עוד פסק הלכה מזעזע

AdonAsda

New member
זה מזעזע? אז מה זה?

נג וְאָכַלְתָּ פְרִי-בִטְנְךָ, בְּשַׂר בָּנֶיךָ וּבְנֹתֶיךָ, אֲשֶׁר נָתַן-לְךָ, יְהוָה אֱלֹהֶיךָ--בְּמָצוֹר, וּבְמָצוֹק, אֲשֶׁר-יָצִיק לְךָ, אֹיְבֶךָ. (דברים כח) ------ כד וַיְהִי, אַחֲרֵי-כֵן, וַיִּקְבֹּץ בֶּן-הֲדַד מֶלֶךְ-אֲרָם, אֶת-כָּל-מַחֲנֵהוּ; וַיַּעַל, וַיָּצַר עַל-שֹׁמְרוֹן. כה וַיְהִי רָעָב גָּדוֹל בְּשֹׁמְרוֹן, וְהִנֵּה צָרִים עָלֶיהָ:... ...וַיֹּאמֶר-לָהּ הַמֶּלֶךְ, מַה-לָּךְ; וַתֹּאמֶר, הָאִשָּׁה הַזֹּאת אָמְרָה אֵלַי תְּנִי אֶת-בְּנֵךְ וְנֹאכְלֶנּוּ הַיּוֹם, וְאֶת-בְּנִי, נֹאכַל מָחָר. כט וַנְּבַשֵּׁל אֶת-בְּנִי, וַנֹּאכְלֵהוּ; (מלכים ב, ו)

טרף טרף

New member
את זה כתבו חולי נפש סוטים שיצרו

את אלהים בצלמם המעוות, והפוסק המהולל שהבאתי הוא המשך ישיר לאותם חולי נפש, הרי הרבנים מתגאים בכך שהם ההמשך הישיר של היהדות המקורית

Rotema3

New member
מה זה אמור להביע??../images/Emo12.gif

באיזה הקשרים הפסוקים ההזויים האלו?

באמת תלמד תנ"ך...

זה לא שיש לי אהדה רבה לדתיים... אבל זה באמת לא קשור לעניין. אם היית מקשיב חמש דקות בשיעורי תנ"ך היית מבין שזה לא שבתקופת התנ"ך כל היהודים היו דתיים ש"קיימו את רצון האלוהים"... וכמובן שהקטע הזה על שהם רצו לאכול את התינוקות שלהם, ואז ההיא הפרה את ההסכם, וכל זה, זה היה נגד "רצון האלוהים"... אי אפשר להביא ראיה מזה. ומי צריך להביא ראיה מהתנ"ך בכלל? לא מספיקה ההלכה?

הוצאת משפט מהקשרו בגסות

AdonAsda, בכלל קראת את הפרק ? הבנת על מה מדובר ? או שאיזה חבר אתאיסט זרק לך משפט ואתם מעבירים אותם מאחד לשני כדי להסית אחרים ולהציג את הדת כנוראה. אני אסביר למי שלא הבין את מה שנעשה פה. פרק כ"ח בדברים מחולק לשתיים - הוא מתאר 2 מצבים של "אם". מצב ראשון - חלק ראשון : מה קורה לאדם שעובד את ה', אותו אדם יבורך ואדמתו תבורך והוא יזכה לברכה ולאוכל ולשפע ולטוב ולשמחה ולשובע וכ' וכ' .... מצב שני - חלק שני : מה קורה לאדם שכופר בה', אותו אדם יקולל במיני מכות, ויסבול סבל גדול, ויאכל בחרב אויבו, ומי שירצה לפגוע בו יפגע בו, כשיהיה מצור הוא יסבול כל כך ויהיה מורעב כל כך עד שהוא יאכל את ילדיו. מכאן, אנו מבנים שלא מדובר חלילה במצווה. וה' לא צווה אותנו לאכול את בשר ילדינו בשעת צרה כשאין מה לאכול. כל מה שהפסוק הזה אומר זה, שמי שיעזוב את ה' יזכה לחיים מקוללים שהוא עצמו יביא על עצמו, חיים של חרפה, ובחיי החרפה האלה הוא יגיעה למצבים נוראיים, כמו הדוגמה שניתנה. התורה, מקדשת את ערך החיים. ערך החיים הוא הערך החשוב ביותר ביהדות. ואנו מחוייבים להפר כל מצווה ולחלל שבת אם צריך כדי לעזור לכל אדם. הדוגמה השניה, היא ממלכים ב פרק ו', מתוארת שם תמונת מצב של מלחמה בה ארם צרה על שומרון. והרעב נוראי שם. והמלך עובר, וצועקת לו אישה ואומרת שהיא מתה מרעב. והמלך משיב לה שאין בכוחו להושיע אותה. ואז היא מספרת לו מה קורה : האישה מספרת למלך שהיא עשתה דיל עם אישה נוספת, שיום אחד יאכלו זוג הנשים את בשרו של הילד של האישה שפונה למלך, וביום שלמחורת יאכלו את בשרו של הילד של האישה השניה. כל מה שמתואר במלכים ב' זה מצב נוראי של זוג נשים קרות לב. שעליהן אמר הנביא ירמיהו " ידי נשים רחמניות בישלו ילדיהן היו למברות למו בשבר בת עמי ". אין זו מצווה שהאשה מקיימת. היא אוכלת את ילדה לא כי ה' אמר לה, או כי כך כתוב, אלא כי כך היא החליטה על דעת עצמה.

AdonAsda

New member
אכן קראתי את שני הפרקים לפני

שכתבתי את ההודעה, אבל שלחתי אותה בכל מיקרה. זה הרי מסתדר כל כך יפה, היה לי חבל לבזבז מציאה כזאת... בסך הכל זה מראה שהתנ"ך הוא ספר שמלא בסקס, סמים, דם, רצח, מלחמה, רצח, דם, קניבליזים, רצח, דם, מלחמה ועוד קצת רצח עַם לקינוח. לא הייתי נותן אותו לילדים קטנים
. "ולהציג את הדת כנוראה." אז אולי לא אוכלים ילדים, אבל כן רוגמים או סוקלים אותם באבנים אם הם לא מנהגים יפה. -אין כמו הצדק האלוהי(שלא לדבר על המוסר האלוהי.). יח כִּי-יִהְיֶה לְאִישׁ, בֵּן סוֹרֵר וּמוֹרֶה--אֵינֶנּוּ שֹׁמֵעַ, בְּקוֹל אָבִיו וּבְקוֹל אִמּוֹ; וְיִסְּרוּ אֹתוֹ, וְלֹא יִשְׁמַע אֲלֵיהֶם. יט וְתָפְשׂוּ בוֹ, אָבִיו וְאִמּוֹ; וְהוֹצִיאוּ אֹתוֹ אֶל-זִקְנֵי עִירוֹ, וְאֶל-שַׁעַר מְקֹמוֹ. כ וְאָמְרוּ אֶל-זִקְנֵי עִירוֹ, בְּנֵנוּ זֶה סוֹרֵר וּמֹרֶה--אֵינֶנּוּ שֹׁמֵעַ, בְּקֹלֵנוּ; זוֹלֵל, וְסֹבֵא. כא וּרְגָמֻהוּ כָּל-אַנְשֵׁי עִירוֹ בָאֲבָנִים, וָמֵת, וּבִעַרְתָּ הָרָע, מִקִּרְבֶּךָ; וְכָל-יִשְׂרָאֵל, יִשְׁמְעוּ וְיִרָאוּ. ואם כבר, אפשר פשוט לרסק אותם על האבנים? תהילים קלז: א עַל נַהֲרוֹת, בָּבֶל--שָׁם יָשַׁבְנוּ, גַּם-בָּכִינוּ: בְּזָכְרֵנוּ, אֶת-צִיּוֹן. ב עַל-עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ-- תָּלִינוּ, כִּנֹּרוֹתֵינוּ. ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ, דִּבְרֵי-שִׁיר-- וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה: שִׁירוּ לָנוּ, מִשִּׁיר צִיּוֹן. ד אֵיךְ--נָשִׁיר אֶת-שִׁיר-יְהוָה: עַל, אַדְמַת נֵכָר. ה אִם-אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם-- תִּשְׁכַּח יְמִינִי. ו תִּדְבַּק-לְשׁוֹנִי, לְחִכִּי-- אִם-לֹא אֶזְכְּרֵכִי: אִם-לֹא אַעֲלֶה, אֶת-יְרוּשָׁלִַם-- עַל, רֹאשׁ שִׂמְחָתִי. ז זְכֹר יְהוָה, לִבְנֵי אֱדוֹם-- אֵת, יוֹם יְרוּשָׁלִָם: הָאֹמְרִים, עָרוּ עָרוּ-- עַד, הַיְסוֹד בָּהּ. ח בַּת-בָּבֶל, הַשְּׁדוּדָה: אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם-לָךְ-- אֶת-גְּמוּלֵךְ, שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ. אכן שיר יפה, עד שמגיעים לסוף. ט אַשְׁרֵי, שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת-עֹלָלַיִךְ-- אֶל-הַסָּלַע. מה הוצא כאן מההקשר?

אנו חיים בעולם

אנו חיים בעולם של סקס, סמים, דם, רצח, מלחמה, קניבליזם....זה נמצא בכל מקום וזה העולם שאנו יצרנו במו ידינו, הגזע האנושי. ומה עם הטלוויזיה, העיתונים ?בכל מקום בעולם שלנו תמצא חינוך אלים, סקס, סמים ואלימות. האם לא תתן לילדך לצפות בטלוויזיה ? האם לא תתן להם לצאת למועדון או למסיבה בערב שישי ? התנ"ך שלא כמו התקשורת אכן מעביר מסר חברתי רחב ועמוק, הוא מציג מקרים כמו זה שקראנו במלכים ב פרק ו, אך מדריך אותך לגלות מה הם ערכים וללמוד לקח חשוב. האם קראת פעם את הגרסה האמיתית של שלגיה - בה הגמדים הופכים את שלגיה לשפחה שלהם ? או את סינדרלה בגרסה האמיתית, בה קוצצות האחיות את רגליהן עם סכין כדי שאלו יתאימו לנעל הזכוכית ? כן...בכל האגדות האלה, מעמי ותמי ועד לבת הים הקטנה תמצא אכזריות - אבל ז המציאות. המציאות שבה נלחם ספר הספרים. אֵינֶנּוּ שֹׁמֵעַ, בְּקוֹל אָבִיו וּבְקוֹל אִמּוֹ; וְיִסְּרוּ אֹתוֹ, וְלֹא יִשְׁמַע אֲלֵיהֶם כמובן שלא מדובר על ילד שאומר לאמא "אני לא רוצה ללכת לישון". מדובר על אדם שפוגע בהוריו אין בהתנהגותו ( אלימות כלי ההורים ) או בדבריו ( קללות, איומים, דברי רכיל ). צריך מאוד להבין את רוח התקופה שבה העם היה מצוי. כמובן שבמבט אחד אפשר לראות כי הדבר אכזרי. אבל הוא מעביר מסר חד - ההורים הם במקום הראשון ויש לכבד אותם. תראה איך ילדים מדברים היום להוריהם ממש בושה וחרפה, ואני עד לכך- אני רואה את חבריי, אני רואה ואני מתבייש, שאני גדל בעולם כזה, שלא רואים את אמא שלך ממטר ולא שמים על אבא של אתה יודע מה. אולם החוק הזה נועד להרתיעה, הרי לא היו מבצעים אותו גם אז בימים ההם. מתי היו מבצעים , כאשר לאותו בן לא היית תקנה, וההורים עצמם וויתרו עליו. מה כתוב בסוף הדברים "וכל ישראל ישמעו ויראו". י-ר-א-ו. אני מעדיף חברה שבה הילדים יראים מהוריהם מאשר חברה שיורקת בפי הוריהם, בדיוק כמו שקורה היום. החוק בתורה לפעמים לא היה בר ביצוע, כוונתו היית לשים גבול, ואכן זה עבד, בימים עברו הבן היה מכבד את אביו ואת אימו. ובקשר לפרק המפורסם, ששוב אנשים מוצאים אותו מהקשר : *בת-בבל השדודה, אשרי שישלם לך את גמולך, שגמלת לנו, שיאחוז ונפץ את עולליך על הסלע. * קרא שוב את הפסוק ותבין, שהעוללים הם דימוי לבבלים. כפי ש"בת-בבל" ( ארץ בבל מדומה לאמא ). אין כוונת הסופר היא לנפץ ראשי גולגלות של פעוטות. הסופר מבקש נקמה על כל שעשו לנו הבבלים, על החורבן והגלות והטבח והסבל. תחליף את המילה בבל בגרמניה הנאצית בת-גרמניה השדודה אשרי שישלם לך את גמולך, שגמלת לנו שיאחוז ונפץ את עוליך ( בני העם הגרמני ) על הסלע.

אוי באמת...

באותה מידה אפשר להגיד שבמבי מלא בדם, רצח, אכזריות, ומה לא... או למה במבי? שייקספיר... כל הדברים האלו, אנחנו לא צריכים את זה וזה יכול להפיל אותנו, זה סתם מוציא אותנו מגוחכים...

תיקון קטן.

האישה שאת תינוקה היו אמורים לאכול ביום השני מתחרטת בסוף... קשה לחליט מי האישה ה"רעה" יותר. זאת שהרגה את התינוק שלה או זאת שגרמה לשניה להרוג את התינוק שלה והצילה את שלה...

טרף טרף

New member
כי זה חושף את הסטיות המתועבות

שלהם ומסביר באופן ברור וחד למה יש אצלם כ"כ הרבה פדופילים ולמה אסור לילדים ללכת לבד למקווה

טרף טרף

New member
בדיוק! זה חושף אמת נוראה ומזעזעת

בשביל הדוס המצוי, ילדה בת 3 היא נוטפת מין! צריך להוציא את הילדים מחזקת המשפחות שמקימות את פסק ההלכה הזה
ולמסור אותם לאימוץ ואת אב המשפחה והאחים הגדולים לשלוח לאישפוז פסיכיאטרי במחלקה סגורה ולעשות להם סירוס!

טרף טרף

New member
יש לציין שהפוסק הרב אלישיב הוא

מנהיג הליטאים האשכנזים ואצל הספרדים והחסידים פסק ההלכה הזה לא תופס, הטירוף הדתי פנאטי לובש פנים שונות בהתאם לעדות השונות

Rotema3

New member
רק דוסים מסוגלים לאנוס

במציאות ובמחשבויתהם ילדות בנות 3.

טרף טרף

New member
אהמ...

זה לא ממש נכון, יש גם הרבה אנשים בעולם בלי קשר לדת שהם פדופילים, כמובן שאצל הדוסים הפנאטים בכל הדתות זה הרבה יותר נפוץ והשיא זה בכנסיה הקתולית עקב החינוך השמרני הפנאטי שלהם, מה שמזעזע כאן זו ההכרה שלהם בכך וזה שהם עדיין ממשיכים עם החינוך והדרך חיים המתועבת שלהם למרות שבתוך תוכם הם מבינים עד כמה הם סוטים.

רק הדוסים ? אין גבול לטפשות שלך ?

איך גבול לטפשות שלך ????? תבדקי באיזו חברה נמצאים מקרי אונס, מי אונס את מי במועדונים. אני לא אומר שאצל החרדים לא קיימים מקרי אונס, קיימים ועוד איך - פדופילים, סוטים ושאר חלאות המין האנושי, כשהם מלמדים תורה או מעבירים חוג כזה או אחר. ההבדל ביני לבין רותם, שאת מעוותת הכל ומכלילה ועושה עוול גדול לכל מגזר. את כותבת בהתלהבות עוורת, ילדה שלא יודעת לשלוט על הרגשות שלה ומתבטא כמו פרחה.

../images/Emo12.gif

זה נכון שבנאדם שחי בחברה מדכאת כמו החברה הדתית, הקתולית, המוסלמית הקיצונית או מנזר בודאהיסטי יש יותר סבירות שיפתח פדופיליה. אבל להגיד שרק חרדים מוציאים פדופילים זה דיי

מה זה הקשקוש הזה

יש יותר סבירות שיפתח פדופיליה, מאיפה הבאת את הנתון הזה ? אשמח לספר, קישור...פדופיליה היא מחלה נפשית מולדת. בחברות דתיות מנסים להסתיר מקרים כמו פדופיליה, בחברה החילונית לא. זה כל ההבדל. פדופיליה היא לא משתנה של סטטוס חברתי שקשור לאיך שאתה חיי - מדובר על נטו מחלת נפש מולדת.

למעלה