עוד פאנפיק אחד....

שי!!!

New member
עוד פאנפיק אחד....

בטח חשבתם/ן שהנה שי כתב פאנפיק!-אבל לא!-לא כתבתי פאנפיק!-ודי ברור היה שזה מה שתחשבו עם ההתפאנפאקות שעוברת על הפורום הזה! אני בסך הכל רציתי להגיד-שעוד פאנפיק אחד ואני עלול לאבד את עצמי לדעת! ובשביל שלא יתחילו פה להעלב ולסלף את דברי-אני לא אומר שלכתוב פאנפיקים ולפסרם אותם כאן בלי סוף זה לא בסדר, ולא זכותכם, ואני כועס עליכם, אני פשוט אומר שנמאס לי! ואני מבין את שרה-אין לי טעם להכנס לכאן, כל עוד אין שום דבר מעניין...ואני לא מביע ביקורת, אז אל תתנו לי תגובות כמו "אז תציע נושא מעניין בעצמך" או דברים בסגנון... אני די חושב שזה הזמן לנתק את הפורום ממכשירי ההחיאה, ולסגור אותו-וכאשר יצא הסרט,או סוף סוף הספר הבא-הוא יחזור! אני בהפסקה!

אני חייב לצין ש.....

אני ממש מסכים איתך אבל לא מסכים לך ללכת לפני שתענה לי על כמה שאלות ואני כן חושב שחברה באמת לפחות שרמת הפאנפיקים פה תעלה לרמה של הפאנפיק של פגעסוס (שאותו ממש ממש ממש אהבתי) או שתכתבו את כל הפאנפיק ואז תפרסמו אבל בלי הנה כתבתי פרק אחד תהנו אם אתם לא אוהבים תפאנפיקים של עצמכם למה לעזאזל שאנחנו נאהב אותם ויש אם אתה מי שאני חושב שאתה שי 24אם אני לא טועה מלפני ממש המון המון זמן שאתה ויפעת הייתם פה מלכי הפורום אז היית כמו אבא בשבילי בפורום הזה ואני לא מסכים לך ללכת טוב כבר כתבתי המון ובלי סימני פיסוק שיהיה לכם בעיה לקרוא אז בתקוה שלא תעזוב דורותי הבן האוהב

שי!!!

New member
אני לא מעוניין לעזוב....

אני כן אוהב את הפורום (או לפחות חלקים מוסימים בו) ואני לא רוצה לעזוב, אבל אני מרגיש שאין לי מה לשות פה... והערת הערה נכונה-אם אתם חושבים שהפאנפיקים שלכם גרועים-למה אתם מפרסמים אותם? אני לא ידוע כשי 24, אבל אני נמצא כאן ממש מהפתיחה, ועד כמה שידוע לי, לא היו כאן שי אחרים... ואני שמח אם נתנתי לך הרגשה טובה בפורום.

אני חייב לעצור אותך

אחי אני נראה לי דיי ותיק בפורום ולפי איך שזה נראה עכשיו שפרונגס חזר (אני יודע שהוא מתעצבן שאומרים תשם בעברית) נרה שיש תקוה נראה לאן הכל יוביל

Nagini Potter

New member
אמממ.....

אני לא חושבת שכולם חושבים שהפאנפיקים שלהם גרועים, אבל לבוא ולהגיד ´הנה הפאנפיק המדהים שלי שחייבים לשלוח לרולינג היא תתעלף כשהיא תראה את זה´ זה... איך להגיד... משהו שאני אישית נמנעת מלהגיד, לא משנה אם יש לי פאנפיק מדהים או לא, אני לא חושבת שמישהו יגיד דבר כזה. חוץ מזה, אולי מפחדים שלא יאהבו את הפאנפיק שלהם אז הם דואגים להנמיך לכולם ציפיות? סתם תיאוריה. ואתה לא צריך כל כך להתרגז - אם אתה לא אוהב פאנפיקים, אף אחד לא מכריח אותך לקרוא אותם... Nagini Potter

פשוט-

אנשים כותבים שהפאנפיק שלהם גרוע כדי: 1) שהציפיות שלהם מעצמם לא יהיו גבוהות וככה הם לא יתאכזבו. 2) כי אם הם יכתבו שיש להם פאנפיק שהם נורא גאים בו בלה בלה ואנשים לא ממש יאהבו...זה די מפדח...אז עדיף להראות שלא ממש מרוצים ממנו...מקסימום יאהבו אותו... -ליאת-

תגובה לשתיים

ליאת מה זה חשוב עם הפאנפיק טוב או לא גם ככה כולם משקרים פה וכוטבים שהוא טוב לא ראיתי פאנפיק אחד שאמרו שהוא גרוע חוץ מזה אני לא אומר שצריך להגיד שהוא מקסים אבל באמת אומרים טוב חברה זה הפאנפיק שלי תהנו בלי רק אל תהרגו אותי ומשפטים כאלה.... דיי דיי דיי דיי בתקוה שלא תמשיכו את הפוורום הזה ככה דורותי נ.ב. אני חושב שבמקום שהחדשים ישאלו כל פעם תשאלות הקבועות הם צריכים לחזור כמה עמודים אחורה ולא לשאול את זה 200000 פעמים!!!!!

דווקא-

טווב...לי, האמת ::חיוך מתנצל:: קצת נמאס מהפאנפיקים ופירסמתי רק אחד ממש ממזמן...אר...ועוד תרגום של אחד ::חיוך מתנצל, שוב:: אבל גם זה היה די ממזמן....המ...כשלא פרסמו הרבה במיוחד....נו, טוב... בכל מקרה, דווקא לי נתנו ביקורת בונה ::מסתכלת במבט מרושע לכיוון שרה ואורה:: -ליאת-

למעלה