות שאומרים שיבואו .

למעלה