סתם אסור?

סתם אסור?

מתנגנן פה השיר " אני ניצחתי " של דנה אינרנשיונל מכירים אותו נכון? הוא לא הכי הכי אבל הוא מאפיין חוזקה לדעתי , היא ממש מדברת על כך שהיא הצליחה , נכשלה , נפלה , קמה וכמובן ניצחה.. אני רוצה שהשיר הזה יאפיין אותי אני רוצה לנצח , אבל לא בשביל הניצחון הכללי. פעם אחת אני רוצה לנצח בשביל הניצחון של עצמי ובשבילי , רק להגיע לשלב הסופי, זה ניצחון, ניצחון עצמי שלי! מה אתם אומרים אני אצליח?

../images/Emo13.gif

בטוחים שתצליחי, מה זאת אומרת? נראה לי שאת מאמינה בעצמך, נראה לי שאת בדרך הנכונה, נראה לי שאת בדרך אל הטוב,
והמון המון בהצלחה!!!

אלולה

New member
מזה תצליחי,

מותיק, את עוד תשברי שיא עולם.... ואני אחכה לך בקו הסיום שתגיעי לשם, כי אני יודעת שתגיעי. ואני אעמוד שם עם ידים פתוחות שמחכות לחיבוק עצום ואוהב ואלף נשיקות.... כי אני יודעת שתגיעי, ואני יודעת שתנצחי... אני מאמינה בך, מאמינה בעיניים עצומות... פולניה קטנה לי, אוהבת אותך המון, ומגועגעת עד אין קץ.... ויודעת שתצליחי, מאמינה בך....

Pure SilenCe

New member
אני חושבת שבמובן כלשהו..

את כבר ניצחת. את כבר רואה עצמך באור אחר. את בדרך לכבוש את העולם, בלי פרקציוניזם, בלי הפרעות. רק את. את מכירה את עצמך עכשיו. את יודעת מה את מכילה. וזה ניצחון קטן, הישג, בדרך לניצחון הגדול. הניצחון של עצמך. תני לעצמך קרדיט.

CRAZYIT

New member
../images/Emo41.gif ענק...

מאמי.. מאמינה בך!!!... באמת מאמינה!!!!! וזה לא רק בגלל השם שלך

אני מאמינה בך..

ויודעת שיש לך כמה נצחונות כרגע.. ואני חושבת שאני די רואה אותם.. מאמינה בך שבסוף תצליחי

דנהה1

New member
לדנה יש שירים ממש טובים...

אם מתמקדים במילים... (ולא כי היא האדם שאני הכי מעריתה בעולם הזה אלא כי באמת יש לה שירים טובים). אני ממליצה על "ואחרי הכל".

למעלה