עד גיל 18 צריך אישור הורים

ToXic LizZie

New member
כן. +../images/Emo207.gif שאלה קטנה על עגיל בלשון

היי! אני מתכננת לעשות עגיל בלשון
ובגלל שאני רגישה אני אשים רק טיטניום. אפשר לקחת גולות (סיליקון כאלה) של עגילי לשון לא מטיטניום ולשים על המוט? וגם- אפשר לקחת גולות של עגילים לטבור ולשים על המוט של הלשון? (כי אני יודעת שהצורה של העגיל היא מעוגלת, אבל אולי ההברגה מתאימה..)

BloodyRustY

New member
אסור להשתמש במתכות שונות בפירס

אוראלי. סיליקון ושות' זה לא בעיה.

BloodyRustY

New member
חלודה.

סוג מסויים של קורוזיה (שאת השם אני כמובן לא זוכר) שמתרחשת כאשר שני סוגי מתכות באים במגע במקום רטוב או לח. לדוגמא: מוט טיטניום עם גולת סטיינלס בפירס בלשון. כל זה יביא ללשון/גרון כואבים, והכאבים יימשכו עד החלפת המתכת החלודה. מאוד קל למנוע את זה, פשוט לא לערבב מתכות בפה, איברי המין, או כל איבר גוף אחר שמטבעו נוגע בנוזלים.

JINDEVIL

New member
../images/Emo129.gifמצטער,אבל זה ממש לא נכון..

הבעיה היחידה ב"עירבוב" מתכות שונות יכולה לגרום לתגובה אלרגית של גוף בגלל המתכת פחות אצילית.וזה רק אצל אנשים שרגישים למתכות מסויימות. לאנשים בעלי רגישות לSTAINLESS STEEL לא מומלץ לשים חלקים של עגילים כאלה לטיטאניום או סיליקון וכו'. מי שאין לו בעיה עם שום חומר יכול לערבב מתכות בלי בעיה.אין מצב כזה חלודה על העגיל אם הוא עשוי מחומרים איכותיים.

BloodyRustY

New member
מצטער, אבל זה כן נכון.

זה שאתה לא יודע מהי קורוזיה גלוונית לא הופך אותה ללא קיימת, זה רק מראה שאתה לא יודע מהי קורוזיה גלוונית. למטה אצרף קישור, אבל בקצרה: קורוזיה גלוונית זה תהליך אלקטרוכימי בו מתכת נחלדת כאשר היא במגע עם מתכת מסוג אחר, ושניהן נמצאות בתמיסת אלקטרוליט. רוק, וכל נוזל גופני אחר, זאת תמיסת אלקטרוליט. אני כן רוצה להחליף את ה"אסור" ממקודם ב"לא מומלץ", כי בסופו של דבר מותר. רק אל תגידו שלא הזהרתי...

JINDEVIL

New member
../images/Emo129.gif

טוב, אז בוא נתחיל לזרוע פאניקה המומית בקרב חובבי הבודיפירסינג! כמו למשל העיניין של דחיות של עגילים שיצא מכלל פרופורציה,וכל אחד שיש לו טיפה בעיה בהחלמת העגיל חושב ישר שזו דחיה. אבל לעניינינו... ברוב המקרים אם מערבבים מתכות זה בד"כ פלדה רפואית עם טיטאניום.בהנחה וחומרים מהם עשויים העגילים הם ברמה גבוה כמו 316 LVM וTi6A4V ELI זה לא אמור לקרות. שתי המתכות האלה הן מואד עמידות בפני קורוזיה.הבעיה שאתה מדבר עליה קיימת רק במידות הרבה יותר גדולות...עגיל מסכן קטן בפה,לא משנה ממה הוא מורכב,בינינו,לא יגרום לשום דבר! ואני אציין שוב.. תשתמשו בעגילים איכותיים ותהיו מודעים לאיזה חומרים אתם רגישים. זה הכל.אז לא צריך לנפנף מול הפרצוף שלי במונחים מדעיים. תשמור על פרופורציות.

BloodyRustY

New member
אז אחרי שביססנו את זה שזה כן קיים

אני מסכים איתך שכל העניין יצא מפרופורציות. אבל אני מסתכל על זה כמו על להרחיב עם קאוס. רוב הסיכויים שלא יקרה כלום, כמו לרוב האנשים. אבל אם כן קורה משהו, ובוקר אחד אתה לא יכול להזיז את הלסת מרוב כאב, אל תתפלא.

VeNoM777

New member
כל מקום והמדיניות שלו בנושא

תני צלצול/קפוצי לבקר בסטודיו שאת מתכנת להתקעקע ותשאלי אותם איך זה עובד אצלם.

למעלה