סקר הורים וילדים

s h i r k u s h

New member
סקר הורים וילדים ../images/Emo185.gif

להורים שבנינו:
מי מחליט בבית על החינוך- האם זאת החלטה משותפת של שני בני הזוג בשיתוף הילדים או החלטה של אחד/ת ממכם
האם אתם נוטים להסכים לרצונות של הילדים או נוהגים תמיד לומר "לא" ללא היסוס
לילדים שבנינו:
האם אתם נוהגים להקשיב להוריכם
כיצד אתם נוהגים לפנק את הוריכם ולהראות שאיכפת לכם ושאתם מעריכים אותם על המאמצים שלהם וכו'

edenick

New member
עונה ל"ילדים שבינינו"

להקשיב? בדר"כ כן. אני נוהגת "לפנק" את ההורים שלי בכך שאני יוצאת עם אחד מהם לבילוי.

oRockGirLr

New member
=]

האם אתם נוהגים להקשיב להוריכם? תמיד
כיצד אתם נוהגים לפנק את הוריכם ולהראות שאיכפת לכם ושאתם מעריכים אותם על המאמצים שלהם וכו'? "אמא מה שלומך? איך היה היום בעבודה?" ואז היא רגילה לשאול אותי מה אני צריכה חחח אמ אבל לפעמים אני באה עם איזה חיבוק ואומרת תודה =] לפנק? אם אני מנקה את כל הבית זה יכול להיות תמיד נחמד :)

Angel lips

New member
../images/Emo140.gif אני קוראת אצלכם בפורום באופן

פסיבי כבר תקופה ארוכההההה :) והחלטתי להתחיל להגיב. אז נעים מאוד אני חן מהצפון בת 17 וחצי

Angel lips

New member
תשובות...

אצלי בבית הרוב אמא מחליטה על החינוך, האבא דיי שקט בעיניין, הוא רק קופץ כשיש משהו שממש ממש מפריעה לו, שזה לעיטים רחוקות מאוד. אני נוהגת להקשיב להורים, אבל לא באופן מוחלט... :) לפנק את הורי? אין לי מושג... לא יודעת אם לנקות את הבית זה ניקרא פינוק לדעתי זה יותר מחוייבות ועזרה, אבל מידיי פעם לקנות לאבא זר פרחים ולהכין ארוחת צהריים כשהיא חוזרת מאוחר בהחלט מעלה לה חיוך על הפנים :)

faith2

New member
אמממ

יאפ, נוהגת להקשיב להורים..................ובקשר לפינוק? לפעמים אני מפיעה את ההורים עם ארוחת ערב, כוס קפה, אמממממ......וומילים שמחממים את הלב

תיפי1

New member
עונה

לילדים שבינינו: האם אתם נוהגים להקשיב להוריכם? כן (מישתדלת) כיצד אתם נוהגים לפנק את הוריכם ולהראות שאיכפת לכם ושאתם מעריכים אותם על המאמצים שלהם וכו'? אני מישתדלת להקשיב למה הם אומרים לי, אומרת להם כל פעם שאני מעריכה אותם ומידי פעם גם מביאה להם אוכל למיטה או מפתיעה אותם בארוחת צהריים בשבת או מסג' וכו'

למעלה