עוד שאלה דחופה וחשובה

• פותח הנושא cj33
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

cj33

New member
עוד שאלה דחופה וחשובה../images/Emo26.gif

עוד שאלה דחופה וחשובה

כשאני באה מכיוון ת"א ואני נוסעת על כביד מספר 1 לכיוון ירושלים- יש פנייה לראשון לציון ויהוד (רשום בשלט של הפניה: ראשון לציון/יהוד) השאלה שלי היא אם הפניה הזאת מביאה אותי לצומת מבית דגן? אם כן מאיזה כיוון של הצומת? כי כשאני באה מכיוון ירושלים אני יודעת שאני פונה במחלף שפירים ולוקחת שמאלה ואז אני מגיעה לצומת בית דגן. זה נכון גם לגבי הכיוון הנגדי? תודה רבה רבה למי שיעזור זה חשוב ודחוף

Sephiroth

Member
תשובה:

עוד שאלה דחופה וחשובה

כשאני באה מכיוון ת"א ואני נוסעת על כביד מספר 1 לכיוון ירושלים- יש פנייה לראשון לציון ויהוד (רשום בשלט של הפניה: ראשון לציון/יהוד) השאלה שלי היא אם הפניה הזאת מביאה אותי לצומת מבית דגן? אם כן מאיזה כיוון של הצומת? כי כשאני באה מכיוון ירושלים אני יודעת שאני פונה במחלף שפירים ולוקחת שמאלה ואז אני מגיעה לצומת בית דגן. זה נכון גם לגבי הכיוון הנגדי? תודה רבה רבה למי שיעזור זה חשוב ודחוף
תשובה:
אם תשימי לב כשאת נצמדת לנתיב הימני - תיראי שהנתיב מתפצל לשניים: הנתיב הימני הקיצוני מתעקל ימינה, ובעצם ממשיך לכיוון צומת בית דגן ואלו החלק השני שלו ממשיך ישיר מתחת למחלף ואז מתעקל ימינה בסיבוב של 360 מעלות ועולה על מחלף שפירים לכיוון יהוד. ולכן פשוט תצמדי לימין ותמשכי עם הפנייה ימינה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה