עדכונים לגבי aquADEKS טיפות

chakiv

New member
עדכונים לגבי aquADEKS טיפות ../images/Emo184.gif../images/Emo115.gif

שלום לכולם, aquADEKS טיפות נמצא בבית מרקחת דר' סמואלוב רעננה וניתן לרכישה בעזרת טופס 29 ג' מחודש. טפסים ניתן לבקש מבית המרקחת, או לפנות אלי ואשלח לו במייל. הרופא המטפל צריך לחתום על הטופס הנ"ל לפני רכישת התכשיר ולשלוח אותו לבית המרקחת. פרטי בית המרקחת להזמנות: עלות התכשיר החדש: 159 ש"ח (אני יודעת. כמעט פי 3 מהתכשיר הקודם, ויותר ממה שנכתב בפעם הקודמת שהיו עדכונים לגביו...אבל זה המחיר..). כמו שנכתב קודם, התכשיר הזה משופר יותר לעומת התכשיר הקודם - נספג יותר טוב ומכיל ויטמינים ומינרלים המותאמים יותר לצרכי חולי CF. מצורפים: טבלת ההשוואה בין המוצר הישן לחדש (טיפות וטבליות). עלון לחולה באנגלית. ורדית

chakiv

New member
אופס.....הנה פרטי ביהמרק להזמנות

דר' סמואלוב, בר-אילן 29, רעננה 43700. טל: 09-7443579

orii

New member
תודה רבה ורדית

מה שהכי מפתיע אותי לטובה זה כמה מהר אירגנת את התחליף. כל הכבוד. לגבי המחיר - בארה"ב התכשיר עולה 33$ - לצרכן. בשער של היום זה רק 112 שח שוב תודה, אורי

chakiv

New member
זול יותר בארה"ב

מי שיש לו מכר שנוסע לארה"ב (או שהוא, במקרה, נוסע) יכול לרכוש בכל בית מרקחת בעלות שכתבת. בארץ, התכשיר עדיין עולה 159 ש"ח. בבית המרקחת אמרו לי שניסו להוזיל את העלויות עד כמה שאפשר, וזה הסכום המינימלי שיכלו להגיע אליו.... aquADEKs אינו קיים עדיין באירופה, כך שלא ניתן לרכוש (או להזמין) ממקום אחר חוץ מארה"ב. ורדית

למעלה