סרטון מצוין זה מצייר בפנינו תמונה אמיתית על האיסלם הראדיקאלי

ayb1

Well-known member
סרטון מצוין זה מצייר בפנינו תמונה אמיתית על האיסלם הראדיקאלי

רחיל ראזה, עיתונאית וסופרת קנדית מוסלמית ממוצא פקיסטני, היא אחת הלוחמות הבולטות והאמיצות ביותר כיום כנגד האסלאם הרדיקלי. בשל פעילותה, קבלה איומים רבים על חייה.
סרטה יוצא הדופן "יומני כבוד", בו ערכה ראיונות עם 9 נשים מוסלמיות על היחס לנשים באסלאם, הורד מן המסכים ולמעשה סולק מן הזירה הציבורית, בחסות קאר וארגוני שמאל בארצות הברית ובקנדה. כולל ארגונים פמיניסטים בטענה ל"איסלמופוביה".

ראזה יוצאת כנגד התקינות הפוליטית החונקת את אחד מנושאי השיח החשובים ביותר, אם לא החשוב ביותר, של זמננו. והוא האסלאם הרדיקלי.

"כמוסלמית, אינני זקוקה לאף אחד שיגן עלי. אם אני זקוקה להגנה כלשהי היום, היא מפני האסלאם הרדיקלי המבקש לראות אותי מתה. אנחנו מקריבים את ערכי הליבה שלנו על מזבח התקינות הפוליטית ביחס לאסלאם. לא רק שהתקינות הפוליטית מנוגדת לערכי המערב, היא היום מהווה סכנה גדולה מפני יכולת המערב להתגונן בפני האסלאם הרדיקלי המבקש לזרוע טרור וחורבן ולכבוש את המערב במטרה להשליט עליו את האסלאם ואת חוקיו".

בסרטון מצוין זה מציירת רחיל ראזה בפנינו את התמונה האמיתית לגבי האסלאם הרדיקלי, לגביו קיימת היום בורות מחפירה במערב.
"האסלאם הרדיקלי איננו רק דאע"ש. הוא גם האחים המוסלמים ושכבות אוכלוסייה רבות במדינות המוסלמיות".

# אנא סייעו לרחיל ראזה במשימתה האמיצה והקריטית, והפיצו את הסרטון ככל שתוכלו. כי כולנו חלק מהמאבק אותו מנהלת רחיל ראזה

רוב הזמן נח

Well-known member
למה שהשמאלנים יעזרו לה? אחרי מה שהיא אמרה וחשפה

כל צמרת הממשל בארצות הברית (שאת חלקה ראו בסרטון)
נראים כמו בהמות מטומטמות.

הם לא רק נראים, הם גם מקפצים ומגעגעים...

כמו בהמות מטומטמות, ובראשם המוזלמן והקרי-לילה שלו, ולידם - הבהיימה הקלינטונית שרוצה לרשת אותם עם החבורה של הבהיימות השמאלניות על שתיים שאיתה, כמו שני היהודונים האינדיק והדניס רוס והליצן דניאל שפירו.

רוב הזמן נח

Well-known member
נתנו אותו לאובמה

דגנרט שלא מבין אפילו לא אחוז אחד מהבעיה עם האסלאם.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

רוב הזמן נח

Well-known member
נתנו אותו לאובמה

דגנרט שלא מבין אפילו לא אחוז אחד מהבעיה עם האסלאם.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

rimat11

New member
בן אפלק האידיוט הזכיר לי את דורון תבורי שמזדהה עם

אחיו הפלסטינים אחד לאחד
&nbsp
איזו התלהמות ...פקינג שמאלנים

למעלה