עבודה באוסטרליה

yoav האחד

New member
עבודה באוסטרליה

האם ישנה דרך כלשהי לעבוד עבודה זמנית באוסטרליה, ללא דרכון זר??

liori73

New member
כללי מידי

השאלה שלך כללית מידי.... איזה סוג של עבודה אתה מתכוון? באיזה תחום? אתה מקצועי ומיומן במשהו או לא? בעקרון, על מנת לעבוד באוסטרליה (זמני או לא זמני), אתה זקוק לויזת עבודה או לויזה אחרת שמאפשרת עבודה. כל אופציה אחרת היא לא חוקית, זמנית או קבועה.... איני יודעת פרטים מלאים על ויזת עבודה (בין אם העבודה היא זמנית ובין אם לאו) פרט לעובדה שאם אתה מקצועי בתחום מסויים (סתם לשם הדוגמא, הייטק) החברה מכאן יכולה לשלוח אותך לשם (לפי הצורך והדרישה) או חברה משם יכולה לעשות לך ספונסרשיפ. שני התהליכים הם הם לא פשוטים, בלשון המעטה. התשובה שלי מאד כללית - לתשובה הכללית שלך. אם תתמקד אולי אוכל/נוכל יותר לעזור לך......

yoav האחד

New member
אז ככה

אני בן 25, מעוניין לעבוד בכל עבודה פחות או יותר, על אף שאני עו"ד... לא, אין לי כוונה לעבוד באוסטרליה כעו"ד. מעוניין לעבוד חודשיים בערך, ואח"כ לטייל באוסטרליה תקופה דומה. אני מניח שהעבודה המתאימה במקרה כזה היא מכירות או משהו בסגנון. אין לי דרכון זר ואין גם סיכוי לקבל כזה, והשאלה היא האם נסתם עלי הגולל לחלוטין, והאם אני צריך להניח לרעיון ? או שיש איזושהי דרך בכל זאת?

Katatonik

New member
תמיד ישנה דרך

בקצרה: כמובן שיש דרך,אך קח בחשבון שהיא לא חוקית. ומי כמוך עו"ד יודע מה זה לעסוק בפלילים. אתה יכול לעבוד כאן,ואני יכול להבטיח לך שגם תמצא אך קח בחשבון שאם תתפס,אתה הולך ישר לכלבוש לכמה שבועות ואז בבעיטה הביתה,עם כתם על החותמת שלך. עבודה ללא אישורים באוסטרליה היא פלילית. מה גם שאם אתה מתכנן לעבוד חודשיים,הרבה כסף לא תראה מזה. ( למה אנשים חושבים שהם מגיעים לאוסטרליה וזהב נופל מהעצים כאן ? ) עזוב אותך משטויות,תעבוד בארץ כמה חודשים,אפילו אם זה יקח לך יותר מחודשיים,תחסוך כסף ואז תבוא לטייל. בהצלחה

sidebob

New member
Not to mention that he's a lawyer

Not to mention that having a criminal record on his file might be a problem in retaining his lawyer license (or is it a pre-requisite?) "98% of lawyers give bad name to the rest of them" - (Arik Sharon?) S

sidebob

New member
What's that supposed to mean?

What's that supposed to mean? I couldn't be more relaxed - my wife is having her business kick-started and I'm going to have my australian citizenship next week, what could be more relaxing than that? S

rafibad

New member
קח בחשבון שרק לא חוקי זה מה שתוכל לעשות

ומה שתרוויח זה 12 דולר לשעה אולי יהיו נדיבים שישלמו לך 15 דולר אני אומר לך מנסיון אישי אני עבדתי באוז לא חוקי כמובן כמו רוב הישראלים שמגיעים ללא ויזה מתאימה זה מה שתרוויח סביבי ה 2000 דולר בחודש אולי 2500 אם תקרע את התחת קח בחשבון שזה יהיה עבודת גינון או מטבח או משהו בסגנון ,כנס לבית חבד בבונדי ביץ יש שם המון ישראלים ואפילו נכנסים לשם מידי פעם ושואלים מי מחפש עבודה או שבית חבד בעצמם אפילו יסדרו לך דבר עם הרב אלון בבית חבד סידני בונדי ביץ. לגבי ויזה אין שום סיכוי שתקבל ויזת עבודה סתם ככה אלא אם כן זה ספונסר שיפ ויזה וזה לא לעבודות כאלו וןלוקח קצת זמן להוציא ויזה כזו וצריך להכיר מעסיק שידרוש אותך ויוציא עלייך ויזה וזה תהליך,אני מתאר לעצמי שאתה לא מכיר אף מעסיק באוז בטח לא אחד שייקח עלייך ספונסר שיפ. שוב אני מדגיש הדרך היחידה בטווח כה קצר זה רק לא חוקי קח את זה בחשבון יום טוב רפי נ.ב. מכיוון שאני מכיר את הנפשות הפועלות בפורום הזה אני מקווה אף אחד לא יקטול אותי עכשיו לא המלצתי לו לעבוד לא חוקי ,רק נתתי אינפורמציה איך ואיפה

למעלה