עברתי תיאוריה היום!!!

dananick10

New member
עברתי תיאוריה היום!!!../images/Emo127.gif

יאייי! איזה כייף זה:) אבל אחרי זה התבאסתי קצת כי היה לי שיעור נהיגה ולא הלך לי כל כך טוב.... אני מתבלבלת עם העברת ההילוכים.. מלא פעמים אני מעבירה בטעות משלישי לרביעי במקום שני ואני לא מצליחה לתקן את הטעות הזאת אצלי אוף....! איך למנוע את זה יש עצות?

green witch

New member
יש תנועת יד מסויימת שעוזרת בהעברת

ההילוכים! אח אם הייתי יכולה להדגים לך את זה, זה היה פשוט יותר! אין לי אפילו מושג איך להסביר לך אותה..תבקשי מהמורה שלך שילמד אותך איזה שהיא שיטה...

Krishi

New member
מזל טוב ../images/Emo13.gif

ובקשר לבעיה שלך... תזכרי תמיד שכשאת בהילוך שלישי, אז כדי להגיע לשני צריך לדחוף את ידית ההילוכים למטה, שמאלה ושוב למטה... ואם עדיין קשה לך, אז תשכחי מה"למטה" הראשון וישר תדחפי שמאלה. ידית ההילוכים כמובן לא תזוז (כי כשאת בהילוך אי אפשר לזוז ימינה או שמאלה) אבל זה יזכיר לך להזיז את הידית הילוכים שמאלה כשאת יוצאת מההילוך השלישי ועוברת לשני

be_roo

New member
מתבלבלת בכוונה או טועה בשילוב

יש הבדל בין לרצות להכניס לשני אבל לשלב בטעות לרביעי, לבין מראש לבחור הילוך לא נכון. את הבעיה הראשונה ניתן לפתור בקלות ע"י טכניקה נכונה של הזזת מוט ההילוכים: 1. כדי לשלב להילוך ראשון כף היד מונחת מימין למוט ודוחפת אותו כלפי הגוף ואז עם שורש כף היד דוחפים קדימה. 2. כדי לשלב להילוך שני כף היד מונחת מימין למוט ודוחפת אותו כלפי הגוף ואז עם האצבעות מושכים לאחור. 3. כדי לשלב להילוך שלישי מרפים מהמוט ומאפשרים לו לחזור ל"מצב מנוחה", כף היד לופתתת אותו מלמעלה ושורש כף היד דוחף קדימה. 4. כדי לשלב להילוך רביעי מרפים מהמוט ומאפשרים לו לחזור ל"מצב מנוחה", כף היד לופתתת אותו מלמעלה והאצבעות מושכות אותו לאחור. 5. כדי לשלב להילוך חמישי הופכים את כף היד עם האגודל כלפי מטה ומניחים אותה משמאל למוט ההילוכים, דוחפים אותו הרחק מהגוף ואז עם שורש כף היד דוחפים קדימה.

NewUser4

New member
לדעתי העצה הכי טובה

היא פשוט להכנס לרכב של המורה ולבקש לפני שמתחיל השיעור לשחק קצת עם ידית ההילוכים. לאחר מכן זה כבר עניין של הרגל.

be_roo

New member
זה תמיד מומלץ לעשות

אבל תרגול טכניקה מסויימת וספציפית יעזור יותר. הקפדה על שימוש נכון בכף היד מונעת "החלקות" וטעויות, וכשבאים לסיבוב והורדת ההילוך לא הולכת כמו שצריך הריכוז מוסט מהדרך למוט ההילוכים.

NewUser4

New member
הייתי מצפה

מהמורה שיעשה את זה, בוודאי כאשר התלמיד מבקש לתרגל החלפת הילוכים, גם כשזה על "יבש".

dananick10

New member
תודה../images/Emo24.gif

אני דיי יודעת את הקטע שמהילוך שלישי לשני צריך להעביר קודם אליי ואחרי זה למטה אבל זה עדיין מתבלבל לי למשל כשני צריכה לפנות ובפניה או קצת לפניה לרדת הילוך ואני מאבדת את הנתיב כי אני מתרכזת בהילוכים... אני מקווה שזה ישתפר עם הזמן...אבל לצערי קשה לי שלא לקנאות באחרים שתוך שיעור 8 כבר נוסעים עם זה חלק! אוף.. טוב כל אחד בקצב שלו אה...

למעלה