עובש באמבטיה

• פותח הנושא ed99
  • פורסם בתאריך

ed99

New member
עובש באמבטיה

שלום לכם! קראתי על העובש בחיפוש המתקדם. לפני שאני מתחילה בעבודה, אני רוצה לוודא שאני בכיוון הנכון. הקירות והתקרה צבועים בסיד ולאחרונה התפתחו כתמי עובש שאני מקווה שזה מאיורור לקוי ולא נזילה מהשכנים (איך אפשר לדעת?) בהזדמנות זו אני רוצה גם להחליק את הקירות והתיקרה. אז להלן השלבים כפי שהבנתי: ניקוי העובש באקונומיקה - גירוד - בונדרול - שפכטל - גירוד - בונדרול - צבע אקרילי דוחה עובש (למשל אקרינול)גם בתיקרה. ברור שאחרי כל שכבה רטובה יבוא ייבוש מלא ואחרי גירוד ניגוב האבק. האם פספסתי משהו? תודה

Vintage

New member
נצל"ש

בדיוק מה שאני עושה עכשיו, רק שהחלטתי לראות איך הטיח של הקבלן מלפני 27 שנה וזה די מזעזע
דבר אחד בשלבים שלך, לדעתי הסדר הנכון הוא : - גירוד - שיוף - ניקוי יסודי (בהמשך) - בונדרול - שפכטל - שיוף - בונדרול - צבע דוחה עובש. לניקוי אפשר להשתמש באקונומיקה או בחומרים יעודיים נגד עובש, אני לא יודע למה אבל את האבטיה שלי אסור לנקות עם אקונומיקה, אז את הקירות גם לא אנקה עם אקונומיקה אלא עם חומר נגד עובש. השלב הבא בניקיון אצלי הוא ניקוי שאריות עם ספוג ומים. כמובן שזה מה שאני מתכנן לעשות, ואני אשמח לשמוע הצעות שיפור גם כן...

מישהו יודע למה אסור עם אקונומיקה?

אני בדירה שכורה עם אמבטיה חדשה. בינתיים השטיפה באקונומיקה עברה בסדר, אבל אני לא רוצה לעשות נזק...

Vintage

New member
חשוב לציין...

שאצלי מדובר באמבטיה מפלסטיק ולא מיציקה של מתכת כל שהיא מצופה באמייל.

התהליך בסדר למרות שאם היו פה צבעים מקצועיים ,הם היו צועקים שזה לא נכון. ויש לצבוע רק בסיד. אני נהגתי כך ,כמו שתארתם ,בנתיים זה בסדר.

ed99

New member
../images/Emo51.gif אז קדימה לעבודה../images/Emo70.gif

למעלה