עדכוני חתולים

pie and cactus

New member
עדכוני חתולים

ואני ממש צריכה עידוד אתמול היה לי יום גרוע ביותר בכל מה שקשור לחתולים. מהסוף להתחלה: כולם בסדר גמור, אני הפגועה (גם פיזית ובעיקר כלכלית). בבוקר - מבחן. צהריים - משהו דחוף בעבודה. סיימתי ויצאתי ב-16:00 עם חתול מהעבודה שיש לו פטריה על האף. הייתי צריכה לקחת את את קקטוס ואמא ארנבת לוטרינר אז לקחתי גם אותו. בדרך, ניסיתי לעשות טובה למישהי ולהעביר שני גורי חתולים שאחד מהם עיוור, למישהי שהסכימה לטפל בהם. איזו טעות נוראית. מסיבה כלשהי, המנשא שלהם נפתח באוטו, והם התחילו להתרוצץ באמוק. ניסיתי לתפוס אותם וכל הידיים שלי נשרטו בצורה מזעזעת והם גם נשכו אותי. הייתי אצל רופא - 88 ש"ח רק על אנטיביוטיקות (שלא תדעו כמה הוצאתי אתמול על חתולים). זה היה לפני שלקחתי את החתולים שלי, אז השארתי את הגור מהעבודה ואת הגורים השורטים באוטו ועליתי לקחת את החתולים שלי מהבית. היה לי מאבק סוער עם אמא-ארנבת המסכנה עד שהצלחתי ללכוד אותה, ממש מסכנה - היא הרי לא מתקרבת אליי ונאלצתי ממש ל"צוד" אותה ולכוון אותה לתוך המנשא. עכשיו היא ממש לא אוהבת אותי. ניסיתי קודם לפתות אותה אוה עם אוכל והמנשא, אח"כ עם מלכודת. ושום דבר לא עזר. וכבר הייתי בלחץ של זמן... אחרי שתפסתי אותה, תפסתי את קקטוס בקלות (הוא כזה עדין ותמים). נסעתי לוטרינר, כבר באיחור כמובן והגעתי חצי שעה אחרי התור. קיבלו אותי מייד. לקקטוס מסתבר שאין שום דבר באוזניים, אבל הוא לא נתן לנו לגלות את זה בקלות (גם הוא כמעט ונשך אותי!) ונאלצנו לטשטש אותו כדי להרדים. כשגיליתי שאין לו כלום, כבר הצערתי שהבאתי אותו וטישטשנו אותו. אמא-ארנבת לעומת זאת - ייתכן ויש לה שוב סרטן באוזן (עוד פעם פצעים, באוזן השלמה), ויש לה גם גוש ליד העטין - והוט' אמר שזה 95% סרטני. לקחנו בדיקת דם (גם אותה טישטשנו), ודגימה מהאוזן לשלוח לביופסיה. יש לה גם שן שבורה שפוצעת אותה בפה כנראה ואולי היא תצטרך לעבור פרוצדורה תחת הרדמה (נחכה לתוצאות הביופסיה של האוזן). יש לה גם אצבע ברגל שבורה, כנראה כבר המון זמן (עוד לפני שהכנסנו אותה הביתה). אז החדשות האלה לא היו משהו, אבל אז קיבלתי את החשבון וחטפתי ממש שוק. בלי בדיקת הדם והביופסיה - 805 ש"ח! קיבלתי הנחה קטנה, אבל ממש התבאסתי. לא חשבתי שזה יעלה כל כך הרבה. הטעות הייתה שלי - רציתי כל כך לסיים עם זה, שבכלל לא שאלתי כמה כל פרוצדורה עולה... כמובן שבדיקת הדם והביופסיה עלו עוד, ובסך הכל (אם כוללים גם דלק למשל) הוצאתי אתמול 1050 ש"ח רק על חתולים. בן זוגי עוד לא יודע ואני לא יודעת איך לבשר לו... עכשיו אני בהחלט צריכה עידוד. נ.ב. דבר אחד טוב שקרה אתמול - ליטפתי את אמא-ארנבת פעם ראשונה, כשהיא הייתה מטושטשת. מסתבר שיש לה פרווה ממש נעימה, אפילו יותר משל קקטוס.

סיביון

New member
לפעמים יש ימים כאלה ../images/Emo201.gif

אני מקווה שאמא ארנבת תהיה בריאה
ו
כדאי לך למרוח משחה נגד צלקות על השריטות (קונים בבית מרקחת). מאחלת לך ימים טובים יותר

nms6

New member
את מקסימה

תמשיכי לטפל בבעלי חיים במסירות רבה כל כך .והחלמה מהירה...

אני מכירה ימים "נאחסים",כאלה,ולא

אחת,כשהייתי יוצאת,מהוט',הייתי,שואלת{את עצמי},למה מכל הכיוונים? אבל אחרי זמן מה,מתעשטים והשגרה תופסת את מקומה,כי אין ברירה וחייבים להמשיך. מקווה שאולי התוצאות יראו אחרת מהנאמר,ושהכל יילך יותר קל.

pie and cactus

New member
תודה לכולכן

ובקשר לתוצאות - לגבי המצב של אמא-ארנבת אני לא משלה את עצמי. היא אל חתולת בית מגיל אפס, ואני מתפלאת שהיא הגיע לגיל כל כך מופלג לחתולי רחוב (הוטרינרים חשבו שהיא בת שמונה שנה שעברה, אבל כמובן שאי אפשר לדעת בוודאות). מה שהיה לי קשה אתמול, זה שהרגשתי ששיקול הדעת שלי לא היה נכון ועשיתי כמה דברים שלא הייתי צריכה, וזה עלה לי ביוקר, גם בכסף וגם בשריטות הללו. וזה מה שמבאס אותי במיוחד - שלא הייתי ממש עצמי, אלא לחוצה מדי.

למעלה