סקר/עצומה

wee man

New member
סקר/עצומה

מי רוצה שהזה ששונא את דנה, ועכשיו גם שונא אותי, יעוף מהפורום שיכתוב, לפי מה שהבנתי מלא אנשים רוצים אבל הפחדן הזה לא מבין רמזים!!! בקיצור, מי שרוצה שהבחור הזה שכל הזמן מקלל במקום לעזור יעוף שיכתוב תגובות (מה לעשות, הוא לא מבין רמזים אז צריך לדבר דוגרי) ובשביל הבחור: לא איפת לי כמה ימים אני פה וזה שאתה שנה כאן לא מזיז לי!) אז תכתבו תגובות בבקשה לטובתו של הפורום תודה ינון

yariv~2

New member
לא,

הבן אדם יבין שכאן לא מקללים (כמו שהרבה הבינו) יכנס בניק חדש ותראה שהכל יהיה בסדר, זאת לא שיטה לסלק, במיוחד לא אחרי שנראה שהוא נרגע..

דנה^^

New member
שים לב

להודעה האחרונה שלי בשרשור הענק (משום מה השרשור לא עלה). נושא ההודעה הוא "חחחחח חחחחח חחחחחחחחחחחח" אני לא באה לסלק אף אחד מהפורום, זה גם לא מתפקידי. אם הוא רוצה להסתלק לבד שיסתלק.

Variety

New member
ל wee man !

זה כאן לא אופרת סבון ולא Survivor שמחליטים להעיף אנשים. מי שמקלל אנשים - מקבל יחס מתאים חזרה, אבל אתה לא יכול להתחיל לבקש מכולם להעיף אנשים מהפורום רק כי קיללו אותך, זה ילדותי ולא בוגר. אני מונע מאנשים גישה לפורום רק אם הם ממש עוברים את הגבול - כמו לפרסם כל הזמן בלי רשות וכו... אם הדבר יעשה לאורך זמן - אני אעשה משהו בנידון אבל להעיף מישהו זה הצעד הכי חמור. מנהל הפורום, Variety-

Nightwish-boy

New member
שכחת את חופש הביטוי...

לדעתי, זכותו לכתוב מה שהוא רוצה, מצדי שיקלל את מי שהוא רוצה. אבל שלא יצפה שנתייחס אליו... לדעתי פשוט צריך להתעלם ממנו אם הוא ימשיך ככה.באותה מידה הוא יכול לבקש לחסום אותך כי אתה קיללת אותו גם, לא? שלך דור

ליינון שלא מספיק להתערב פה בדברים

יינון בהודעה הזאת אני מאד מאד אשתדל לא לקלל אותך למרות שזה מאד קשה לי ודווקא מאד בא לי לקלל אותך כי אתה כזה מעצבן ולא יודע מהחיים שלך!! אני החלטתי להישאר כאן אם זה מוצא או לא מוצא חן בעינך כי הנושא הזה של חלומות צלולים מאד מעניין אותי ואתה הבן אדם האחרון שיגיד לי אם להיות פה או לא שמעת??? אתה פשוט חוצפן ענק שאתה מגיע לפורום שאתה לא מכיר בכלל וישר אתה מתחיל להתערב בוויכוחים שלא קשורים אליך בכלל של כאלה שנמצאים פה הרבה הרבה יותר זמן ממך ורוב חוצפתך הגדולה אתה עוד מנסה להכין עצומות כדי להעיף אותי מהפורום!! תגיד מי בדיוק אתה חושב שאתה??? רק הגעת לפה לפני יומיים וחצי וכבר אתה מכין עצומות ומתערב בוויכוחים שלא קשורים אליך בכלל ורב איתי שאפילו לא דיברתי אליך!!!! הייתי מציע לך להבין מה המקום שלך כאן בפורום ולהפסיק להתערב ולידחוף את האף הארוך שלך בעניינים שלא שלך כי יש כאן הרבה חברי פורום כמוני וגם אחרים שנמצאים כאן הרבה יותר ממך אז תירגע עם ההתלהבות הדבילית שלך כי לא אני ובטח אף אחד פה לא שם עליך ועל העצומות המפגרות שלך. ואם תיקרא קצת כמוני נהלים שלך פורומים תראה שברוב הפורומים מודיעים כי הודעות שלא קשורות לנושא ימחקו בלי הודעה מוקדמת לא כמו פה שחצי מההודעות בכלל לא קשורות לנושא של הפורום וזה מעצבן כי אין עוד פורום אחד בנושא הזה בעברית ורק לפה אני יכול לבוא לקרוא!! מעכשיו אני שוב יהפסיק ליכתוב כאן כמו מאז שבאתי לפה לפני שנה אבל אם אני כן אכנס שוב אז השם שלי זה אורן לכל המעוניין. אחד שעכשיו שונא בעיקר את יינון ומעוצבן על מישהי אבל לא שונא אותה כבר אז סליחה מכולם לא כולל את יינון

המוצץ זה בשבילי או בשביל ינון??

כי לי יש כבר מוצץ תודה בכל מקרה! ( אורן ) * שכבר לא שונא את דנה אלא רק את יינון עם האף הארוך שלו שדוחף אותו לכל מקום *

Nightwish-boy

New member
ילד קטן ומעצבן

בתור אחד שהרמה שלו שווה לזאת של מיץ אבוקדו לא הייתי ממליץ לך לקלל את ינון. הוא אחת מהנפשות היותר פעילות ומעניינות פה בניגוד אליך (מה לעשות, כאן זה לא צה"ל, החשיבות נמדדת לפי השתתפות לא לפי ותק). ינון לא דוחף ת´אף, הוא (וגם אני) לא אוהבים אנשים שנכנסים לפורום ומתחילים לקלל סתם ולהראות כמה הם ילדותיים, ורומזים בעדינות לאנשים כאלה שזה הזמן לצאת. אז נכון שמותר לך לקלל ולעשות כאן (כמעט) מה בראש שלך, בשם חופש הביטוי, אבל אל תצפה ליחס טוב על זה. שלך דור

wee man

New member
תודה רבה לך על התמיכה ו

בהודעה שכתבתי להעיף את זה ששונא אותי לא התכוונתי ממש להעיף, התכוונתי שפשוט כל הודעה שהוא יקלל בה או דברים כאלה, פשוט למחוק את ההודעה, לפי מה שאני ראיתי עושים את זה הרבה בפורומים שרוצים לשמור על ה"טוהר" מה שנקרא. תודה ינון

wee man

New member
אה עוד משהו

לילד ששונא אותי, אני גם חושב שיש לך זכות להביע את דעתך בפורום, אבל כמו לך, גם לי יש, ומה שכתבתי שם היה בדיוק מה שחשבתי, וגם מה שאתה כתבת כנראה היה מה שחשבת, אז רק רציתי שתבין, שאני גם חושב שיש לך זכות להביע את דעתך..... אבל גם לי מצטער מכולם אם הורדתי את רמת הפורום בכך שירדתי לרמה שלו (פשוט זה קצת עצבן אותי והייתי חייב להוציא את זה) ינון

wee man

New member
אני לא יגיב על זה כי

הבנתי שבגלל שאני מקלל אותך חזרה אני גם מוריד את הרמה של הפורום וזה הדבר האחרון שאני רוצה לעשות, אז אני פשוט לא יגיב מקווה שאוכל לתקן את הנזק ינון

אבל הגבת!!

אלק לא מגיב! אם אתה לא רוצה להגיב אז תישתוק ואל תגיב ואם אתה כן מגיב אז אל תגיד שאתה לא מגיב!! ("אם אתה רוצה לדבר תדבר!! ואם אתה רוצה לירות אז תירה ואל תדבר!! ) - באנגלית - if yu wont to tok - toc! but if yu wont to sut sut!!! אלק "ינון הוא אחת מהנפשות היותר פעילות ומעניינות פה..."
אלק אחת הנפשות היותר פעילות ומעניינות פה הוא בקושי שלושה ימים בפורום וכבר הפכת אותו לאחת הנפשות הפעילות והמעניינות בפורום יא עאלה איזה שטויות אתה מדבר ממש.......... קטעים שניכם כל כך חדשים פה (בעיקר יינון ) וכבר אתם מנסים להעיף אנשים מהפורום ונראה לכם שמישהו בכלל מתייחס אליכם רציני ומקשיב לכם יא שני תינוקים מתלהבים ושוב סליחה מכל מי שביקשתי ממנו סליחה וכמו ששמתם לב אני כבר לא מקלל!! דנה ואפ גירל אתם סולחות לי כבר?

UpTown~Girl

New member
יש לך שגיאות כתיב נ-ו-ר-א-י-ו-ת !!!

בקשר לזה: if yu wont to tok - toc! but if yu wont to sut sut כל מילה שכתבת כאן (חוץ מאיזה 3) זה שגיאה!!!! ככה כותבים: if you want to talk - talk! but if you want to shoot shoot! זה דבר ראשון! תקלוט! ותעזוב כבר את ינון! למה נראה לך שנסלח לך ככה???

לא גילית לי אם את סולחת לי

תודה שתיקנת לי את המשפט זה בגלל שכתבתי מהר!! אני עוד פעם מבקש סליחה שקיללתי אבל אם את שמה לב גם ינון קילל אותי המון בכמה הודעות שלו אז הוא לא יכול להאשים אותי בדברים שהוא בעצמו עושה וחוץ מזה אל תישכחי שהוא רק הגיע השבוע לפורום ( הוא ממש חדש פה!!!) וכבר הוא מתחיל להתערב בוויכוחים שלא קשורים אליו ולקלל פה אנשים ולנסות להעיף אותם מהפורום את לא חושבת שהוא קצת חוצפן?? אני מתנצל עוד הפעם על הקללות שלי ממקודם ואני מתחנן שאת ודנה תיסלחו לי ותדברו איתי!!!! פללייייייייייזזזזז!!!!!!!!!! ואני לא יקלל יותר טוב ביי

wee man

New member
לאורן,ולמי שרוצה לקרוא- תשמע אני לא

האשמתי אותך בשום דבר, אני מודה שגם אני קיללתי ואני לא אומר שזה היה צודק, (כתבתי את זה פעם בהודעה אבל המחשב התנתק לי באמצע). אני מודה שעשיתי טעות ולא הייתי צריך לקלל אותך, וגם לא האשמתי אותך בכלום. אני פשוט קראתי את ההודעה ופשוט התעצבנתי שאתה מתחיל לכתוב שהיא משלבת דברים שלא קשורים ומתחיל להתעצבן, לפחות מישהו משנה קצת את הנושא ומוסיף עוד קצת עניין. חוץ מזה, זה ממש לא קשור כמה זמן אני כאן, אתה אומנם פה שנה, אבל התחלת באמת להראות סימני חיים רק כשרצית לכתוב דברים רעים! מה לעשות, זה ממש עצבן אותי. שוב אני אומר, מה שעשיתי היה ממש לא בסדר מצדי ואני שוב אומר סליחה אם הורדתי את הרמה של הפורום בגלל שירדתי לרמה שלך שלך(עוד לא קרה לי דבר כזה שהתעצבנתי כל-כך והתחלתי לקלל בפורום ולהוריד את הרמה שלו) אז סליחה שלכם ואני מאוד מקווה שאצליח לתקן את הנזק שנגרם ינון

wee man

New member
אגב, אולי אתה לא זוכר שרשמת את זה-

חלמן לך חפש אותי בסיבוב!!! שריר אתה על הזין שלי!!! דנה אני שם עליך פס ענק!!! אל תיתרחו לענות לי כי גם ככה לא יחזור לקרוא את התשובות המפגרות שלכם אחד שלא סובל את דנה!! אם תחפש קצת למטה בפורום אולי תמצא את זה.... ינון

אתה כזה תינוק! דיי לסכסך! תתבגר!!

אלוהים איזה תינוק אתה ינון חבל שמנהל הפורום מחק חלק מההודעות הקודמות עם כל הקללות היפות שלך... מה פתאום הבאת לנו את הציטוטים האלו פתאום?? אמרתי שלא קיללתי?? זה כל כך ברור לכולם שהבאת את הציטוטים האלה רק כדי להמשיך לסכסך ביני לבין חברי הפורום הזה וכדי להמשיך ליזרוק עוד שמן למדורה דווקא שאתה רואה שאני מנסה להשלים איתם! אז הנה עוד פעם הראת לכולם כאן כמה אתה תינוק ולא בוגר בדיוק אתה כמו שמנהל הפורום כבר אמר לך בהודעת תגובה למעלה אז תמשיך לנסות לסכסך נראה שאתה מאד אוהב את תפקיד הסכסכן ( "מי רוצה שהזה ששונא אותי יעוף מהפורום שיכתוב!!" זוכר את זה סכסכני?? ) אבל חבל לך על הזמן אני לא ירד לרמה שלך. אני עוד פעם מבקש מכולם לישכוח לגמרי מהדברים שאמרתי בהתחלה ( ותודה רבה למר סכסכני שנתן לכולם תיזכורת) כי אני באמת לא התכוונתי להם ואני מבקש סליחה מכל מי שכבר ביקשתי ממנו סליחה ( כולם לא כולל את ינון) ובמיוחד סליחה ענקית מדנה ומאפ-גירל החמודות וגם מחלמן שנעלם פתאום. ואל תיתנו לינון הזה להמשיך לסכסך ביננו בבקשה כי הוא מנסה לעשות את זה בכוח אבל זה לא ילך לו טוב ביי

wee man

New member
אחי זה לא שווה את זה אני

לא מנסה לסכסך ולא נעליים, תאמין לי, אני פשוט עצבני והדבר האחרון שאני רוצה זה לסכסך ולהוריד לפורום הזה את הרמה (כי זה פורום ממש טוב!) גם אני ביקשתי סליחה (למרות שאין לי צפיות שיסלחו לי מהר מדי) ואני יודע שעשיתי משהו רע בזה שקיללתי חזרה, אבל אין דרך חזרה ואני רק יכול ללמוד מהעבר. אז אני שוב מבקש סליחה מכולם (ותתפלא, גם ממך אני מבקש סליחה) כי אני הבנתי שעשיתי משהו רע ותאמין לי שישבתי על זה די הרבה זמן והבנתי שעשיתי משהו רע! בקיצור, אני מעדיף לעשות סולחה מה שנקרא ולסיים את הסיפור (למרות שאין לי צפיות שייסלחו לי ואני מבין אותכם אם לא) בקיצור שוב סליחה! ינון

למעלה