עוברת מחר ניתוח

amtoka 22

New member
עוברת מחר ניתוח

היי שמי אנה ואני בת 22 מחר אני עוברת את הניתוח ואני נורא מיתרגשת אולי תייעצו לי מה לעשות

קובי d1

New member
חג שמח אנה

איזה ניתוח את עוברת ואצל מי ההתרגשות דבר טיבעי ,את מנותחת מחר ולא נשאר לך הרבה זמן להתרגש מאחל לך בהצלחה ונקווה לשמוע ממך בעתיד בהצלחה וחג שמח קובי

ניתוח באסותא../images/Emo24.gif

הי אנה! אם את עוברת ניתוח מחר באסותא ראשון אצל דר' אבינח אז נהיה ביחד ואאמץ אותך כביתי. אני עכשיו חזרתי מארוחה "מפסקת" במסעדה שארגנו לי ילדי. כדי שאוכל להתחיל את הצום על בטן מלאה. אני ממליצה לך לחשוב מחשבות חיוביות ולפנטז על הכיף שיהיה אח"כ (מבחינת מראה והרגשה). אז להת' מחר, זהבית.

dolpen75

New member
אני עברתי שם ניתוח לפני חודשיים

קודם כל שיהיה בהצלחה!! ד"ר אבינוח מזמין את כולם ל6 וחצי בבוקר ואני הגעתי ב6 בבוקר והמקום היה עדיין סגור והיו בסביבות 15 אנשים שהוזמנו ל6 וחצי אז אפשר בכייף להגיע ב7 וחצי. אין צורך להביא הרבה בגדים החלוקים של אסותא מספיק גדולים (אפילו עלי עלו) ובימים הראשונים שלאחר הניתוח האוכל העיקרי הוא כוס תה אז לא להביא קציצות ופירה! ההרדמה השפיעה עלי תוך פחות משניה אז אין ממה לפחד הניתוח עובר בסבבה. רוב המנותחים השתחררו באותו היום אני נשארתי לנוח עד מוצ"ש . בסה"כ אין ממה להתרגש אפשר לשבת לנוח בפאטיו עד מוצ"ש. מוטי.

לביה

New member
שלום אנה

אין לך מה לחשוש. את בידיים טובות. תביאי פלאפון, תחתונים, מכנסיים עם גומי נוחות לשחרור, חזיה נוחה בלי ברזלים והמון אופטימיות ומצב רוח- בהצלחה!

למעלה