עגלה

farber13

New member
עגלה

שלום! האם מישהו יכול לתת לי חוות דעת על חב' כמיטק ועל כסאות אוטובוק? אשמח לכל מידע. בריאות ואושר! ענת

אביבים

New member
farber13 כאן לא ממליצים על חברות

בס"ד ואו עגלות, כל דבר או המלצה היא אינדיבידואלית במצבו של הנכה לפני שאת מחליטה על כיסא המלצה ( שאני לא השתמשתי בה אך היא מאוד נכונה
) השתמשי בחברת מילבת שם יוכלו לתת לך ייעוץ כל הכיסא הכי מתאים וקולע למצבך ואולי אולי? יוכלו לתת חד' על חברות

גר1חדש

New member
ל- farber13

כסאות אוטובוק נחשבים לכסאות טובים. חב' כמיטק "מעט" מגזימה במחירים שלה. לדוגמא כשניגשתי לברר אצלם תוספת לכ"ג של שני גלגלים אחוריים קטנים לכ"ג עם גלגלים מתפרקים, (כדי ליצור אפשרות הנעה במקומות צרים), נאמר לי שמחירם מעל 1,000 שקל שזה מחיר מופרז בתכלית. (יותר יקר מזוג ג'נטים ממגנזיום לרכב רגיל). הרבה חברות לצערנו מנצלות מצב שבו חייבים לרכוש אצלם תוספות אפשריות ומרביצות מחירים. חברה שקיבלה בפורומים שונים, כולל בפורום הזה, תשבוחות על שירות מעולה היא א.ש. יבוא ושיווק כסאות גלגלים בע"מ. רח' הבנאי 29, יחידה 121, א.ת. חולון (קומת קרקע), טלפון 03-5508844, שמעון 054-6251178 או איתן 054-6251179.

farber13

ברוך הבא אל הפורום. כדי שיהיה לך כסא הנוח ביתר, מומלץ לפני הרכישה לבקר ב-מ.י.ל.ב.ת מרכז השיקום בתל-השומר. בתשלום לא גבוה. לנסות מספר כיסאות ולא על פי שם או חברה. כסא לא מחליפים אל יום וישיבה נוחה וללא לחץ מונעת צרות כמו פצעי לחץ. לכל אחד/ת מתאים כסא שונה. אסור להתבייט על כסא איקס אלא לנסות ולראות מה הכי נוח לישיבה. בהצלחה.

למעלה