עוגת יום הולדת

HANAZ

New member
עוגת יום הולדת

בוקר טוב, היום יש לבת שלי יום הולדת , אשמח לקבל מכן מתכונים לעוגת יום הולדת טובה תודה

אילנית12

New member
עוגת שוקולד,שאני אופה בכול יום הולד

עוגת שוקולד ליום הולדת/אילנית12 . החומרים לתבנית 26. לציפוי: 5 כפות קקאו 5 כפות סוכר 5 כפות מים 1 חמאה רכה/או כוס שמן קנולה 1 שוקולד מריר פקק של ברנדי. לעוגה: 5 ביצים כוס קמח תופח כוס סוכר תמצית ווניל.או רום הכנת הציפוי: להמיס את כול חומרי הציפוי על אש קטנה. להוציא כוס ציפוי בצד,ולשים במקרר. הכנת העוגה: להקציף את החלבונים עם הסוכר,להוסיף את הקמח,החלמונים,הווניל,הציפוי,ולערבב היטב. לשמן תבנית לאפות ב180 מעלות,עד שיוצא קיסם יבש בערך 20 דקות. לצפות את העוגה בכוס שהשארנו בצד במקרר. החומרים לתבנית גדולה של התנור. לציפוי: 1 וחצי חמאה 2 שוקולד 10 כפות קקאו 8 כפות סוכר 10 כפות מים לעוגה: 7 ביצים כוס וחצי סוכר כוס וחצי קמח. בהצלחה מקור:חברה.

אילנית12

New member
עוד עוגה :טורט של מדינת ישראל

זה טורט פשוט מאוד, אילתור של הרגע האחרון/מדינת ישראל 6 ביצים גדולות 1 שקית אבקת וניל 1 כפית אבקת אפיה 1 כוס קמח תופח מנופה גרידה מחצי לימון + 2 כפות מיץ לימון חופן אגוזים קצוצים 3 כפות שמן רגיל 1/2 1 כוסות סוכר 4 כפות ליקר כלשהו (אני שמתי ליקר פירות יבשים תוצ´ בית) אופן ההכנה להפריד ביצים ולהקציף לקצף קשה את החלבונים עם הסוכר (את הסוכר מוסיפים בהדרגה). (אחרי הקצפת החלבונים המשכתי לערבב את שאר החומרים במיקסר על המהירות הכי נמוכה). מערבבים היטב את החלמונים ומוסיפים אליהם את גרידת הלימון, השמן,הוניל, מיץ לימון, שוב מערבבים היטב. אחר"כ להוסיף את החלמונים לחלבונים בעדינות ותוך קיפול, אחר"כ את הקמח והאגוזים ממשיכים לערבב ומוסיפים את האגוזים הקצוצים. לאפות בתבנית 26, כ-40 דקות - (עדיף בתבנית 24 יוצא יותר גבוה) . הרטבת פנים העוגה - לאחר שמוציאים את העוגה מהתנור , מכינים כוס נס קפה (כפית שטוחה נס קפה + 2 כפיות סוכר וללא חלב) לחלק את העוגה ל- 2 , להשקות אותה בשני חלקי העוגה עם משקה הנס קפה שהוכן. ציפוי וקרם לעוגה - 1 שמנת מתוקה + 1 כוס חלב קר + שקית אינסטנט פודינג וניל - להקציף היטב === למרוח באמצע העוגה לסגור עם החלק העליון של העוגה ושוב לצפות מעל העוגה ובצדדים. מקור המתכון - 1מדינת ישראל לרשימת המאמרים המלאה הדפסה תגובה

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif נצל"ש טורט: בעלי מאוד אוהב א

את עוגות השכבות האלו מטורט שממלאים בקצפת. האם יש מילוי אחר או נוסף למילוי הרגיל של שמנת מתוקה+אינסטנט פודינג וניל+חלב? איך אפשר להפוך את עוגת הטורט הפשוטה למשהו קצת יותר מעניין? במה מרטיבים את העוגה מלבד נס או סירופ סוכר? תודה, אמא של אסף ויואב

אילנית12

New member
את יכולה להרטיב במיץ תפוזים,ולמלות

למלות,בממרח ריבת חלב,או ריבה,או שוקולד.

pirge

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo168.gifא../images/Emo65.gifושר ובריאות והנ

והנה גם מתכון לעוגה טובה. 21:57 | 18/05/04 עוגת שוקולד וקרם קצפתו pirge / מתכונים ו 250 גרם שוקולד מריר 100 גרם חמאה 6 ביצים כוס וחצי סוכר 100 גרם אגוזים קלויים, גרוסים גס. או דק לקטנים. שמנת מתוקה. ממיסים שוקולד במיקרו. מקציפים חלבונים עם כוס סוכר מקציפים חלמונים עם יתר הסוכר והחמאה. מערבבים הכל ביחד ביד..... עם האגוזים. בתנועות קיפול. חצי אופים . ומקררים. את החצי השני יוצקים אחרי האפיה.ומקררים. מכינים שמנת מתוקה עם כף סוכר ומצפים את העוגה הקרה. אפשר להמיס שוקולד צ'יפס במיקרו. ולזגג על העוגה שתי וערב.או בצורת ספירלה. תבנית 26 עגולה משומנת. חום 175 מעלות. אפיה כ-20 דקות.

אני כבר מכינה באופן קבוע את העוגה

של איילת. והיא מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש. עוגה כושית משגעת רכיבים: 2 כוסות סוכר 1 שקית סוכר וניל 2.5 כוסות קמח רגיל 1 שקית אבקת אפייה 6 כפות קקאו 1 כפית אבקת סודה לשתייה 1.5 כוסות מיץ תפוזים / מים 4 ביצים 1/4 1 כוסות שמן לקרם: 4 כפות קקאו 5 כפות מים 4 כפות סוכר 50 גרם מרגרינה או מחמאה 1 שקית סוכר וניל אופן הכנה: לחמם תנור ל- 170 מעלות. לערבב היטב את כל החומרים היבשים. לערבב היטב (בנפרד!) את כל החומרים ה``רטובים``. לאחד את 2 הקערות ביחד ולערבב לעיסה חלקה. לאפות בתבנית עגולה 28 משומנת או בתבנית מלבנית גדולה עד שקיסם הננעץ בעוגה יוצא יבש. הכנת הקרם - להכניס את כל חומרי הקרם בסיר קטן ולהמיס על אש קטנה לקרם חלק. אחרי שהעוגה התקררה מעט לצפות אותה בקרם. הערות: 1) את העוגה לשמור מחוץ למקרר מכיוון שבמקרר היא מתקשה במקצת. 2) העוגה יוצאת מאוד רכה ומאוד טעימה 3) ילדים משתגעים אחרי העוגה הזאת לכן היא מתאימה מאוד כעוגת יום הולדת

מצטרפת לשאלה לגבי עוגת יום הולדת

ראשית - מזל טוב ליום ההולדת!!!! שנית - אנחנו חוגגים מחר לילדודס יום הולדת במשפחתון - מזכירה הם בני שנה!!! וואו איזה גדולים חמותי הכינה עוגת שוקולד ואני רוצה ל"ארגן" אותה מחדש חשבתי להפוך אותה לרכבת עם קטר ושני קרונות... יש הצעות? רעיונות? קניתי כל מיני דברים שלדעתי יעזרו אבל אין לי נסיון ומפחדת להרוס תודה איריס

למעלה