עדכון פרוייקטון "לאן לצאת??"

turrican

New member
עדכון פרוייקטון "לאן לצאת??"

התחלתי בפרוייקטון למען חובבי האייטיז למיניהם ובכלל . בהודעה זו אנסה לרשום את המקומות בילוי שמשמיעים אייטיז וקצת אינפורמציה לגבי המקום הספציפי , אני אשמח אם תעזרו שכן אינני בליין כבד של מסיבות ובטוח שיש מקומות שלא הזכרתי אז כל שעליכם לעשות זה לשרשר הודעה משלכם או לשלוח מייל או מסר בואו נתחיל : 1. ה"שטיק" דאנס בר, אלנבי 29 צריך לברר מתי יש שם ימי אייטיז כי עכשיו בעת עזיבת אלפא 80 ,אני לא יודע מהי מדיניות האייטיז שם. כניסה חופשית אבל המקום קצת קטן לריקודים. המשקאות יקרות להחריד והבארמנים קוקואים לחלוטין (כל 5 דקות שורקים במשרוקיות בשביל לקבל טיפ או אני לא יודע מה) 2. מועדון התכלת , נמל ת"א . מוסיקת אייטיז אך גם סוונטיז עם דגש על דיסקו . לעיתים יש הופעות של אומנים מהאייטיז כגון : שימי תבורי , אדם , מני בגר וכאלה. כניסה עולה 60 עד כמה שאני יודע. גילאים מגיל 21 ומעלה . 3. קיבוץ שפיים - יש ערבי אייטיז נדמה בחמישי ושישי אבל לא סגור על זה . גילאים 18+ . אין לי פרטים נוספים. 4. מועדון הג´יי בגליל ים (לשעבר הזהו-זה) מוסיקה מעורבת עם דגש על אייטיז אבל לא רק. שתייה חופשית. כניסה מגיל 22 + מסיבות בשישי-שבת . 5. לילינבאום 25,ת"א - ערבי אייטיז קודם כל המועדון עצמו הוא מדהים. יש שם שלוש רחבות שונות, גדולה ל"אייטיז"+אלקטרו (ותיכף הסבר המרכאות), גדולה מאד+קומות לרוק+אלטרנטיבי, וקטנה לרוק בריטי משובח. יש מלא מקומות לשבת, ספות, באלגנים ואפילו אולם קולנוע עם כל מיני סרטים מוזרים (מי בא לראות את הסרט? ) כמובן שתיה חינם ולרוב גם אוכל (נקניקיות וכו´). עכשיו המוזיקה: הבעיה היא שאם אתה בא באחד-אחד וחצי, אתה צ´יק-צ´ק מפסיק לשמוע אייטיז אמיתי (ברחבת האייטיז) וזה הופך לאלקטרו+דארק שאישית אני לא כך כך אוהב. עם זאת מסרו לי שהדבר השתפר בזמן האחרון, ואם תבואו בפתיחה ממש, תוכל להנות משעתיים מלאות של אייטיז, כולל דפש והכל. הכניסה מגיל 22+ והכניסה בין 50-70 ש"ח . 6. מועדון ELECTRICITY - ליין אלקטרופופ חדש , בעיקר אלקטרוניקה ברוח ההרכבים קראפטווקר,ניו אורדר ופרונט 242 .בעמדת הדיג´יי רייצ´ל האיסלנדית ,דארקמן ופוניגי. יש יציאות האוס,ברייקס ואייטיז. המועדון מארח דיג´יי מחו"ל ומעניין איך זה. המועדון נמצא ברבי צ´אפס 22 (פאתי שוק הכרמל) . כניסה 15-30 ש"ח. 7. לתושבי ת"א (אבל לא רק) ביום שני יש את הליפגלוס בפטיש (רמב"ם 15) ששם מתקלטת הדס סטרדסט אייטיז ובריטפופ.. חוצמזה יש גם את הבלקוני (שנמצא לא רחוק משם בנחלת בנימין) ושם מתקלט טל אביב אייטיז, סינטפופ ביום רביעי יש את 1984 במקום שנקרא COMA 2 באחד העם 20...שם יש את הצד האפל של שנות ה80 ביום חמישי יש את הגוטיק סוסייטי בצאפס (מאחורי אלנבי 58) עם לא מעט אייטיז . 8."החדר הקטן" מנגן מוזיקה בעיקר שנות השמונים אבל גם מתחילת התשעים, קיבל את שמו בשל היותו קטן (הכל יחסי, הוא קטן יחסית לרחבה הגדולה באומן...אבל יחסית ל"שטיק" הוא פי שלוש-ארבע) מאוד מומלץ , אוירה טובה, ולמי שלא בקיא- רחוב האומן מס´ 17 , מחיר בסביבות ה-50 ש"ח. 9. ימי רביעי ב "לילה בר" בן יהודה 77 ת"א אסף רייזברג ולירון תאני(תקליטן הפינגווין המקורי) בליין "בחזרה לפינגווין" הליין רץ כבר 4 חודשים בהצלחה גדולה. הערב בנוי מגל חדש וקצת תעשייתי המנוגן מאוסף תקליטים מקורי ונדיר הכולל קטעים נדירים רבים. הנה רשימת חלקית של להקות שמתנגנים: Adam Ant Anne Clark B Movie Bauhaus Cocteau Twins Coil Fad Gadget front 242 Jean Conflict Kissing The Pink Minimal Compact Sisters Of Mercy Virgin Prunes Xmal Deutschland כמו כן הרכבים ישראלים כמו סיאם,כרומוזום. הקליק,היחידה לטיפול ועוד. הגיל הממוצע הוא +25 לכן יש פחות תעשייתי. בתחילת הערב יש אייטיז (לא יורופופ). המחיר הוא בערך 20 ש"ח (אני לא בטוח). תודה לאסף רייזברג על העידכון. 10. מועדון-פאב ה-Lynex בלילינבלום 41 ת"א, מתקלטת Dj Dawn (ענת) מהפורום!! כל חמישי ושבת החל מהשעה 22:30 . היא מתחילה ומסיימת במוסיקת אייטיז משובחת , ובאמצע ניינטיז וחדשים . מביקורות ששמעתי המוזיקה מצויינת ואני ממליץ בחום! אהה..כמעט שכחתי הכניסה חופשית . אשמח לשמוע על מקומות נוספים ועל הערות . אני מודה שאני לא מכיר מקרוב את כל המקומות מלבד השטיק והג´יי פאב ואשמח לשמוע ממכם יותר פרטים על מנת להעשיר את הפרוייקטון לאן לצאת כדי לשמוע אייטיז.

pimpf

New member
אלכס... תשנה את זה כבר ../images/Emo8.gif

זה לא "לילינבאום", זה "לילינבלום25".....

turrican

New member
בסדר בסדר -צודקת ../images/Emo8.gif

לא לכעוס חפי , אני אשנה את זה בהקדם . יצאת אתמול?

pimpf

New member
לא... אתמול נשארנו בבית

דווקא היה ממש נחמד

turrican

New member
תיקון קל

Dj Dawn מתקלטת מהשעה 22:30 ולא כפי שנכתב בטעות. בכל מקרה , הפרוייקטון יתעדכן בקרוב אז לא לדאוג. מי שמכיר עוד מקומות שמנגנים אייטיז שיודיע לי.

למעלה