עובדת, חולה, עובדת, חולה....

רומי 007

New member
עובדת, חולה, עובדת, חולה....

ככה עוברים להם הימים, פשוט לא יוצאת ממעגל השפעת. אני נכנסת לכאן לאחרונה פחות אבל גם כשאני לא כאן אני חושבת על הבנות כאן. בזמן האחרון נדמה לי שהעולם מתחלק בין בנות עם בעיות פריון לבין בנות בהריון. שיא הפנטזיות שלי היה אתמול. ישבנו בארוחת סילבסטר מדהימה (5 מנות גורמה + 3 יינות) אצל חברים בשלנים רציניים. היו שם עוד זוג חברים שלהם, מקסימים, בני גילנו, נשואים כבר כמה שנים ולא הזכירו לרגע אחד את הילדים שאין להם. כשבעל הבית שאל אותם ברשלנותו משהו בנושא הבחורה התחמקה עם האמירה המהירה והלא משכנעת "אנחנו עוד לא חושבים על זה". רציתי לחבק אותה ורציתי לבכות. כשדובר במקרה על שמחה של מישהו אחר הם החליפו מבטים ביניהם. הסתכלתי על בעלי ולא היינו צריכים לדבר. אז מיד התחילה להתגלגל לי בראש הפנטזיה , שאולי הזוג הזה, כמוני, נמצא פה בפורום. וגם אם לא, התרגשתי.

רומי, כבר מזמן הגעתי למסקנה שיש לנו

חיישנים לטיפולי פוריות. אנחנו מזהים את זה מרחוק, כי זה חלק אינטגרלי מחיינו. דוגמא אחת (מני רבות, לצערי)- יש לנו 2 זוגות חברים משותפים, שמשדרים "עסקים כרגיל". אף אחד לא מדבר על טיפולים, אבל כולם יודעים על כולם (ואני בטוחה שהם גם בטוחים לגבינו). מאוד הזדהתי עם הרצון שלך לחבק ולבכות. ושתרגישי טוב כבר!

נועם@בת

New member
תהיי לי בריאה נשמה. לא בריא להיות

חולה כל הזמן
אני בשנה שעברה קיבלתי חיסון נגד שפעת ועברתי את החורף בשלום. השנה אני בקטע טבעי, אז ויתרתי על חיסון, ואני מסתפקת בקצת נזלת וצרידות- שהרופאה הסינית טוענת שהן בעצם ניקוי של הגוף מהליחה. תכיני מרק עוף חם, אומרים שזה עוזר. ותתחבקי חזק עם אלה שאת אוהבת- זה בטוח עוזר
נועם

נוג

New member
אוי, שוב שפעת לא יפה ../images/Emo46.gif

הי רומי, קודם
שתהיה בריאה ומהר. כל כך מוכר התחושה שיש לשאלה כזאת על קצה הלשון,לפני שנתיים הייתי באותה סיטואציה אבל העזתי לשאול ותחושת הבטן שלי היתה נכונה ההבדל הוא שאותה בחורה כבר עם בובונת בת חצי שנה ואני עדין מנסה. אבל גם אנחנו מצליח כולן בסוףףףףףףףףף. לשנה של הצלחות בלי מחלות שפעות ועוד מני צרות.
נוג

טביקאט

New member
איתך במעגל השפעות..

כנראה שהטיפולים והנאחס שבלב מחלישים אותנו כ"כ. השבוע סיכמו בעבודה ימי מחלה של שנה שעברה- והזדעזעתי לי קצת מעצמי. וה"כיף" שמרגישה שמתחילה שוב סיבוב נוסף... מוזר שבתקופת הטיפולים החיישנים התחילו להתעורר. גם לנשים בהריון (והעולם מוצף בהן)- וגם לזוגות בטיפולים. אבל אנחנו עדיין במיעוט. (או שרק מרגיש ככה?) אני כבר לא מסוגלת לשקר ולהגיד "עדיין לא חושבים על ילד"- כי זה הדבר היחיד שמסוגלת לחשוב עליו. כל אזכור של עובדת היותנו נטולי ילדים מביאה אותי לדמעות. נו- אז פלא שאני חולה כל הזמן?
אז עד שנעבור למעגל ההריונית מאחלת לך רפואה שלמה. טביקאט

למעלה