עדכון D-: מאריאן!!

2קשת

New member
עדכון D-: מאריאן!!

נייטי ביקרה את אריאן ושמחה לצפור צפירת הרגעה! הזרימה בסדר גמור, כמות מי השפיר תקינה לחלוטין, ובכלל לא ברור בבוקר מה זה היה צריך להיות - ההבהלה המיותרת הזו אתמול. למרות זאת עדיין לא משחררים את אריאן מבי"ח, הרופא שלה רוצה אותה צמודה אליו לעוד קצת.

Tנקר בל

New member
איזה יופי!

צפוי (הרי כולנו ידענו שחייב להיות לאריאן רק טוב בהריון הזה!), אבל למרות הצפיות - מאוד משמח.

בנצ100

New member
שתגיד לרופא שיש מפגש!

ושהיא לא יכולה להשאר שם אם הכל בסדר...
סתאאאם - איזה יופי לשמוע!

ariane

New member
היי בנות!!

אני קפצתי לספריה שוב, היום זאת ספרנית אחרת יותר נחמדה מאתמול... אבל לצערי סוגרים את הספריה הזאת סופית בסוף השבוע הזה כי אין תרומות יותר... כמה חבל. בקיצור הרופא בא אלי ואמר שרוצה לעשות לי עכשיו א.ס. כל יום ושאני אשאר באשפוז בינתיים. עושים לי גם מוניטור כל יום(רק כדי לבדוק שאין צירים כי לא בודקים דופק בשבוע הזה(אני 25+5)). אני מהיום מקבלת צלסטון שיהיה. הרופא אמר ששומר אלי פה בגלל ההסטוריה שלי(והיסטריה שלו) ולא מוכן לקחת איתי שום צ'נס. אז אני פה. אבל די רגועה לאור הא.ס. של הבוקר. רק משעמם מאוד פה אבל אין מה לעשות. אני לא יכולה פה לשבת כל היום באינטרנט לצערי ואז לא יכלתי גם לקרוא את כל מסרים ששלחתם. אבל קראתי את כל השרשור שהיה אחרי ההודעה שלי וזה ממש ריגש אותי. אין לי מילים מספיק חזקות כדי להודות לכל מי שכתב וכל מי שהתקשר, מחמם את ליבי כל כך. אמשיך לעדכן אתכן טלפונית או פה כשיכולה. שולחת לכם מלא נשיקות וחיבוקים. נ.ב. אני מאוד בעד לפרסם את הפורום בקרב הרופאים למשל כי זה יכול להיות מאוד חשוב. אני מוכנה לעזור בזה.

Tנקר בל

New member
אריאן ../images/Emo24.gif

כמה טוב לשמוע ממך מכלי ראשון! תרגישי טוב! אנחנו צריכים את התגובות שלך על בסיס קבוע.

למעלה