עובי והיקף הזין

• פותח הנושא kory
  • פורסם בתאריך

kory

New member
עובי והיקף הזין

האורך ממש לא מעניין אבל ההיקף אצלי מתחיל בבסיס הזין ב-12.5 ויורד לאיטו לאורך הזין עד שמגיע לקצה הרחוק מהבטן כלומר בעטרה שהיקפה כ-11 ס"מ האם זה קטן או בטווח הממוצע. כמו כן מעניין אותי לדעת האם גודל כף היד קשור לעובי מכיוון שאני בנוי טוב ורחב אך כפות ידי קטנות והאצבעות לא ארוכות ולא עבות אז האם יש קשר?

עוד פעם?! הגודל... + תוספות

אני מאמין שלא שוטטת בפורום שלנו לפני ששאלת את השאלה, כי אם היית משוטט היית נתקל בעשרות שאלות ותגובות בנושא. בגלל זה כנראה לא ענו לך כל המשתתפים הקבועים כאן, כי מה לעשות, נמאס קצת... בשל העובדה שטרחת ושאלת, אני מניח שאתה בכ"ז מוטרד, לכן... לשאלת ההיקף - מקובל שבזקפה הוא דומה לאורך ( פלוס מינוס שני ס"מ). תתכן גם אסימטריה קלה בין הקצה לבסיס. זה לא גליל מתימטי מדוייק - וטוב שכך. תתאר לך שלכולם היה אותו דבר?! בהקשר זה - מציע לך להתמקד בתפקודו ולא במימדיו. בקשר לשאלתך השניה - אם היו אומרים לך שיש קשר בין גודל הבוהן להיקף הנחיריים - מה היית אומר על זה? ברור שאין קשר בין הגודל לכף היד. זה עוד מיתוס שדי רווח ואין לו כל בסיס. גם אין קשר בין אורך איבר המין לצבע העיניים, בין היקפו לצבע העור ובין תפקודו למרחק בין הגבות.

אבל מה שאתה לא יודע זה ..... ../images/Emo6.gif

שלומלום לך שרמנטי, כל מה שאמרת מדויק, רק שאולי אינך יודע שמי שהגבות שלו מחוברות הזין שלו ארוך ודק
סתאםםםםםם שלומלום

למעלה