סרטון שהדליק אותי

Danny Stern

Well-known member
לי אין כל שינאה נגד איש באשר הוא .. אפילו נגד הפסיכופתים שהשמידו את מישפחתי באירופה ..איך תהיה לי שינאה נגד נחש ארסי שעומד לתקוף אותי ??
אני אהרוג אותו רק מטעמי הגנה עצמית . כפי תליתי את אייכמאן לגרדום בלי לבזבז מרץ לשינאה של מפלצת שטנית ...

אבל בהיותם נחשים ארסים ולא ארסים , ואין לי כל אפשרות להבדיל בוודאות בין זה לזה , אני נזהר מהיצורים האלה.

יש ערבים רוצחים וערבים לא רוצחים ..אולי אתה , במסווה ידידותי נפלא , הינך מסתיר שינאה תהומית ..? מאין אדע ??
תרשה לנו להיות זהירים !!!!
הרי המגן דוד הוא הסמל של בני ישראל , לא נשר ולא חרב ..

קבצים מצורפים

• הגנה ותקיפה.jpg
    הגנה ותקיפה.jpg
    KB 101 · צפיות: 2
נערך לאחרונה ב:
לי אין כל שינאה נגד איש באשר הוא .. אפילו נגד הפסיכופתים שהשמידו את מישפחתי באירופה ..איך תהיה לי שינאה נגד נחש ארסי שעומד לתקוף אותי ??
אני אהרוג אותו רק מטעמי הגנה עצמית . כפי תליתי את אייכמאן לגרדום בלי לבזבז מרץ לשינאה של מפלצת שטנית ...

אבל בהיותם נחשים ארסים ולא ארסים , ואין לי כל אפשרות להבדיל בוודאות בין זה לזה , אני נזהר מהיצורים האלה.

יש ערבים רוצחים וערבים לא רוצחים ..אולי אתה , במסווה ידידותי נפלא , הינך מסתיר שינאה תהומית ..? מאין אדע ??
תרשה לנו להיות זהירים !!!!
הרי המגן דוד הוא הסמל של בני ישראל , לא נשר ולא חרב ..
מגן דויד סמל מיסטי קדום,אין לו קשר ליהודים.
כפי תליתי את אייכמאן
אייכמן הזיק לך בעבר ולא בהווה של אז ובכל זאת אתה מצדיק את התלייה שלו.

Danny Stern

Well-known member
מגן דויד סמל מיסטי קדום,אין לו קשר ליהודים.

אייכמן הזיק לך בעבר ולא בהווה של אז ובכל זאת אתה מצדיק את התלייה שלו.
למגן דוד אין קשר ליהודים !!זו בשורה נוראית, , כולם מוזמנים להפנים את הדבר , כפי שלירושלים אין קשר ליהודים , וגם ארץ ישראל לא קיימת , אלא בלסטינה הכבושה .
זהו פסוקו של היום !
הקשר העולמי האנטישמי מצא לו דובר ..

נערך לאחרונה ב:
למגן דוד אין קשר ליהודים !!זו בשורה נוראית, , כולם מוזמנים להפנים את הדבר , כפי שלירושלים אין קשר ליהודים , וגם ארץ ישראל לא קיימת , אלא בלסטינה הכבושה .
זהו פסוקו של היום !
הקשר העולמי האנטישמי מצא לו דובר ..

ביהדות, הסמל הופיע במספר בתי כנסת עתיקים בארץ ישראל בתקופת בית שני ואחריה[2], אך נראה שללא כל משמעות מיוחדת, שכן הוא הופיע לצד צורות נוספות כדוגמת הפנטגרם (כוכב בעל חמישה קודקודים) וצלב הקרס, ולא בין הסמלים היהודיים המובהקים של התקופה ההלניסטית.

"לעומת זאת, רבים שללו כל משמעות דתית ורוחנית בצורת המגן-דוד, והתנגדו לציור והצבת הצורה, בפרט לצד חפצי קדושה[12]. כך יהודה לייב גורדון מבקר הן את המשכילים והן את מתנגדיהם על הצבת מגן דוד וטען כי "אין לתמונת 'מגן דוד' שום קדוּשה ושום סימן של ממש לא בדת ישׂראל ולא בקורות ימיו"[13]. יהודה אידל שרשבסקי כותב בשנת 1861[14]: "נהגו העם לעשות תמונה משולש נעוץ במשולש ויכנוה בשם "מגן דור" והתמונה הזאת זכתה לכבוד גדול, עד אשר פשט המנהג בכל הקהלות לציירה לתפרה ולרקמה על כל דבר נכבד וחשוב [...] המנהג הזה הוא מנהג הדיוטות [...] ראוי לבטלו אם מצד עצמו ואם מצד שלא לחקות את המינים." "

Permafrost

Well-known member

ביהדות, הסמל הופיע במספר בתי כנסת עתיקים בארץ ישראל בתקופת בית שני ואחריה[2], אך נראה שללא כל משמעות מיוחדת, שכן הוא הופיע לצד צורות נוספות כדוגמת הפנטגרם (כוכב בעל חמישה קודקודים) וצלב הקרס, ולא בין הסמלים היהודיים המובהקים של התקופה ההלניסטית.

"לעומת זאת, רבים שללו כל משמעות דתית ורוחנית בצורת המגן-דוד, והתנגדו לציור והצבת הצורה, בפרט לצד חפצי קדושה[12]. כך יהודה לייב גורדון מבקר הן את המשכילים והן את מתנגדיהם על הצבת מגן דוד וטען כי "אין לתמונת 'מגן דוד' שום קדוּשה ושום סימן של ממש לא בדת ישׂראל ולא בקורות ימיו"[13]. יהודה אידל שרשבסקי כותב בשנת 1861[14]: "נהגו העם לעשות תמונה משולש נעוץ במשולש ויכנוה בשם "מגן דור" והתמונה הזאת זכתה לכבוד גדול, עד אשר פשט המנהג בכל הקהלות לציירה לתפרה ולרקמה על כל דבר נכבד וחשוב [...] המנהג הזה הוא מנהג הדיוטות [...] ראוי לבטלו אם מצד עצמו ואם מצד שלא לחקות את המינים." "
Danny Stern לא הפתיע גם הפעם ויצא פיתה... :-D
זה תמיד קורה לבורים ובערים...

Danny Stern

Well-known member
כי שינאה זה חשק עז לחהזיק ולנקום, וזה אוכל את הלב ..ולא תורם כלום אלא סבל עצמי.

נערך לאחרונה ב:

jackie111

Well-known member
הפחד הוא המניע העיקרי לשנאה ההדדית.
והפחד נובע מחוסר הידע מה קורה בצד האחר.
אנו לא מכירים אותם והם גם לא מכירים אותנו.

יש תנועה חינוכית "עמותת הגר" שתפקידה לקשר
בין ילדי הגן ובתי הספר היסודיים יהודים וערבים.
שם הילדים נחשפים לשתי התרבויות ערבים לומדים
בעברית ויהודים ערבית כולל התרבות של האחר.

מהקבוצה הזאת לא יצא המפגע הבא. השנאה לאחר
לא תגיע מהם.

jackie111

Well-known member
לא ידוע לי שיש מפגעים יהודים בגיל בית הספר שיוצאים לעשות פיגוע בערבים.
יש לתהליך הזה מספר שלבים:
1. חוסר ידע
2. שהופך לשנאה
3. שמוליך לביצוע פיגועים.

אלה תהליכים שמתבשלים במשך שנים.

Permafrost

Well-known member
לא ידוע לי שיש מפגעים יהודים בגיל בית הספר שיוצאים לעשות פיגוע בערבים.
החברל'ך שהיו מעורבים בהצתת משפחת דוואבשה בדומא, אהוביה סנדק, שנאסף אל בוראו האוהב (כשמו) וחבריו, נוער הגבעות ההיטלראי...

Danny Stern

Well-known member
החברל'ך שהיו מעורבים בהצתת משפחת דוואבשה בדומא, אהוביה סנדק, שנאסף אל בוראו האוהב (כשמו) וחבריו, נוער הגבעות ההיטלראי...
מה שצריך להרשים אותך היא העובדה שאין הרבה יותר מעשים אלימים ונוראים בצד היהודים, הרי מספר זעיר כזה של זוועות המיוחסות ל''יודו-נאצים'' הוא ראוי לשבח , ..
כל עם אחר היה משמיד אותם , כפי שהם משמידים את עצמם בהמונים ובשימחה רבה, בסוריה , בתימן , בלבנון ...

נערך לאחרונה ב:

Permafrost

Well-known member
מה שצריך להרשים אותך היא העובדה שאין הרבה יותר מעשים אלימים ונוראים בצד היהודים, הרי מספר זהיר כזה של זוועות המיוחסות ל''יודו-נאצים'' הוא ראוי לשבח , ..
כל עם אחר היה משמיד אותם , כפי שהם משמידים את עצמם בהמונים ובשימחה רבה, בסוריה , בתימן , בלבנון ...
אתה רק שוכח כי תכנון מעשה אחד ויחיד של המחתרת היהודית היה לבדו עלול להצית את המזרח התכון כולו ואולי אף את כל העולם.
שלוחי המחתרת היהודית הצליחו להתחזות לארכאולוגים חוקרי סגנונות בניה איסלמיים בעולם וקבלו הסכמת הוואקף להסתובב באל אקצה שלא בשעות התפילה ולערוך מדידות שונות לצורך "מחקריהם". הבחורים האלה הריצו "הצגה" של מדידות שרטוטים וצלומים תוך שהם מקדישים שימת לב מיוחדת לעמודי התמיכה של הכיפה...לצורך חישוב כמויות חומר הנפץ שיהיה דרוש להפילם.

כל מטורפי הימין מתחילים להגיר קצף מבעבע מזויות-פה ולפלבל-עיניים בהתקף כמו-אפילפטי למשמע ידיעה על איש צבור ערבי כלשהו שהצטלם בהסח-דעת, בלא להיות מודע, צלום קבוצתי כלשהו בסיום כנס כלשהו, כאשר בשולי הצלום מופיע ערבי כלשהו שנחשד (אולי) במחשבה עוינת אך לא הורשע בדבר, ברם אין איש מרים צעקה כאשר אנשי ימין מצולמים צלום קבוצתי עם עמית סגל קרובו מדרגה ראשונה של טרוריסט מורשע אשר "ישב" מעט מדי, חגי סגל...

הלאה סטנדרטים כפולים!
יש להחרים אנשים שצולמו עם טרוריסטים מורשעים !

Danny Stern

Well-known member
מה שצריך להרשים אותך היא העובדה שאין הרבה יותר מעשים אלימים ונוראים בצד היהודים, הרי מספר זעיר כזה של זוועות המיוחסות ל''יודו-נאצים'' הוא ראוי לשבח , ..
כאשר אל אקסה יתפוצץ , אז נדבר . כרגע זה לא קרה ואתה סתם מפנטז..
הלוואי שכל הנאצים שבעולם הערבי והמערבי היו כמו יושבי יהודה ושומרון ..
אתה רק שוכח כי תכנון מעשה אחד ויחיד של המחתרת היהודית היה לבדו עלול להצית את המזרח התכון כולו ואולי אף את כל העולם.
שלוחי המחתרת היהודית הצליחו להתחזות לארכאולוגים חוקרי סגנונות בניה איסלמיים בעולם וקבלו הסכמת הוואקף להסתובב באל אקצה שלא בשעות התפילה ולערוך מדידות שונות לצורך "מחקריהם". הבחורים האלה הריצו "הצגה" של מדידות שרטוטים וצלומים תוך שהם מקדישים שימת לב מיוחדת לעמודי התמיכה של הכיפה...לצורך חישוב כמויות חומר הנפץ שיהיה דרוש להפילם.

כל מטורפי הימין מתחילים להגיר קצף מבעבע מזויות-פה ולפלבל-עיניים בהתקף כמו-אפילפטי למשמע ידיעה על איש צבור ערבי כלשהו שהצטלם בהסח-דעת, בלא להיות מודע, צלום קבוצתי כלשהו בסיום כנס כלשהו, כאשר בשולי הצלום מופיע ערבי כלשהו שנחשד (אולי) במחשבה עוינת אך לא הורשע בדבר, ברם אין איש מרים צעקה כאשר אנשי ימין מצולמים צלום קבוצתי עם עמית סגל קרובו מדרגה ראשונה של טרוריסט מורשע אשר "ישב" מעט מדי, חגי סגל...

הלאה סטנדרטים כפולים!
יש להחרים אנשים שצולמו עם טרוריסטים מורשעים !
אתה יכול להתגלגל על הרצפה, לעמוד על הראש , לקפוץ מן הקומה הרבעית עים מצנח , ''היודו-נאצים'' של יהושוע ליבו-ביטש ,לעומת החביבים עליך ,הם כסרדינים מול כרישים נגועי כלבת .. מעריצי הפהירר הגדול !!
כל הכבוד לתושבי יו''ש על הרסן שלהם , ועל עוזם והתמדתם מול הקוזאק הערבי ,

המשיכה החולנית של השמאל לכל מה שרע מתבטאה כאן במלוא העוצמה..
''ואהבת את שונאיך כמוך'' איך אפשר להגיע לרמה כזאת של פרוורסיה מזוכיסטית
הרי vשמאלני יורה לעתמו כדור ברגל ורוקד משמחה .
,

נערך לאחרונה ב:
למעלה