סתם

aYaLoLy

New member
סתם

"עם תעודה כזאת, גם לביה"ס של מפגרים לא יקבלו אותך..." המילים האלה, שנאמרו לפני חצי שעה, עדיין מהדהדות לי בראש. אין לי כוח. אין לי כוח יותר לכלום נמאס לי מה הטעם להשקיע, אם הכל מתפוצץ לי בסוף בפרצוף עברה שעה וחצי, שעברה בבכי, בצרחות ובעצבנות, ובטיפות הרגעה שנתנו לי. והחזקתי את עצמי לא לבוא הביתה וללכת לסכין הזאת, ולשרוט... ולשרוט.. ולשרוט.. התאפקתי. קקי

א ב ד ו ן

New member
aYaLoLy ../images/Emo20.gif

חמודה שלי - אל תקשיבי לאחרים!!!! אנחנו לא מושלמים ולא כולנו מצליחים בלימודים - אני בצד שלך כי אני לא רוצה אפילו להראות לך מה הציונים שלי בתעודת בגרות בסוף - גרועה לאאלה - אחרי הצבא אני צריכה ללכת להשלים את כל הבגרויות אבל את הכל!! את לא היחידה בעולם שלא מצליחה בלימודים - ואני לא נתתי לאף אחד שככה ידבר אלי - ואם כבר דיברו - אני התעלמתי! לא אכפת לי.. אני יודעת מי אני.. ואני מאמינה בעצמי - ואני לא אתן לאף אחד שינסה טיפ טיפה לייאש אותי ולהוריד לי את המוטיבציה בטיפה אפילו! אני מבינה שזה כואב לך - כי אחרי הכל - למה זה מגיע לך אחרי שהשקעת ככה - ובסוף מה יצא לך מזה? כלום! אבל זה לא נכון.. אפילו שהשקעת ולא הצלחת - לא קרה כלום - זה לפחות הרבה לך בפנים שאת כן מסוגלת להלחם על מה שאת רוצה ושאת רוצה להשקיע את עושה את זה!! חד וחלק!! אל תתני לאף אחד ככה לדבר אליך ואל תתני לאף אחד להוריד לך את הביטחון שלך - אנחנו מאמינים בך ואנחנו יודעים שאת יכולה לעשות כל מה שאת רק רוצה! אנחנו אוהבים אותך! שלך, שי

aYaLoLy

New member
זה קצת שונה,

כשזאת שאומרת את זה זאת האימא. אז מה עשיתי היום? אחרי שעה בבית, ברחתי לקן שלי.. הייתי עם אנשים טובים התחבאתי מאחורי חיוך מזוייף. מה חדש שם? גיליתי שחברה שלי ניסתה להתאבד בקיץ איזה כיף..
אני כל כך דואגת לה... והיא לא מוכנה לספר. היא גילתה את השריטות. היא הראשונה שראתהץ ועכשיו? גרב אדומה-שחורה מכסה את שריטות חדשות תתחדשי, אילה.

למעלה