סקר שיער

spices

New member
סקר שיער

מה האורך של השיער שלך? מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? איזה סוג שיער יש לך? איזה סוג שיער הייתן רוצה? מה צבע השיער שלך? את צובעת שיער? לאיזה צבע?

spices

New member
טוב אני אתחיל

מה האורך של השיער שלך? עד הכתפיים מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך עד הטוסיק עד גיל 12. הכי קצר עד הכתפיים איזה סוג שיער יש לך? חלק איזה סוג שיער הייתן רוצה? חלק מה צבע השיער שלך? שטני את צובעת שיער? לאיזה צבע? עושה גוונים מפעם לפעם

sunshine116

New member
../images/Emo68.gif

מה האורך של השיער שלך? קצת אחרי הכתפיים מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך כמעט עד התחת, הכי קצר היה קארה, כשהייתי בת ארבע איזה סוג שיער יש לך? גלי ונפוח
איזה סוג שיער הייתן רוצה? אותו דבר רק לא נפוח מה צבע השיער שלך? שטני את צובעת שיער? לאיזה צבע? לא צובעת

EROTOMANIA

New member
אני רוצה להסתפר ;[

מה האורך של השיער שלך?מדורג עד כמעט אמצע הגב מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך עד התחת הכי קצר עד האזניים איזה סוג שיער יש לך? יש לי שיער אסיאתי. חלק. איזה סוג שיער הייתן רוצה? גלי ועבה מה צבע השיער שלך? שחור את צובעת שיער? לאיזה צבע? הפסקתי לצבוע לפני שנה

עונה../images/Emo13.gif../images/Emo19.gif

מה האורך של השיער שלך?עד התחת
מה היה האורך הכי ארוף והכי קצר של השיער שלך?הכי ארוך מה שיש לי עכשיו, והכי קצר זה היה שער קצוץ עם פוני בגן
אני לא מאמינה שהיה לי פעם שער קצר
איזה סוג שיער יש לך?שער חלק|בלונג| איזה סוג שיער היית רוצה?אוהבת את מה שיש לי מה צבע השיער שלך?חום את צובעת שיער?לאיזה צבע?לא צובעת

EVE Lights

New member
שטחיות בע"מ

מה האורך של השיער שלך? עד אמצע הגב מה היה האורך הכי ארוך והכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך - כמעט עד לתחת הכי קצר - לפני הגיוס, הסתפרתי קצת אחרי הכתפיים איזה סוג שיער יש לך? גלי-חלק איזה סוג שיער היית רוצה? חלקחלק :( מה צבע השיער שלך? חום את צובעת שיער? לא לאיזה צבע? -

אנירוצהלהסתפרעדלסנטר../images/Emo119.gif

מה האורך של השיער שלך? ארוך :p נו בין הציצקעלך למותניים מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? עד המותניים, עד האוזניים איזה סוג שיער יש לך? גלי. למעלה חלק למטה בקבוקים איזה סוג שיער הייתן רוצה? אולי חלק. ובקבוקים קצת פחות סגורים מה צבע השיער שלך? טבעי-חום. חלק מהשחור שצבעתי גם נשאר. ופסים בלונדיניים-ג'ינג'יים שהיו אדומים נשארו מקדימה את צובעת שיער? לאיזה צבע? נו אע שטחיות רולז?

למה ../images/Emo119.gif

זה יכול להיות מגניב לבוא יום אחד עם שיער קצר קצר ולראות את כולם בוכים על השיער שלי :p תכלס, לא כזה מפריע לי כי אני אוהבת שינויים אבל חורף ובא לי שיער ארוך בחורף, אז נחכה לקיץ או משהו ;[[ Oס

mishmishonet

New member
../images/Emo45.gif בדיוק.

גברת יש-לי-שיער-מושלם-באופן-טבעי, שלא תעזי לגעת בו. [נו, שגיא קורא לך "זאת עם השיער היפה."] אל תגעי בשיער, אף פעם.

יקירות ../images/Emo119.gif

זה יכול נורא להיות שתקומו יום בהיר [או גשום] בבוקר ותקראו פה הודעה שתתווסף לה תמונה של "הסתפרתיייייייייייי!" ויכול להיות שלא

וישמצב שכמה ימים אחרי אותה הודעה

מדוברת, תקראו שילדה הוכתה ע"י חברותיה בגלל מחלוקות הקשורות בשיער.

למעלה